BRIC ( Brazil-Rusija-Indija -Kina) formiraju Zajednicko Rukovodstvo i vode Svet

Kestler je PRIZNATI i poznati istoricar.
Kada Jevreju spomenes njega,kao da mu crvenom maramom ispred nosa mahnes!:mrgreen:

Да колико је само признатих историчара написало да су срби напали све своје суседе у намери да освоје свет...
Свет је преплављен таквим књигама...
 
Тако су ми и у Израелу рекли, почео неки наш да **** о правима Арапа, а Чича га Израелац пита....а шта са вама и муслиманима у Босни!

Па еби га брате, Израел је формиран као Република Српска-
- у рату
- на територији где никада раније није постојала
- победом у рату.

Па сада када причамо о правима Арапа, хајде да причамо о правима Муслимана у РС...
 
Па еби га брате, Израел је формиран као Република Српска-
- у рату
- на територији где никада раније није постојала
- победом у рату.

Па сада када причамо о правима Арапа, хајде да причамо о правима Муслимана у РС...
U Bosni i Hrvatskoj Srbi su drzavotvoran Narod od 1918..
Srbiima je priznata Vojna Krajina od Beca pre 300 godina..
 
U Bosni i Hrvatskoj Srbi su drzavotvoran Narod od 1918..
Srbiima je priznata Vojna Krajina od Beca pre 300 godina..
Небитно, јер су државотворни нарот државе Босне и Херцеговине, а не Републике Српске.
Срби су створили РС као Јевреји Израел.
Ратом.
И то праведним.
 
Zemlje BRIC-a i njihovi sateliti nisu priznali nezavisnost Kosova-sto je izuzetno važno..
Od Septembra zemlje BRIC-a preuzimaju kontrolu UN..

aaaaaaauuuuuuuuuuuuu savine...pa gde si ti ?

nije te bilo jakooo dugo ovde...ili si se krio pod drugim imenom;)

što se tiće vesti..."dirljivo" mali žuti i moskvići će da nam diktiraju...odlično:mrgreen: /zemlje u kojoj novinarke popiju metak ako šta krivo kažu):roll:
 
Небитно, јер су државотворни нарот државе Босне и Херцеговине, а не Републике Српске.
Срби су створили РС као Јевреји Израел.
Ратом.
И то праведним.
Treba se drzati teme..
Sastanak BRIC-a -prvi izvan UN-je u gradu gde je likvidirana carska porodica Romanov..
 
BRIC or BRICs are terms used in economics to refer to the combination of Brazil, Russia, India, and China. General thinking is that the term was first prominently used in a thesis of the Goldman Sachs investment bank.[1] The main point of this 2003 paper was to argue that the economies of the BRICs are rapidly developing and by the year 2050 will eclipse most of the current richest countries of the world. It's important to note that the Goldman Sachs thesis isn't that these countries are a political alliance, like the European Union, or a formal trading association, but they have the potential to form a powerful economic bloc.[2]

Finally, because of the popularity of the Goldman Sachs thesis "BRIC", this term is also extended to "BRIMC"[3][4] (M for Mexico), "BRICK" (K for Korea), "BRICA" (GCC Arab countries – Saudi Arabia, Qatar, Kuwait, Bahrain and the United Arab Emirates)[5] and "BRICET" (including Eastern Europe and Turkey)[6] have become more generic marketing terms to refer to these emerging markets.


U prevodu, svašta tu ima i ko zna da li će ove zemlje nešto postići do 2050. godine, a tada će za većinu nas već biti suviše kasno da se nečemu radujemo... :)
Ovo je pisano 2003..
Niko nije ocekivao tako brz ekonomski rast BRIC zemalja-tako vec sada te zemlje predstavljaju oko 40% svetskog GDP (PPP).
S obzirom da kontrolisu najveci deo resursa planete-njihov uticaj je sve veci..
 
U pravu si... Idem odmah da se prikljucim Goranu Davidovicu i da spasavam Srbiju od jevrejske invazije.

Nije stvar u Davidovicu a o invaziji(iz senke) se moze pricati.
Ja znam da takva tema izaziva reakciju,ali zbog cega?
Tog Saloma,sam juce pitao da mi kaze koliko Jevreja su semiti i odmah me
proglasi anti-semitom.
Ja nisam anti-semit,ja sam veliki pristalica Palestinaca(cisti Semiti):idea:
Svaki komentar,glede Jevreja,odmah se proglasava za anti-semitizam.
To je ovde na Zapadu,jos izrazenije.:neutral:
 
Sa koliko % ucestvuju u ukupnoj svetskoj populaciji?

Idi na BRIC u Wikipedii. Imaš usporedne tabele 15 najbogatijih, najvećih, najrazvijenijih itd. zemalja sveta i kako tu stoje zemlje BRIC-a.
Možeš sve da analiziraš.
Ja sam pokušao da postujem tu tabelu ovde, ali nije slika i ne može... :(

http://en.wikipedia.org/wiki/BRIC
 
Indija-milijardu
Kina-1,3 milijarde
Rusija-160 miliona
Brazil ????

Zemlje po totalnoj veličini:
Brazil - 5
Rusija - 1
Indija - 7
Kina - 3

Zemlje po totalnom broju stanovnika:
Brazil - 5
Rusija - 9
Indija - 2
Kina - 1

Zemlje po nacionalnom dohotku:
Brazil - 10
Rusija - 11
Indija - 12
Kina - 4

Itd. itd. itd.

Uopšte nisu ni mali ni smešni ni siromašni ni slabi itd.
 

Back
Top