Бугари хоће "свој" део Србије

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve nam je jasno............vi koji ste tamo ostali trebate dobiti orden za hrabrost..........gde tacnije ako mos reci,poznati su mi neki krajevi tamo

OMG !!! :eek::eek::eek:

Sta znaci OSTALA TAMO?
O kakvoj HRABROSTI je rec?
Gde sam se pozalila? Kakav orden sam zatrazila? Cime sam se pohvalila a cime sam izazvala ovakvu tvoju reakciju? Koga sam uvredila? Sta sam to lose za svoju zemlju napisala? Za svoj narod? Je li mi greh sto ne mrzim Bugare? Ako jeste OK, evo poceo post pa cu postom i molitvom pokusati taj greh okajati!:confused:
 
I jos nesto: Zivim u tako neprijateljskom okruzenju prema Srbima da mi Bugari u poredjenju s njima deluju kao jako dobar, prijateljski komsiluk.A i bez poredjenja. Sudeci prema ovakvim vestima mi ne bi imali ni jednog jedinog prijatelja. Uvek nas neko svojata, optuzuje, mrzi, blati...

Дакле нису Вести, него је ово са сајта те парије:



Агенция "Фокус" - ОБЗОР 11:57 Симпатизанти и поддръжници на партия АТАКА са се събрали пред Представителството на Европейската комисия (ЕК) в София, предаде репортер на Агенция “Фокус” . Очаква се в 12.00 часа представители на АТАКА да връчат на Зенеида Христова, ръководител на ЕК у нас, петиция с искане за връщане на Западните покрайнини и региона на Струмица в пределите на България. По този начин партията отбелязва 89 г. от подписването на Ньойския договор. Участниците в мининга развяват националния трибагреник.

12:35 Политическа партия АТАКА смята, че въпросът с връщането на Западните покрайнини трябва да бъде уреден преди започването на преговори със Сърбия за членство в Европейския съюз (ЕС). Това се казва в декларация на партията, която ще бъде връчена на Представителството на Европейската комисия (ЕК) в София, предаде репортер на Агенция “Фокус” .


http://www.ataka.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=2459&Itemid=66


13:02 Евродепутатът от АТАКА Димитър Стоянов пусна в пощенската кутия на посолството на Сърбия декларацията на партията, с която се иска връщане на Западните покрайнини в границите на България, предаде репортер на Агенция “Фокус” . По думите на Стоянов, сръбският посланик не е пожелал да приеме лично декларацията. Шествието на симпатизанти на партията премина от Представителството на Европейската комисия в София до Сръбското посолство без да пречи на движението в столицата. През цялото време привържениците на АТАКА бяха следвани от полиция. Особено засилено беше полицейското присъствие пред Сръбското посолство. Симпатизантите на АТАКА се отправиха към палатковия лагер на партията, който се намира пред президентството.
 
Pa, na neki način i jesu.

Више од пола далмације је било Српско. Цела Босна је била српска.

Koliko glasova dobije SRS na izborima????

nakon ovih par početnih komentara...mogu samo oceniti da ova tem a već unapred obečava da će doć do 100 strane...ako se naravno moderatori ne ispreče na putu "do cilja":mrgreen:;)

nastavite momci i devojke ja ću da gledam samo... ako bude previše provala možda i odreagiram:hahaha:
 

...ne zaboravite Kineze,

kradu nam narod
. :D

Ово је тачно само да знаш :mrgreen: Живим на НБГД, жену нашли пре можда годину, две везану у неком локалу. Мамицу им жуту, а умрлицу кинеску никад видео нисам, кажу да само на име мрвог дође нови свежи жутаћ из Кине.

