Брусхалтер

ne idem zajedno sa deckom on ode sam i kupi mi sta mu se svidja :D

Како он зна да изабере баш онај модел који теби одговара.
Ја сам поприлично искусан у томе и могу да претпоставим који би могао лепо да јој стоји али не и да будем 100% сигуран док га не проба...
 
Девојке, управо се спремам да кренем с девојком до града да јој помогнем да купи брусхалтер...
Водите ли ви своје момке у куповине вашег интимног рубља и колико су вам заиста од помоћи?
Ово питам зато што сам приметио да се мушкарци скоро увек уплашено крећу по радњама доњег веша, ако се уопште одлуче да помажу у његовој куповини...
С друге стране, ја активно учествујем и мислим да сам добар познавалац материје...

odvedes je u ARMY SHOP i kupis joj padobran ... tako nikome nece biti neprijatno :lol:
 
Ja bas volim kupovinu!

Lepo se obucemo,namirisemo,sednemo u kola i krenemo. Parkiram se obicno u neku od garaza jel to traje poduze,i uhvatimo se za rukice i krenemo.
Posle prvog izloga ja se setim da nisam uzeo karticu u garazi i vratim se.
Usput skrenem u prvu kafanu,narokam se ko bulja,i zovem moju dragu da je pitam gde je. Onda se nadjemo, ja joj kazem kako sam sreo druga iz vojske,i eto. Kazem kako je lepa kesa gde nosi to sto je kupila,verovatno je i to unutra savrseno,kao i uvek.

I tako vec 4 godine.Ne razumem kako ne kapira da bi do sada video sve kolege iz puka bar dva puta :whistling:

i onda se vratimo kuci i sexamo se i tako.

problem jedino nastaje kad treba za mene da kupujemo,ja to isto uradim,a ona se ljuti,ne znam sto hbte.

Inace sam veliki ljubitelj guzvi,shoping molova i prodavnica uopste.Malo cudno manifestujem,konstantnim bacanjem pegle,ali mi komsinica kaze da je to zbog klime tamo.Eto tako
 
evo jedna lepa pesma:)

Ala je veceras vruce
sve na meni lepi se
litar vode, litar znoja
cini mi se topim se
a kapljica jedna mala
klizi tu gde gledas ti
pravo u moj brushalter crveni

Ref.
Brushalter nocas steze kao malter
ubija mi grudi odmah cu ga sada skinuti
brushalter ne ide mi uz karakter
sakriva mi grudi lepe, cvrste,
ne znam sta ce mi

Ala sam veceras vrela
gorim gde god pipnem se
mokra kosa, suva usta
cini mi se topim se
a kapljica jedna mala
klizi tu gde gledas ti
pravo u moj brushalter crveni

Ref.

Otkopcaj me, jedva disem
veruj mi, pusti me
da ne poludim od toplote
i od ljubavi

Ref.

Lepe, cvrste ne znam sta ce mi
 
bzvz.. ja uvek i sve qpujem sama.. par puta sam ishla sa dechkom/drugaricom/tatom.. ali mi u sushtini drugi ljudi samo smetaju... ja ne volim taj proces qpovine.. to me nekako frustrira..
svejedno.. samo sam jednog dechka imala koji je zaista mogao da skine brus a da ja to uopshte ne skontam.. i ne umem da stavim kondom bez ruq a da ga ne progutam..
 
Девојке, управо се спремам да кренем с девојком до града да јој помогнем да купи брусхалтер...
Водите ли ви своје момке у куповине вашег интимног рубља и колико су вам заиста од помоћи?
Ово питам зато што сам приметио да се мушкарци скоро увек уплашено крећу по радњама доњег веша, ако се уопште одлуче да помажу у његовој куповини...
С друге стране, ја активно учествујем и мислим да сам добар познавалац материје...

Jaooo kako si ti divan :rotf: si ti siguran da imas devojku a da ne trazis jednu na pdf. ;)
 
Како он зна да изабере баш онај модел који теби одговара.
Ја сам поприлично искусан у томе и могу да претпоставим који би могао лепо да јој стоји али не и да будем 100% сигуран док га не проба...

ih zna on moj broj :D
 

Back
Top