Британски политичар Роџер Хелмер: САЧУВАЈ НАС БОЖЕ ОД ХРВАТА !

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
,,Proveo sam mnogo vremena u Hrvatskoj i pratio njihov razvoj i napredak. Hrvatska je zemlja koju karakterišu endemsko podmićivanje, korupcija, divlji kapitalizam i neobjašnjivo bogaćenje u klasi političara. Hrvatska ne poseduje osnovnu infrastrukturu slobodnog društva. Vladavina prava, pravo na imovinu i primenjivi ugovori pod velikim su znakom pitanja u Hrvatskoj. Pravosudni sistem je preopterećen, pa su građani i kompanije koji rade u Hrvatskoj sprečeni da na efikasan način dođu do pravde. Hrvatski mediji su žrtve cenzure i zastrašivanja. Gospodine predsedniče, ako ovu zemlju - Hrvatsku - vidimo kao odgovarajućeg kandidata za članstvo u EU, neka nam je svima bog u pomoći''! - rekao je Helmer.

Helmeru nije prvi put da upozorava na Hrvate. U aprilu 2008. u svom izveštaju je naveo da je prethodne godine proveo nedelju dana u Hrvatskoj.
- Stekao sam jasnu sliku o zemlji koja nema odgovarajuće tržište i u kojoj se vlada meša u sudstvo, medije i poslovanje. To mi nazivamo burazerski kapitalizam. To, jednostavno, nije slobodno tržište.
http://www.kurir-info.rs/vesti/hrvati-u-eu-neka-nam-je-bog-u-pomoci-81025.php
*************************************************

Прочитали су их уздуж и попреко.
Не помаже им ни ,,Danke Deutshland'', поданичка ода захвалности јер знају ко је пева и зашто пева.



 
,,Proveo sam mnogo vremena u Hrvatskoj i pratio njihov razvoj i napredak. Hrvatska je zemlja koju karakterišu endemsko podmićivanje, korupcija, divlji kapitalizam i neobjašnjivo bogaćenje u klasi političara. Hrvatska ne poseduje osnovnu infrastrukturu slobodnog društva. Vladavina prava, pravo na imovinu i primenjivi ugovori pod velikim su znakom pitanja u Hrvatskoj. Pravosudni sistem je preopterećen, pa su građani i kompanije koji rade u Hrvatskoj sprečeni da na efikasan način dođu do pravde. Hrvatski mediji su žrtve cenzure i zastrašivanja. Gospodine predsedniče, ako ovu zemlju - Hrvatsku - vidimo kao odgovarajućeg kandidata za članstvo u EU, neka nam je svima bog u pomoći''! - rekao je Helmer.

Helmeru nije prvi put da upozorava na Hrvate. U aprilu 2008. u svom izveštaju je naveo da je prethodne godine proveo nedelju dana u Hrvatskoj.
- Stekao sam jasnu sliku o zemlji koja nema odgovarajuće tržište i u kojoj se vlada meša u sudstvo, medije i poslovanje. To mi nazivamo burazerski kapitalizam. To, jednostavno, nije slobodno tržište.
http://www.kurir-info.rs/vesti/hrvati-u-eu-neka-nam-je-bog-u-pomoci-81025.php
*************************************************

Прочитали су их уздуж и попреко.
Не помаже им ни ,,Danke Deutshland'', поданичка ода захвалности јер знају ко је пева и зашто пева.

Zamenite u tekstu svako pojavljivanje reci 'Hrvatska' sa 'Srbija' i dobijate u potpunosti tacan opis Srbije danas.

Ovakvi tekstovi su super, kao 2 u 1.
 
,,Proveo sam mnogo vremena u Hrvatskoj i pratio njihov razvoj i napredak. Hrvatska je zemlja koju karakterišu endemsko podmićivanje, korupcija, divlji kapitalizam i neobjašnjivo bogaćenje u klasi političara. Hrvatska ne poseduje osnovnu infrastrukturu slobodnog društva. Vladavina prava, pravo na imovinu i primenjivi ugovori pod velikim su znakom pitanja u Hrvatskoj. Pravosudni sistem je preopterećen, pa su građani i kompanije koji rade u Hrvatskoj sprečeni da na efikasan način dođu do pravde. Hrvatski mediji su žrtve cenzure i zastrašivanja. Gospodine predsedniče, ako ovu zemlju - Hrvatsku - vidimo kao odgovarajućeg kandidata za članstvo u EU, neka nam je svima bog u pomoći''! - rekao je Helmer.

Helmeru nije prvi put da upozorava na Hrvate. U aprilu 2008. u svom izveštaju je naveo da je prethodne godine proveo nedelju dana u Hrvatskoj.
- Stekao sam jasnu sliku o zemlji koja nema odgovarajuće tržište i u kojoj se vlada meša u sudstvo, medije i poslovanje. To mi nazivamo burazerski kapitalizam. To, jednostavno, nije slobodno tržište.
http://www.kurir-info.rs/vesti/hrvati-u-eu-neka-nam-je-bog-u-pomoci-81025.php
*************************************************

Прочитали су их уздуж и попреко.
Не помаже им ни ,,Danke Deutshland'', поданичка ода захвалности јер знају ко је пева и зашто пева.




Dok je kod nas, je li, sve potpuno drugacije, samo fercera, vidim ne mozemo da se zastitimo od pridoslih imigranata koji su dosli da makar "overe" taj prebogati srpski raj... Korupcija, divlji kapitalizam i neobjašnjivo bogaćenje u klasi političara - neee, mi to nemamo... itd, itd :roll:

Bolje da cutimo.
 
[B:
kami83[/B];17196255
Zamenite u tekstu svako pojavljivanje reci 'Hrvatska' sa 'Srbija' i dobijate u potpunosti tacan opis Srbije danas.
Ovakvi tekstovi su super, kao 2 u 1.

[B:
blooser[/B];17196685]Dok je kod nas, je li, sve potpuno drugacije, samo fercera, vidim ne mozemo da se zastitimo od pridoslih imigranata koji su dosli da makar "overe" taj prebogati srpski raj... Korupcija, divlji kapitalizam i neobjašnjivo bogaćenje u klasi političara - neee, mi to nemamo... itd, itd :roll:
Bolje da cutimo.

Ма све је то тачно али отварањем теме, хтео сам да покажем овим ,,суседима са западне стране'', шта други и утицајнији од Срба мисле о њима. Јер свакодневно нам пред очи искачу ови ,,коцкасти'' и држе предавања, као да им у венама тече ,,плава крв'' (немачка). А исто су с***ње као и ми можда и веће.
 
Прочитали су их уздуж и попреко.
Не помаже им ни ,,Danke Deutshland'', поданичка ода захвалности јер знају ко је пева и зашто пева.



[/QUOTE]

Oni su pevali Danke Deutchland i dobili su nesto mi pevamo svaki dan po sto puta sve sto od nas traze pa nismo dobili nista ko je bolje prosao hm tesko da smo mi.
 

Back
Top