BRIC ( Brazil-Rusija-Indija -Kina) formiraju Zajednicko Rukovodstvo i vode Svet

BRIC -Brazil, Rusija, Indija i Kina

dodaj još i Oman i dobit ćeš BRICO :rotf:

pa kad bude neka politička debata sa ljudima s trulog zapada možeš ponosno reći da se svrstavaš na bricinu stranu :grin:
Prvo je bio RIC-Rusija-Indija -China...
Od sutra je BRIC jer se prikljucuje Brazil..
Najverovatnije se prikljucuju Arapi i to ce biti ne BRICO nego BRICA

"BRICA" (GCC Arab countries – Saudi Arabia, Qatar, Kuwait, Bahrain and the United Arab Emirates)

Putinov BRICA ce Vladati Svetom

SRBIJA JE EVROAZIJA

KOSOVO JE SRBIJA
 
Prvo je bio RIC-Rusija-Indija -China...
Od sutra je BRIC jer se prikljucuje Brazil..
Najverovatnije se prikljucuju Arapi i to ce biti ne BRICO nego BRICA

"BRICA" (GCC Arab countries – Saudi Arabia, Qatar, Kuwait, Bahrain and the United Arab Emirates)

Putinov BRICA ce Vladati Svetom

SRBIJA JE EVROAZIJA

KOSOVO JE SRBIJA

Nešto tu gadno smrdi... Saudi Arabia, Qatar, Kuwait, Bahrain and the United Arab Emirates su najveći i najodaniji saveznici SAD u arapskom svetu, a Saudijska Arabija je istaknuti član komiteta 300 čiji je cilj NWO iliti Novi svetski poredak...

Hmmmmmmm.
 
Nešto tu gadno smrdi... Saudi Arabia, Qatar, Kuwait, Bahrain and the United Arab Emirates su najveći i najodaniji saveznici SAD u arapskom svetu, a Saudijska Arabija je istaknuti član komiteta 300 čiji je cilj NWO iliti Novi svetski poredak...

Hmmmmmmm.

Odnosi Saudijske Arabije i USA su sve losiji i losiji..
Arapi jacaju veze sa Rusijom-hoce da kupe rusko naoruzanje..
Dobar clanak..

http://www.telegraph.co.uk/money/main.jhtml?view=DETAILS&grid=&xml=/money/2008/05/15/bcnoil115.xml
 
Nešto tu gadno smrdi... Saudi Arabia, Qatar, Kuwait, Bahrain and the United Arab Emirates su najveći i najodaniji saveznici SAD u arapskom svetu, a Saudijska Arabija je istaknuti član komiteta 300 čiji je cilj NWO iliti Novi svetski poredak...

Hmmmmmmm.

Saudijska Arabija kao sto rece svain polako se cupa iz americkog zagrljaja, kupuju naoruzanje ou vrednosti od 4 milijarde dolara, sto je Amere posebno razbesnelo. A Saudijska Arabija je daleko najuticajnija u arapskom svetu i ako ona prelomi, za njom idu i Egipat, UAE, Kuvajt... Alzir kao druga najjaca arapska zemlja vec ima jake vojne i ekonomske veze sa Rusima, dok vezanost za Francusku postaje sve manja.
 
savine, manje_zlo... ja se deklarišem kao demokrata, glasao sam za DS, nadam se boljem životu (makar i kroz članstvo u EU) ali da vam budem iskren, pun mi je **** Amerike i njihove demokratije po celom svetu... tako da što se tiče BRIC-a i ovog ostalog što ste pisali...

Iz vaših usta u Božije uši... :) ;)

I ja sam demokrata pa glasam za SRS, a i ovi tvoji mi deluju manje demokraticni od mojih. :D

Sto "makar i kroz EU zar ne bese "Evropa nema altenativu" :D

Reci slobodno Amerika i njeni zapadni sateliti. :D

Iz nasih usta u rusko-kinesko-indijske usi....
 
savine, manje_zlo... ja se deklarišem kao demokrata, glasao sam za DS, nadam se boljem životu (makar i kroz članstvo u EU) ali da vam budem iskren, pun mi je **** Amerike i njihove demokratije po celom svetu... tako da što se tiče BRIC-a i ovog ostalog što ste pisali...

Iz vaših usta u Božije uši... :) ;)

Nazalost druze na gubitnickoj si strani, a jedva cekam dan kad cemo vas dotuci do kraja... ;)


P. S. Velika je sramota sto u Srbiji toliki broj glasa za DS.... to dosta govori o nama i o savestu ovako teskom trenutku...
 
