Бријање браде

Мушкарци, да ли бријете браду сваки дан? Ако не, колико често у недељи дана?
Којим апаратом се бријете и коју све козметику користите при том?

Ја користим Gillete M3 Power бријач, а уместо пасте користим гел за бријање Gillete Fusion. Не користим афтершејв.

Svaki treći dan otprilike, nisam neki bradonja. Afteršejv koji se nameće je domaća radža, najčešće banatska verzija ličke šljive.
 
Meni brada brzo raste, danas se obrijem sutra vec vidim da me grebe :neutral: i naziru se dlake :neutral: Inace ne brijem se svaki dan mrzi me osim kad idem u skolu . A brijem se onim obicnim Fjuzn-om :lol: Ne trljam nicim posle brijanja nervira me , obicno samo namazem celo lice kremom jer ako ne namazem zna da me lice svrbi i da mi izlaze bubuljice :neutral:
 
Meni brada brzo raste, danas se obrijem sutra vec vidim da me grebe :neutral: i naziru se dlake :neutral: Inace ne brijem se svaki dan mrzi me osim kad idem u skolu . A brijem se onim obicnim Fjuzn-om :lol: Ne trljam nicim posle brijanja nervira me , obicno samo namazem celo lice kremom jer ako ne namazem zna da me lice svrbi i da mi izlaze bubuljice :neutral:

Juri curice brate Stevo, pa neće biti bubuljica. ;) :)
 
svaki dan, navika iz vojske :D

gillette-fusion.jpg

+
gillette_series_gel.jpg


i ko bebina guza :mrgreen:


Kod mene identicno.:bye:
 
Jednom do dva puta nedeljno...
Gillete obavezno, ni sa cim drugim ne mogu... :D
Posle brijanja nivea i tako to, do skoro sam kosristio adidas, moze i on da prodje... :D

a kad pustam, onda uoblicavam na svakih 5 dana otprilike... :lol:
uoblicavate bradicu?! :D
 
Ja se brijem svako tri dana, najvise mrzim to. Najvise! Smrt mi je...

Inace, rezultat mi je uvek savrsen, mada hocu da koristim aparat za brijanje ali sam cuo da koza ne bude vise tako meka kao s tradicionalnim brijacom....znaci....ima li neko od vas ko koristi APARAT za brijanje i jesi zadovoljan s rezultatom?
 
Мушкарци, да ли бријете браду сваки дан? Ако не, колико често у недељи дана?
Којим апаратом се бријете и коју све козметику користите при том?

Ја користим Gillete M3 Power бријач, а уместо пасте користим гел за бријање Gillete Fusion. Не користим афтершејв.

Učestalost brijanja prvenstveno zavisi od godina.
Za tvoje lice je bolje da koristiš zaštinu kremu posle brijanja.
Takodje, ne savetuje se menjanje zaštite nakon brijanja.
 
Ja posle brijanja samo stavim Niveu i ende. Ne koristim nikakve aftersejvove, iritiraju mi kozu. Sa Niveom koza mi je super glatka.


Kad pomenu Niveu.
Slucajno sam bio u nekom sarolikom drustvu,daleko od Srbije,i nadje se tu i jedan iz borda direktora Nivvee.Pricamo i u jednom trenutku ON,hvaleci naravno svoj brend kaze.Nivea je najbolja krema na svetu,da postoji bolja mi bi je napravili.:hahaha::hahaha::hahaha:,mislim da je svaba po nacionalnosti a oni mi bas i nisu nesto duhoviti.Ovaj je do koske.:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top