BUGARSKA

  • Začetnik teme xxxoooxxx
  • Datum pokretanja
Nismo bili u ALBENI AII KROZ PRICHU ONIH KOJI SU BILI neshto kao Sunchev Breg,Puno hotela,
znachi ne mogu bash precizno odgovoriti o Albeni..

Moj predlog je KITEN..Ima dosta hotela i privatnog smeshtaja..U principu shta je skupo? Pa to je More
i mnogo su jeftiniji nego GRCKA ili Turska da ne kazem CG..
 
Jeftinije je nego ostala ponuda iz nekih drzava u okruzenju...Cene su donekle povetjane ali ni blizu
cenama u Beogradu..Nesebar je u predsezini oko 70e za sedam dana ili deset 80evra...
 
Kiten je mesto udaljeno 120km od BURGASA...Blizu granice sa Turskom...MESTO KAD SE UDJE U NJEGA izgleda na pocetku kao RUPA ali...
.Nocni zivot do 5 ujutro..Imaju dve diskoteke na samoj plazi..Robinzon a ova druga neznam kako se zove..
 
Kiten ima srpskih hotela i restorana..
Ulice su pune prodavaca i cene nisu tada 2003 bile visoke..
Ustvari raspon je bio da smo nas dvoje troshili do 10 evra dnevno za tri obroka dva soka na plazi i ostale zezalice..
 
Zakup cele kuce dolazi u obzir..Restorani su im jeftini a klopa je po nashki..Kineske hrane ima u
izobilju...Plaze su uredne i peskovite..Pokusacu slike da vam ubacim da vidite...
More je toplo kao bara...Plaza na kojoj smo bili je u obliku uvale...Ma sjajno...
 
:D A kako ti deluje hotel Kremikovci?Ima li uz plazu onih kompleksa sa bazenima,gde boravis ako platis suncobran i lezaljku(kad more ne valja mora negde da se pliva)-to mi se dopadalo u S.Bregu?
 
Najbolje je putovati sa nashom agencijom koja iznajmljuje bugarske autobuse..
Zato se morate raspitati koje su to agencije zbog zadrzavanja na granici a u krajnjem sluchaju i zbog bezbednosti...
 
Treba ici u manja mesta da vas ne koshta puno,jer ta mesta josh nisu dobila na popularnosti.
Normalne su cene u odnosu na njihov standard gde je prosechna plata zaposlenog oko 100 do 150evra..
Inache mesta koja su poznatija preuzeli si Shvedjani.Nemci i Englezi pa i Rusi te su jache cene...
 
Njihova kuhinja je slichna nashoj...Po prodavnicama se prodaju gotova jela i salate koja su ok kvaliteta.
Za nash dzep sve je dostupno...Od ajkulinog mesa do rakova i shkoljki po restoranima...
 
Sa prodavcima se cenjkati do nemogutjih granica..
Oni to vole i uzivaju u tome.
Sve shto se kupuje od garderobe po pijacama je naduvano do nebesa iako je to za nas niska cena.
Ni taksi ni rent-a-car nisu skupi..
 
Prosle godine su moji prijatelji bili na letovanje u Bugarskoj i prezadovoljni su provodom, cenama ...

Kakva iskustva imate po ovom pitanju?

Ima li neko kontakte za privatni smestaj na primorju Bugarske?
 
Idi bre solo i sto mora privatni smestaj.Zapucas lepo s drustvom vozom do Sofije odande autobusom do mora(kako sam ja isao) .Ja sam bio u suncevom bregu.U extra hotelu za 10 dana 120 evra.Odes sam izbegnes agenciju i tu usparas oko 50 evra.Hrana je jeftina pa ne moras da uplacujes u hotelu.Dobro je za brljavljenje i zajebanciju.Ali bar ja nisam imao osecaj kao da sam na moru,kao da sam na nekoj do jaja sredjenoj adi ciganliji
 

Back
Top