Nazalost druze na gubitnickoj si strani, a jedva cekam dan kad cemo vas dotuci do kraja... ;)


P. S. Velika je sramota sto u Srbiji toliki broj glasa za DS.... to dosta govori o nama i o savestu ovako teskom trenutku...

Verovatno su ti mnogi ovo vec rekli, ali ja ti se divim na savrsenom izboru nicka.....ti si moj idol od danas:ok:
 
Sangajska organizacija(SCO), BRIK kao i ZND za krajnji cilj imaju stvaranje zajednicke antiteze americkoj hegemoniji. Razgovori se ticu kako ekonomskih i politickih tema, tako i vojne saradnje. Ti razgovori nisu od juce, ali su se poslednjih godina intenzivirali.

Sangajski sporazum je samo vrh ledenog brega, a moglo bi se postepeno razgovarati i o cvrscim vidovima integracija, poput unija ili cak konfederacija.... za pocetak kombinacija ZND + China ne ide, ali za sada je bitno da vojno pase, makar i prisilno, makar i ne potpuno iskreno....
Zajednicki neprijatelj je USA i ona je odaslala ne bas prijateljske signale (Gruzija, Tibet, Tajvan, Ukrajina) nijednoj od navedenih strana...
 
Odlicna tema, samo ja sam misljenja da je to jos jedna experiment tvorevina NWO-a i najuticajnijih "geopoliticara". Jos je rano ista prognozirati. Nemojte zaboraviti da globalizacija ne zna za nacije i drzave, na kraju kraLJeva i cilj joj je da obe kategorije nestanu zauvek, tako da...

Znas kako da li je tvorevina NWO ili ne, meni je nekako razumljivije da se za pitanje Gruzije pita RF a za Tibet Kina tako da te bas i :dontunderstand:
 
Nešto tu gadno smrdi... Saudi Arabia, Qatar, Kuwait, Bahrain and the United Arab Emirates su najveći i najodaniji saveznici SAD u arapskom svetu, a Saudijska Arabija je istaknuti član komiteta 300 čiji je cilj NWO iliti Novi svetski poredak...

Hmmmmmmm.

Ne, to je Arapska liga koja nije fundamentalisticki islamisticki obojena, a ako mislis da govorimo o nasoj karti na fundamentalisticki islamski svet, onda je to IRAN... glavni i najperspektivniji partner RF ... pusti predrasude, mozemo i o tome, ali korak po korak... imao sam negde temu o tome...
 
I ja sam demokrata pa glasam za SRS, a i ovi tvoji mi deluju manje demokraticni od mojih. :D
Sto "makar i kroz EU zar ne bese "Evropa nema altenativu" :D

Reci slobodno Amerika i njeni zapadni sateliti. :D

Iz nasih usta u rusko-kinesko-indijske usi....

Pa kada bi Francuzi smatrali Le Pena, Rusi Žirinovskog itd... demokratama, ja bih poverovao da i ti glasaš za demokrate, ovako ne mogu... :) ;)
A verovatno se još uvek sećaš priča o ruskoj "crvenoj živi", ugošćavanja Le Pena od strane Šešelja i Nikolića u isto vreme dok su Le Penovi dobrovoljci ubijali "srpske komuniste" po Hrvatskoj i BiH..., zarđalih kašika i viljušaka, demokratskog "po hitnom postupku" kažnjavanja novinara 1999. godine dok su radikali vodili "sektor za informisanje" i mnogih drugih "demokratskih načela" :) ;)

Nazalost druze na gubitnickoj si strani, a jedva cekam dan kad cemo vas dotuci do kraja... ;)

Ne pravi se ražanj dok je zec još u šumi... ili u prevodu... prvo skoči pa reci hop...
Doduše, da smo demokrate kao vi, mogli smo vas "dotući" još 2000-te pa sada ne bi imali ove probleme oko formiranja vlade, ali hebiga i to je posledica tolerantnosti koju imamo...


P. S. Velika je sramota sto u Srbiji toliki broj glasa za DS.... to dosta govori o nama i o savestu ovako teskom trenutku...

Velika je sramota to što vi ostali imate kratko pamćenje pa se ne sećate npr. Kiosk grada Zemuna za vreme radikala i kako su posle toga iskustva Zemunci rekli - Hvala, nikada više... :)

Velika je sramota i to što se ne sećate hiperinflacije, redova za hleb (onaj od 3 dinara), ulje, šećer, gorivo od 10 maraka za litar itd. itd. itd.

