Bravo za Dodika!

Ne zavrsava se. To se zavrsava za vas DOS-ovce za nas Srbe se ne zavrsava.

Potpuna podrska inicijativi Dodika. Srbi u Republici Srpskoj i Srbiji treba da su jednaki i imaju potpuno ista prava a i obaveza naravno. Srbija i Republika Srpska treba da teze da postanu i ujedine se u jednu drzavu jer nije prirodno i normalno da jedan narod zivi u vise drzava podeljen. Svi teze da se ujedine tako i mi Srbi i ujedinicemo se kad tad.
 
Markelja:
Za sve!!! Pocev od CG, RS pa svi dalje. Da se jednom uvede red i oko tog pitanja. Imas Boga pitaj koliko studenata iz CG koji se valjaju po domovima u Srbiji, a neki pacenici iz Srbije ne mogu da ga dobiju. I kad treba neko odozdo da upise fakultet u Srbiji iako dan nije bio drzavljanin Srbije, vade se potvrde kako su eto svi Srbi i kako na osnovu debilnog dogovora Vlade Srbije sa CG-cima, studenti iz Srbije ga puse vec godinama.


Ma ko vas pita ista bre. Vi srbomrzsci ste manjina u srpskom narodu .
 
sumnjivo lice:
Bas tako oni jesu nasa braca i na tome se sve zavrsava.mozemo da se pomazemo kao braca i da budemo uz njih u teznji za samostalnoscu.Ali da li oni placaju porez i uplacuju u penziono i socijalno? :confused: E vidis to Madjari u Srbiji rade zato Jerry ne lupaj gluposti
Sustina svega ;)
Nista tu nema da se doda.
 
Jel' to tvoj najaci argument Djeri? Veruj mi da volim Srbe. Ali dosta je bilo burazerskog odnosa. Zbog toga smo i dogurali dovde gde smo sad. Red se mora znati. Oni trenutno zive u drugoj drzavi i to je realnost. Ako bude referendum i oni se otcepe, treba raspisati referendum u Srbiji da se vidi hoce li ovaj narod ovde da se ujedinjuje ili ne. A kolika smo to braca videlo se '95 kad su na srpskim granicnim prelazima onim nesrecnicima iz Krajine litar vode i sendvic naplacivani pet maraka. Dakle zajebi to vise.
 
Boli me uvo ko placa porez a ko ne meni je svaki Srbin blizi od Madjara makar taj Madjar placao 100 puta veci porez od Srbina.

Jednostavno Madjar je Madjar, druga nacija stranac, a Srbin je moj sunarodnik i ne moze nikada biti stranac.

Smem da se kladim u 1000 eura da ogromna vecina Srba razmislja kao ja.
 
Gradjanin Srbije ne moze da bude stranac u svojoj kuci bez obzira koje je nacionalnosti i kao takav ima prava i obaveze koji moraju da se postuju.Gradjanin Bosne je stranac u Srbiji bez obzira koje je nacije i prava i obaveze ostvaruje u Bosni.
Ako jednog dana postane gradjanin Srbije onda moze da koristi sva prava koja proizilaze iz toga(kao i obaveze).Dok se to ne desi nikakvo pravo glasa ne dolazi u obzir.
 
Briga me za gradjane Srbije. Samo mi Srbi glupi forsiramo tu pricu o gradjanima. Jasno ej da 90% tih gradjana koji nisu Srbi ne osecaju Srbiju kao svoju drzavu (sem Slovaka, Roma i Rumuna ) i stoga nama treba da budu na prvom mestu samo Srbi i niko drugi.

**** mi se zivo za vase "gradjane" koji jedva cekaju ovu drzavu da rasture, ukradu, uniste i da joj otkinu po neki deo.


Prosli smo vec tu skolu sa drzavom zvanom Jugoslavija, ne zelim da je opet prodjemo sa drzavom zvanom Srbija.
 
Tu se slazem sa tobom. Recimo jedan od tih naroda koji vole i postuju Srbiju vise od vecine Srba su Romi. Taj narod koji zivi na margini naseg drustva, kojem nase drustvo ne pruza skoro nista , kad god je neka kriza, rat ili slicno ovu zemlju brani i gine za nju kao da su najbolji Srbi.

