Brucosi na medicinskom fakultetu

Na osnovu odredbi Konkursa za upis studenata u I godinu studija u školskoj 2009/2010. godini u roku predviđenom za upis 450 budžetskih studenata u I godinu studija na Medicinski fakultet u Beogradu upisalo se 395 kandidata.

Upis kandidata od 451 do 505 na konačnoj rang listi obaviće se 07.07.2009. godine od 12,00 do 14,00 časova.

Upis kandidata do popune broja predviđene konkursom nastaviće se 8.7.2009. godine od 9,00-12,00 časova po redosledu na konačnoj rang listi.

Pravo upisa imaju samo kandidati koji su položili prijemni ispit.



V.D. DEKAN
Medicinskog fakulteta
Prof. dr Vladimir Bumbaširević
 
Vidim da raspisuju drugi rok (45 mesta) i ne mogu da verujem, zar je prijemni bio toliko tezak?

Pa,da li je bio tezak prijemni,sve zavisi od toga koliko se ucilo..Ocigledno za svaku generaciju treba sve manje poena..Ove ispod 70 za budzet,a svako ko je polozio prijemni je upisao....Mnogi govore da sve manje ljudi upisuje medicinu,jer nema posla kasnije,a ja mislim da je razlog i to sto dolaze sve losije i losije generacije...Samo neka bude ovako lako upisati i sledece godine:p .
 
Jos uvek nisam vas kolega ali nadam se da cu biti za jedno 2-3 godine...napisao sam ovaj post kako bi ova tema sa 4.-te strane presla na 1. a takodje i da vidim utiske novih brucosa... :D...

pa nadam se da ce nam opisati taj prvi dan ( naravno kada do njega dodjete, ali znam da vreme leti...)

P.S. ja sam sada 2 godina srednje medicinske skole ali me od sada jako zanima kako sve to funkcionise na faxu ...:D....
 
Jos uvek nisam vas kolega ali nadam se da cu biti za jedno 2-3 godine...napisao sam ovaj post kako bi ova tema sa 4.-te strane presla na 1. a takodje i da vidim utiske novih brucosa... :D...

pa nadam se da ce nam opisati taj prvi dan ( naravno kada do njega dodjete, ali znam da vreme leti...)

P.S. ja sam sada 2 godina srednje medicinske skole ali me od sada jako zanima kako sve to funkcionise na faxu ...:D....

Nikakav problem, imaces izvjestaj do detalja...:)
 
Evo i ja da se javim. vec letos sam skupio svu literaturu za spremanje.....imam skoro godinu ipo dana do prijemnog...
malo mi je frkavzbog opste i organske hemije(mislim na zadatke)....
Za bios mi je malo manja frka.....
Da, htedoh da pitam: da li vazi prijemni za medicinu ...i za bioloski fax i stomatoloski...?
hvala unapred na odgovorima...
taman sam obnovio temu ... :)
 
ne treba ti bas godinu i po dana da spremis :D
prijemni sa medicine ti vazi samo za medicinu, ako hoces da polazes i za stomatoloski, onda moras i za njihov prijemni da se prijavis i da polazes i tamo biologiju i hemiju. za bioloski ne znam sa sigurnoscu da kazem ali mislim da ni oni ne priznaju prijemni sa drugog faksa
 

Back
Top