A da ne pričam kolika je sramota da za ministra vojnog planirate da postavite čoveka koji laže čim zine (generala Delića) koji čas sarađuje sa haškim tribunalom (za novac tog istog tribunala), a čas ne sarađuje (kada ga plati Haradinaj), pa onda priča svaki drugi dan neku drugu priču... :roll: :roll: :roll:
 
Poslednja izmena:
Ne, to je Arapska liga koja nije fundamentalisticki islamisticki obojena, a ako mislis da govorimo o nasoj karti na fundamentalisticki islamski svet, onda je to IRAN... glavni i najperspektivniji partner RF ... pusti predrasude, mozemo i o tome, ali korak po korak... imao sam negde temu o tome...

Ma nije fundamentalistički nastrojena, kako bi i bila...
Eto npr. u Saudijskoj Arabiji pre fudbalske utakmice umesto reklama imaš uživo odsecanje glava krivom sabljom na zelenom linoleumu na samom centru stadiona :shock:

Za krađu te islamske demokrate odsecaju ruku, za prevaru žene zavežu za stub pa ih ostali građani demokratski kamenuju dok ne umru u najstrašnijim mukama itd... ali možemo o tome, kako ti kažeš...
 
Ne pravi se ražanj dok je zec još u šumi... ili u prevodu... prvo skoči pa reci hop...
Doduše, da smo demokrate kao vi, mogli smo vas "dotući" još 2000-te pa sada ne bi imali ove probleme oko formiranja vlade, ali hebiga i to je posledica tolerantnosti koju imamo...

Velika je sramota to što vi ostali imate kratko pamćenje pa se ne sećate npr. Kiosk grada zemuna za vreme radikala i kako su posle toga iskustva Zemunci rekli - Hvala, nikada više... :)

Velika je sramota i to što se ne sećate hiperinflacije, redova za hleb (onaj od 3 dinara), ulje, šećer, gorivo od 10 maraka za litar itd. itd. itd.

Vidi, meni nije bila namera sada da kao nanizemo replike dim u dim, tebe ne tretiram kao dilieje koje su dezurne na pdf-u za tovarenje....
Mene boli uvo za radikale i nemam nameru sada da stajem u bilo ciju odbranu...

Mislim da si malo ponesen lazim koje ti drukuju svakodnevno preko TV-a a mogao bi i da pritisnes crveno dugme kada ti zaista dogusti..... ta patetika oko inflacije i ostalih gluposti stoje oko 20 godina iza nas i sad ja treba da se toga prisecam i da ne znam sta kontam..... verovatno sam tada ganjao nekog baliju po dvoristu
Verujem da danas nije lako uzdizati porodicu kako nije bilo ni ranije uostalom, a tebi sto su natovarili fantaziju o razvoju Srbije po svajcarskom modelu, pricekaces mozda u nekom drugom avataru narednih reinkarnacija....

Ukratko zalosno je da toliki broj naroda glasa za DS u ovom trenutku i da postoji mogucnost maltene da formira vladu sa LDP-om i manjinama.... to smo ismevali djetice a sada vidimo sta se nama desava..... svako ko iole ima malo vise mozga, a i barem malo morala (dok bi idealnu zlatnu sredinu bilo najpozeljnije ali i najteze naci ;) ) trebalo da preskoce tu stramputicu na zivotnom putu..... kad se na to jos doda SPS, slika je zalosna, i ruzicasto, zuckasto se crveni....

Tako da ako si pribavio fancy naocare u boji, samo napred i uzivaj u La Vie en Rose, Evrounijatskih Sjedinjenih Drzava i obavezno ponesi u dzepu Tomasa Mora za dobro raspolozenje.... samo napred !
 
Poslednja izmena:
Ma nije fundamentalistički nastrojena, kako bi i bila...
Eto npr. u Saudijskoj Arabiji pre fudbalske utakmice umesto reklama imaš uživo odsecanje glava krivom sabljom na zelenom linoleumu na samom centru stadiona :shock:

Za krađu te islamske demokrate odsecaju ruku, za prevaru žene zavežu za stub pa ih ostali građani demokratski kamenuju dok ne umru u najstrašnijim mukama itd... ali možemo o tome, kako ti kažeš...

Da pojasnim gore nisam govorio o unutrasnjoj politici svake od zemalja pojedinacno.... radilo se o agendi na kojoj pociva Arapska Liga i prilicno je socijalisticki orijentisana, bez verskih primesa... :roll:
 
Vidi, meni nije bila namera sada da kao nanizemo replike dim u dim, tebe ne tretiram kao dilieje koje su dezurne na pdf-u za tovarenje....
Mene boli uvo za radikale i nemam nameru sada da stajem u bilo ciju odbranu...

