Broj 666

Ja ne bih volela da mi bilo gde stoje tri sestice - nije da u to verujem, vec prosto sto da iskusavam bilo sta.

Kazu da psovanje priziva losu energiju.... tako se trudim da ne psujem (i tu necu da iskusavam, a nije ni zenstveno), ipak desi mi se jos uvek poneka psovka... pi, sram me bilo! :mrgreen:
Ali, sve redje i redje.
 
ja licno verujem da je sve to neutralno. Brojevi, slova, znakovi.
A u zavisnosti od njihove upotrebe im se dodeljuje znacenje dobro tj loshe.
To je kao noz. U rukama hirurga spasi zivot a u rukama ubice ga oduzme.
Ako ti mislis da je 666 dobar broj, i da ce ti doneti srecu.
Nema te sile koja ce ti stati na put :D
 
Ovo treba prebaciti na "kultne stvari", odakle su i došli ovamo, jer su tamo izgleda iscrpli diskusiju. Niti ima veze sa astrologijom ni sa numerologijom. Isto kao i tema o Zilotima, koja je nakako "prešla" ovamo sa "kultnih", a ni ona nema veze sa astrologijom!:thumbdown:
Malo ime jedan PDF, hteli bi da se šire i po ostalim! Koga interesuju te teme, zna gde će ih naći - na "kultnim", gde već postoje!:thumbdown:
 
Poslednja izmena:
Ali po imenu,ne datumu rodjenja sam njemu racunao...
a sta sad znaci ime a sta datum rodjenja,i da li postoje brojevi 11 i 22,uh,mrzim kad ovako ima vise teorija,posto mi ispadne (po datumu) licni broj 22,a bioritma 11:roll: i to je po nekima 2 i 4 a po nekima se tumaci posebno kao 11 i 22:roll:ima li tu istine?
 
Ne može po imenu, uvek svodis na jedan broj i ime i prezime npr.Miloš Milošević=9+4+7+3+7 ime 9+4+7+3+7+9+1+4+5 prezime, kada zbrojiš dobijaš 30+49=79 7+9=16 16=1+6=7 znači njegov lični broj je 7, isto bi dobio i da si odmah uradio 3+0+4+9=16=1+6=7, kapiraš sad...uvek svodiš na jedan...
 
Evo zanimljiosti koju sma nasla na drugom forumu, mozda nije LEGALNOovde ali je u pitanju copy- paste varijanta, ZABAVITE SE:



jos jedna matematicka zanimljivost u vezi sa tri sestice...



Mark Lärmer, in his book "The circle of Veckner", points out that the number of the Beast is also found in the numerical structure of the usual electronic keyboards, such as calculators, recording cases, remote controls, telephones keyboard, etc.

------------------NORTH

------------------ 1 2 3
-----------WEST 4 5 6 EST
------------------ 7 8 9
-------------------- 0
----------------- SOUTH

By doing the addition in each of the 4 directions (and by taking care to eliminate summations 1+4+7 and 3+6+9 of orientations NORTH-SOUTH) he obtains, by theosophical reduction:

NORTH EST SOUTH WEST
9+5+1=15 => 1+5=6 7+8+9=24 => 2+4=6 1+5+9=15 => 1+5=6 3+2+1=06 => 0+6=6
8+5+2=15 => 1+5=6 4+5+6=15 => 1+5=6 2+5+8=15 => 1+5=6 6+5+4=15 => 1+5=6
7+5+3=15 => 1+5=6 1+2+3=06 => 0+6=6 3+5+7=15 => 1+5=6 9+8+7=24 => 2+4=6

By concatenation, the result gives four times the number 666 in each directions. Like observed by Mark Lärmer, this numerical structure which allows us to calculate, to program, to buy, to sell and to withdraw money (that is, the computer) is in relation with the text of the Apocalypse of John where it is written that "And made it illegal for anyone to buy or sell anything unless he had been branded with the name of the beast or with the number of its name." This Beast, personifying the devil or Satan himself, has always been considered as "the one who says always NO" ("NON" in French) to the achievement of the divine will. And if we dial "NON" (in French) on the telephone keyboard, we are surprise to press three times on the number 6.

i jos ovo...

In Latin, 666 is pronounced: sex, sex, sex, illustrating well the perversity of our time.
 
Poslednja izmena:

Back
Top