bulja

snoshaj efendija:
zunomiljan:
e kad si to spomenuo, koji je najbolji nacin da se razradi devojci bulja. sem cepica. moju devojku i dan danas ponekad boli, bez obzira sto smo imali dosta puta analni sex

Verovao ili ne, najlakse ulazi ako ti stavi noge na ramena (tj. bicete face to face) ali ti moras biti ekstra vest da to izvedes. I mnogo manje boli.
:shock: A ja mislio da si HETERO.
Kada ono sve si probao od tih cepove za koje nikada cuo.Do face to face i jos te nije bolelo.
A ovamo svi mene razguzise kako sam najgori.
Lepo ja jednom rece ovi prikriveni su najgori. :roll:
 
Bustura:
snoshaj efendija:
zunomiljan:
e kad si to spomenuo, koji je najbolji nacin da se razradi devojci bulja. sem cepica. moju devojku i dan danas ponekad boli, bez obzira sto smo imali dosta puta analni sex

Verovao ili ne, najlakse ulazi ako ti stavi noge na ramena (tj. bicete face to face) ali ti moras biti ekstra vest da to izvedes. I mnogo manje boli.
:shock: A ja mislio da si HETERO.
Kada ono sve si probao od tih cepove za koje nikada cuo.Do face to face i jos te nije bolelo.
A ovamo svi mene razguzise kako sam najgori.
Lepo ja jednom rece ovi prikriveni su najgori. :roll:

Ti si se mozda NADAO da NISAM HETERO, ali ne brini.Kad pozelim sa muskarcem, prvo cu se tebi javiti.Obecavam.Spremis nam neku klopicu, pice, gledamo neku utakmicu, zveknemo se i bog da nas vidi.
 
2.gif

nece metar da se spoji :shock:
konfekcija 40.za broj veci od idealnog.
 

Back
Top