Mislim da si malo ponesen lazim koje ti drukuju svakodnevno preko TV-a a mogao bi i da pritisnes crveno dugme kada ti zaista dogusti..... ta patetika oko inflacije i ostalih gluposti stoje oko 20 godina iza nas i sad ja treba da se toga prisecam i da ne znam sta kontam..... verovatno sam tada ganjao nekog baliju po dvoristu
Verujem da danas nije lako uzdizati porodicu kako nije bilo ni ranije uostalom, a tebi sto su natovarili fantaziju o razvoju Srbije po svajcarskom modelu, pricekaces mozda u nekom drugom avataru narednih reinkarnacija....

Ukratko zalosno je da toliki broj naroda glasa za DS u ovom trenutku i da postoji mogucnost maltene da formira vladu sa LDP-om i manjinama.... to smo ismevali djetice a sada vidimo sta se nama desava..... svako ko iole ima malo vise mozga, a i barem malo morala (dok bi idealnu zlatnu sredinu bilo najpozeljnije ali i najteze naci) trebalo da preskoce tu stramputicu na zivotnom putu..... kad se na to jos doda SPS, slika je zalosna, i ruzicasto, zuckasto se crveni....

Tako da ako si pribavio fancy naocare u boji, samo napred i uzivaj u La Vie en Rose, Evrounijatskih Sjedinjenih Drzava i obavezno ponesi u dzepu Tomasa Mora za dobro raspolozenje.... samo napred !


Kao prvo više mi tvoj tekst liči na pisanje bajki i pogled kroz ružičaste naočare nego moj.
Kao drugo, usporedi standard pre 2000-te i posle 2000-te.
Ako tvrdiš da je pre bilo bolje nego sada, onda više nemam šta da ti kažem, pošto i najveća dileja zna da je sada bolje. Da je prosečna starost voznog parka pre 2000-te bila 25 godina, a da je danas manja od 10. Da je prosečna plata pre 2000. bila manja od 100 maraka, a da je sada 381 evro.
Da nije bilo kredita za stanove, kola, radnje, preduzeća, a da ih sada ima.
Da nismo bili član UN, a da sada jesmo.

Verovatno ne treba da ti kažem da je do 2000-te na vlasti bio SPS, JUL uz (uglavnom celo vreme) podršku SRS.
Verovatno znaš i to da je S. Milošević nekoliko puta izjavio kako mu je Šešelj najdraži "opozicionar" s kojim može da se konstruktivno dogovori oko svega...

Ja ne idealizujem ni DS ni EU ni SAD, samo tvrdim da su još uvek najmoćniji i da taj BRIC još nije sposoban da im stane na crtu.

A kada bude, lako ćemo se prešaltati na stranu koja nam više odgovara...

Dakle, patrioto, razmisli kada pišeš ovakve stvari jer to tvoje talambasanje u nacionalni ponos i ostale stvari ne pije vode osim kod zanesenjaka koji ne znaju šta je bilo pre samo desetak godina...
 
Da pojasnim gore nisam govorio o unutrasnjoj politici svake od zemalja pojedinacno.... radilo se o agendi na kojoj pociva Arapska Liga i prilicno je socijalisticki orijentisana, bez verskih primesa... :roll:

Ne postoji nijedna država sa pretežno islamskim stanovništvom (osim Turske) u kojoj je na vlasti sekularna vlada.
Sve druge države su islamske i u njima nema ni d. od demokratije, kakva socijalistički orijentisana vlada i politika...

Čoveče, najsocijalističkija vlada u nekoj islamskoj državi je bila ona u Iraku i nje više nema.
Sledeća po redu je Velika Islamska Libijska Džamahirija, a samo ime joj kaže šta je i kakva je.
Saudijska Arabija, Katar, Kuvajt i druge države koje si ti pomenuo su Kraljevine tj. monarhije (Iran je neka čudna Republika) u kojima glavnu reč imaju i vode verski poglavari - mule.

Ako nešto ne znaš, nemoj da se brukaš pišući neke nabuloze.
 
A kada bude, lako ćemo se prešaltati na stranu koja nam više odgovara...

Dakle, patrioto, razmisli kada pišeš ovakve stvari jer to tvoje talambasanje u nacionalni ponos i ostale stvari ne pije vode osim kod zanesenjaka koji ne znaju šta je bilo pre samo desetak godina...

Promasio si me, nisam ja patriota.... ja sam nacionalista i to ne samo srpski, nego u najopstijem smislu...

Patriotizam, kao vezanost za zemlju sam ostvario tako sto sam odrzao porodicnu kucu u Gacku.... za druge ne znam....
Ne volim kad ljudi dolaze u Srbiju i glasaju za najbeskicmeniju opciju a to je DS.... znas ne mogu to nekako.... poticem iz borbenih hajduckih krajeva :mrgreen:
A to saltanje, to nije moj fah, latini su hteli nekako da me poduce, ali sam padao na svakom ispitu :roll:
 

Back
Top