Reci cu ti samo da se 99te 99% Roma odazvalo na poziv za mobilizaciju i stalo u odbranu svoje zemlje. Za razliku od njih neki "Srbi" su izabrali da pobegnu preko granice "na sigurno".

Jedan od tih "Srba" je bio i Zoran Djindjic.
 
Ma napisi slobodno brate - nasi smo :D

Inace ja za Djindjica ne mislim da je bio toliko los i zao , koliko pre svega izmanipulisan od strane zapada i zapadnih obavestajnih sluzbi.

Na pocetku svoje karijere Zoran Djindjic je bio iskreni srpski nacionalista, i Demokratska Stranka je bila srpska nacionalisticka stranka koja je u svom programu cak imala zapisano da se zalaze za ujedinjenje svih Srba u jednu drzavu! Za takvu DS bi ja verovatno danas glasao.

Ali negde nakon 1995. na "preporuku" svojih "zapadnih prijatelja" DS napusta Srpstvo kao ideologiju i pocinje da prihvata neke antisrpske i nesrpske ideologije kao sto su recimo Liberalizam, "otvoreno drustvo", gradjanija .

No zapad je kao i uvek , prevario one koji su mu sluzili pa je tako pred kraj svoje karijere to uvideo i Zoran Djindjic koji je sam rekao u par zadnjih intervjua da ga je zapad izdao i izneverio i da recimo na Kosovu prave albancima nezavisnu drzavu dok istovremeno ukidaju i smanjuju nadleznosti Republici Srpskoj.

Zato ja smatram da je Zorana Djindjica ubio pre svega zapad i zapadne obavestajne sluzbe, jer su jedino na taj nacin mogli da ga se rese. Satanizacija i crna propaganda u slucaju Djindjica nije mogla da prodje kao kod Milosevica, jer je zapad preko svojih medija mnogo ulozio u Djindjicev imidz srpskog "liberala i demokrate" .

Mislim glupo je i poverovati da par kriminalaca kalibra SIptara i Kuma moze i da pomisli da ubistvom Djindjica moze da preuzme vlast u zemlji.
 
apsolutno im NE TREBA dati pravo glasa jer nema razloga da ljudi koji niti su rodjeni ovde,niti su drzavljani niti imaju razloga da to postanu uticu na desavanja unutar zemlje.
ne placas porez,ne zivis ovde,nisi poreklom odavde,nemas nikakve obeveze...e pa ne moze onda.
prava povlace obaveze,a nazalost te obaveze bi pale direktno na ledja nas koji zivimo ovde.
nekad postupamo ko najgori naivci..dajemo drzavljanstvo crnogorcima koji imaju besplatno studiranje na racun domacih studenata,koji bi ipak trebalo da imaju veca prava zato sto suovde rodjeni i zive,dali bi pravo glasa RS...mislim...:roll: sta je sledece....
 
Ma da treba davati pravo glasa milionima Siptara, a Srbima ne treba .

Kvalitet se radja iz kvantiteta a ne sam od sebe. To znaci da za studiranje, biznis i sve ostalo je potrebno da postoji kvantitet tj broj , i konkurencija da bi se iz toga rodio kvalitet.

Amerika tezi da privuce milione talenata i studenata da studiraju i ostanu da zive u Americi a glupa Srbija se trudi da sto vise SVOJIH SRBA otera iz nje.

Zato i propadamo jer tako razmisljate.

Pa ko gradi drzavu ako ne ljudi? Drzava se ne moze graditi sama od sebe, zato u nasoj drzavi treba da imamo sto kvalitetnijih kadrova , srpski opredejenih jer samo je SRBIN lojalan ovoj nasoj drzavi i oseca je kao svoju(uz par izuzetaka - Rome, Rusine, Slovake i Rumune - ostale manjine su antisrpski orijentisane).
 
nda...propadamo jer ti i tebi slicni tako razmisljate.
a siptari nece imati pravo glasa kada se kosovo odvoji.
ni jednima,ni drugima ni trecima ne treba dati pravo da odlucuju a mogucnost da ne snose posledice.ako to ne razumes,nemamo o cemu da pricamo.
 