Бесмртни су и у касне сате стоје у групицама испод сваке бандере новобеоградских блокова. Тријаде су формиране, Брус Ли долази :sad2: :sad2: :sad2:
 
OMG !!! :eek::eek::eek:

Sta znaci OSTALA TAMO?
O kakvoj HRABROSTI je rec?
Gde sam se pozalila? Kakav orden sam zatrazila? Cime sam se pohvalila a cime sam izazvala ovakvu tvoju reakciju? Koga sam uvredila? Sta sam to lose za svoju zemlju napisala? Za svoj narod? Je li mi greh sto ne mrzim Bugare? Ako jeste OK, evo poceo post pa cu postom i molitvom pokusati taj greh okajati!:confused:
Izvini,ja nisam mislila ironicno,nego najozbiljnije............moj komentar se odnosi samo na tvoj post da si srpkinja iz Hercegovine,pod uslovom da je to tacno...........i nista vise
 
Ово је тачно само да знаш :mrgreen: Живим на НБГД, жену нашли пре можда годину, две везану у неком локалу. Мамицу им жуту, а умрлицу кинеску никад видео нисам, кажу да само на име мрвог дође нови свежи жутаћ из Кине.

Бесмртни су и у касне сате стоје у групицама испод сваке бандере новобеоградских блокова. Тријаде су формиране, Брус Ли долази :sad2: :sad2: :sad2:

СПАСИМО СРПСКУ МАФИЈУ!

СРБИЈА СРБИМА-СРБИМА СРПСКА МАФИЈА!

СПАСИМО СРБЕ ИЗ КАНЏИ КИНЕСКИЊА!

ЗАУСТАВИМО СЕКСУАЛНО НАСИЉЕ НАД НЕЗАШТИЋЕНИМ СРПСКИМ МЛАДИЋИМА!

КИНЕСКИЊЕ ИДИТЕ КУЋИ!


ЗЕМУНСКИ КЛАН ЗЕМУНЦИМА, А НЕ КИНЕЗИМА!

ШИЛЕРОВА УЛИЦА ЈЕ СВЕТА СРПСКА ЗЕМЉА!

БЛОК 45 ЈЕ ВЕКОВНА СРПСКА ЗЕМЉА!

БЕЛА РАСА НЕЋЕ ДА НОСИ ЖУТЕ ГАЋЕ И БРУСХАЛТЕРЕ!

:) :) :) :)
 
Ово је тачно само да знаш :mrgreen: Живим на НБГД, жену нашли пре можда годину, две везану у неком локалу. Мамицу им жуту, а умрлицу кинеску никад видео нисам, кажу да само на име мрвог дође нови свежи жутаћ из Кине.

Бесмртни су и у касне сате стоје у групицама испод сваке бандере новобеоградских блокова. Тријаде су формиране, Брус Ли долази :sad2: :sad2: :sad2:

:mrgreen:.....ima jedan bolid koji se potpisuje sa "Duh sekire" i koji se pojavljuje ovde povremeno, u pauzama kresanja sa kinezima........vise voli zutaru nego kevu rodjenu....

Njemu se pozali, ima dobre veze sa zutima.........ceka da zavladaju svetom, da moze da se ziguje sa njima do smrti........:hahaha:
 
Imamo vojsku koja se ne moze sukobiti ni sa primitivnim Aboridzinskim plemenom .
Kakva vojska kakvi bakraci , vidjeli smo svu vojsku kada je KIM proglasilo nezavisnost .
Ja ne znam kakvo je tvoje poimanje vojske (pijana dezorganizovana gomila koja radi šta hoće?), ali je u svakom slučaju pogrešno.

Ali naravno da je lako pozivati i slati druge u sigurnu smrt...
 
sada bi da se posvadimo i sa Bugarima,
ali iskreno recheno, ja nisam video nigde blizi narod nama (da iskljuchim exyu) od bugarskog!
Ti ljudi slushaju SRPSKU muziku...svuda po Sofiji i po Crnom moru, narodnjaci nashi piche samo tako!
Svaka TV stanica..a ima ih bezbroj-pushtaju Cecu, Indiru, Seku, Kebu i neke narodnjake za koje nikada nisam chuo da postoje...
Ukljuchim TV, kad ono Zona Zamfirova u 20h uveche pichi, na drugom programu Zikina dinastija; prodjem pored bioskopa u Sofiji..a tamo se daje film Kad porastem bicu kengur!!! ,
Malo zadhesh u centar...a tamo te cheka Srpski restoran, to nigde nisam video pre..
Na moru glavni hit im je srpska skara...