Jerry@
Hajde Jerry da vidimo kakva si ti to srpska faca pa ti sudis o tome ko je koliki Srbin ;)
-Cime se Jerry bavis poslovno.Mislim izvor prihoda.Moras da budes uzor drugima da bi tako pametovao.Recimo tvoja poslovna sposobnost.Da li si privatni preduzetnik,radis za nekoga,ili si na racunu drzave to jest birokratska mastiljara?To pitanje vazi i za Aleksandra2,nedodirljivog,kokardica i sve one koji smatraju da su oni pravi Srbi a ostali dosmanlije?
-Kakvo ti je Jerry beacno stanje?Ozenjen,ne ozenjen,ili homo.Imas li zasnovanu sopstvenu porodicu?Isto vazi i za ostalu gospodu veliko Srbe.
Gde si sve boravio u inostranstvu izuzev R.Srpske i Crne gore na moru?
Budi fer pa odgovori da vidim i ja sta te to cini tako dobrim Srbinom za razliku od mene dosmanlije.
Hajde budi ljubazan i ti i ostali paceri pa da se malo poredimo?Ko je zaista kakav,vi tvrdite da ste prave srpske velicine pa hajmo malo iskrenosti.
P.S.U slucaju da slazes stavi ovog smajlija sto menja boje :D drugi red sa leva,sesti u nizu
 
Banshee:
nda...propadamo jer ti i tebi slicni tako razmisljate.
a siptari nece imati pravo glasa kada se kosovo odvoji.
ni jednima,ni drugima ni trecima ne treba dati pravo da odlucuju a mogucnost da ne snose posledice.ako to ne razumes,nemamo o cemu da pricamo.


Siptari ce imati pravo glasa cak i ako se Kosovo odvoji jer ti nikome ne mozes da oduzmes drzavljanstvo, pogotovo to ne moze da uradite vi DOS-manlije jer ce odma Biserko, Kandic i Vuco da pokrenu dreku kako vi vrsite "aparthejd" i oduzimate drzavljanstva "nasim dobrim Albancima" a u svim demokratskim zemljama pravo privatne svojine i drzavljanstvo je nesto sto se nikako ne moze oduzeti. Tako neces moci ni Siptarima. Siptari vredno rade prave decu i upisuju ih sve u knjigu drzavljana Srbije , tako da ceza 30-40 godina Siptara drzavljana Srbije biti vise nego Srba pa ce se lepo svi preseliti u "svoju" Srbiju a nas Srbe "kao manjinu" proterati iz iste. A za sve ste to krive vi Srbi dosmanlije, komunjare i liberali jer vi ste izdali Srbiju i Srbe.
 
Jerry Ropero:
Podrzavam.
Takodje treba Srbima iz Srbije dati drzavljanstvo i pravo glasa u Republici Srpskoj
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:
i na taj nacin obesmisliti i unistiti antisrpsku tvorevinu zvanu dejtonska BIH. Kad bi se recimo to ostvarilo Srbi bi postali najbrojnija nacionalna grupa u BIH i Bosnjaci i Hrvati bi trazili da se ponovo otcepe od Srba ovog puta od Republike Srpske jer ne zele da zive u drzavi gde im Srbi kroje kapu ;)
:shock: :roll: "Genijalno". :roll:
Svaka cast Miloradu Dodiku, stvarno me odusevljava taj covek, tako treba da razmislja i tako treba da se bori svaki pravi iskreni srpski nacionalista
Jesi li siguran da je to?
Jel tebi poznato da je Dodik jako cenio Djindjica?Ukazivao mu na opasnost,na osnovu informacija koje je prikupio u Bosni i iskreno ga zalio,nakon atentata.Cak mi se cini da je dao i neke informacije u vezi vojne pobune,koja se 2001(ili 2002) spremala u Srbiji,ali i u R.Srpskoj.Kako sad on moze da te odusevljava? :twisted:
 

Back
Top