Pored toga shto ih sve razumesh, bili su jako fini prema nama srbima, u taksiju, hotelu, diskoteci - niti jedan gest da nas mrze..
Prema tome patriJote, opustite se....Bugari su davno potpali pod srpski (ne)kulturni uticaj!
 
sada bi da se posvadimo i sa Bugarima,
ali iskreno recheno, ja nisam video nigde blizi narod nama (da iskljuchim exyu) od bugarskog!
Ti ljudi slushaju SRPSKU muziku...svuda po Sofiji i po Crnom moru, narodnjaci nashi piche samo tako!
Svaka TV stanica..a ima ih bezbroj-pushtaju Cecu, Indiru, Seku, Kebu i neke narodnjake za koje nikada nisam chuo da postoje...
Ukljuchim TV, kad ono Zona Zamfirova u 20h uveche pichi, na drugom programu Zikina dinastija; prodjem pored bioskopa u Sofiji..a tamo se daje film Kad porastem bicu kengur!!! ,
Malo zadhesh u centar...a tamo te cheka Srpski restoran, to nigde nisam video pre..
Na moru glavni hit im je srpska skara...

Pored toga shto ih sve razumesh, bili su jako fini prema nama srbima, u taksiju, hotelu, diskoteci - niti jedan gest da nas mrze..
Prema tome patriJote, opustite se....Bugari su davno potpali pod srpski (ne)kulturni uticaj!

Vec poznato. Nas obicni narod voli u vecini zemalja, slusaju "nasu" muziku ( sad bas Indiru i te nabrojane nazvati nasom muzikom ? ), gledaju nase filmove, prate nase sportiste i jedina mana tom obicnom narodu ( posebno iz zemalja okruzenja) je ta sto uvek greskom izaberu vlast koja tu njihovu ljubav prema nama ne deli sa svojim biracima.;)
 
Sa Bugarima imamo dosta iskustva , istoriskog .
A ako mogu da uzmu deo Srbije , neka uzmu . Mi mmoramo da branimo , ako mozemo , a ako ne mozemo , treba da se pitamo zasto . Od uuuvek su prilike takve , da slabe proguta jaci i bolje organizovani .
Ja ne znam da li je ovo azvanicni stav njihove vlade ili ne . No to nije vazno . Secamo ih se dobro . Kao i genocida koji su napravili u Toplici , i Juznoj Srbiji .To sto im se nismo osvetili onda , ( kako je predlagao Zivoin Misic ) dovelo ih je jos jednom kod nas , u 2 sv. ratu. I opet u Toplicu . Nadajmo se da ih vise ovde necemo videti . Bar ne taj nacin . i da se zbog necega ipak nece usuditi .
 
Poslednja izmena:
Molim da autor sledećeg citata bude kažnjen:
Sta glumis ti idiote , haje mrs mentolcino prijavi me moderatorima . Ako me banuju to je zbog Banacanina koji je prvoklasni ustasa i spijuncina .
.

Ova animacija nije moja volja, nego je to realnost ako:
1. U Srbiji bude nacionalizma;
2. Ako zapad zaista želi da nas uništi.

Ukoliko bi neki zapadnjak imao zadatak da spreči srpski uticaj na Balkanu, to bi uradio kao na animaciji.

Sprečiti mogućnost graničenja Srbije sa prijateljima i potencijalnim prijateljima, i posvađati je sa susedstvom.

Tako se uništavaju zemlje, ja sam di samo dao animaciju kako bi, u ovom slučaju Srbija, mogla biti uništena.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top