Bravo Srbi!

Nexus 6:
zato sto je sve drugo na latinici...

ja komp koristim od 5. godine zivota, i 15 godina pisem latinicom na kompjuteru, i necu sada da se prebacujem na cirilicu jer nisam toliki kompleksas...

najduza nedelja u mom zivotu je pisanje maturskog rada, koji je morao da bude na cirilici...

Па толико о твоме СРБСТВУ
 
Nexus 6:
koliko...?
na sta mislis...?

30. Речи јеретика су весници смрти. Ко их прима погубиће своју душу.
31. И сад ме послушај, сине мој: Не прилази вратима неверних људи и немој ићи преко њихових мрежи, да се не би заплео.
32. Видео сам оче њиховог мудровања (јеретичког), и не угледах светлост истине у њиховим речима.
33. Кад не би било искушења, нико се не би спасао.
АВА ЕВАГРИЈЕ
 
opet se mesas u nesto sto ne razumes...
procitaj sve od pocetka, lepo shvati, pa komentarisi...

on mene naziva "jeretikom" i "ant-srinom" jer na kompjuteru pisem latinicom, a ti njega branis...
 
Ne znam ljudi... Ja nisam ratovao. Bio sam maloljetan. ALi mogu misliti kako se sada osjeca moj otac. Onaj isti koji je cio rat camio iznad Srebrenice, koji se izlagao ko zna kakavim opasnostima, koji se radovao kada je Srberenica konacno oslobodjena, misleci:e, evo sad cu konacno moci da odahnem, moja djeca ce biti slobodna, bezbjedna, nema vise opasnosti. Danas se na njega gleda kao na ucesnika u zlocinu. Danas on ne smije nigdje ni pomenuti da se borio, iako (srecom) nikoga nije ubio.
Pa on kad bi dosao na Exit i izasao na binu i rekao: djeco, ja sam jedan od onih koji se borio oko Srebrenice i koji nosi bar trunku zasluge zato sto vi ovdje mozete u slobodi da djuskate; oni bi ga izvizdali i ispljuvali i onda pogasili sva svjetla i muziku i zapalili svijece za njegove neprijatelje.
Ne znam, mislim da to nije posteno. Mislim da je to supacki. Mislim da je zlonamjerno misliti da je se moj stari borio samo za mene i za svoju gyzicu. Znam sigurno da je imao i vas preko Drine na umu.
Koliko god treba okajati nevine ljude pobijene na muslimanskoj strani (kojih je nesumnjivo bilo), toliko treba izraziti makar i trunku postovanja za ovu bijedu koja je sve izgubila za ideale.
 
Pronadjen eksploziv u blizini memorijalnog centra u Potocarima kod Srebrenice. Najvjerovatnije ga postavili muslimani.
Teroristicki napadi u Londonu.
Naduvavanje situacije prije komemoracije u Srebrenici.
Politicki pritisci sa svih strana za isporuke osumnjcienih za ratne zlocine i ukidanje Srpske.
Ja da sam musliman ja bih udario opet po svojima kao onda na Markalama.
Mrtvi, ranjeni, krv lije, zene vriste, TV ekipe snimaju,, vijest se prenosi, politicari odradjuju stvar...Srbi opet syebani!
Bravo Natasha!
 
forestgump2004:
Ne znam ljudi... Ja nisam ratovao. Bio sam maloljetan. ALi mogu misliti kako se sada osjeca moj otac. Onaj isti koji je cio rat camio iznad Srebrenice, koji se izlagao ko zna kakavim opasnostima, koji se radovao kada je Srberenica konacno oslobodjena, misleci:e, evo sad cu konacno moci da odahnem, moja djeca ce biti slobodna, bezbjedna, nema vise opasnosti. Danas se na njega gleda kao na ucesnika u zlocinu. Danas on ne smije nigdje ni pomenuti da se borio, iako (srecom) nikoga nije ubio.
Pa on kad bi dosao na Exit i izasao na binu i rekao: djeco, ja sam jedan od onih koji se borio oko Srebrenice i koji nosi bar trunku zasluge zato sto vi ovdje mozete u slobodi da djuskate; oni bi ga izvizdali i ispljuvali i onda pogasili sva svjetla i muziku i zapalili svijece za njegove neprijatelje.
Ne znam, mislim da to nije posteno. Mislim da je to supacki. Mislim da je zlonamjerno misliti da je se moj stari borio samo za mene i za svoju gyzicu. Znam sigurno da je imao i vas preko Drine na umu.
Koliko god treba okajati nevine ljude pobijene na muslimanskoj strani (kojih je nesumnjivo bilo), toliko treba izraziti makar i trunku postovanja za ovu bijedu koja je sve izgubila za ideale.

Прочитај САОПШТЕЊЕ ВЛАДЕ СРБИЈЕ на теми
БРАВО, КОШТУНИЦЕ! И смири живце... и знај да:
БОГ ЧУВА СРБЕ !
 
forestgump2004:
Pa on kad bi dosao na Exit i izasao na binu i rekao: djeco, ja sam jedan od onih koji se borio oko Srebrenice i koji nosi bar trunku zasluge zato sto vi ovdje mozete u slobodi da djuskate; oni bi ga izvizdali i ispljuvali i onda pogasili sva svjetla i muziku i zapalili svijece za njegove neprijatelje.

boldovani deo, po meni, nema veze sa istinom...

a i mislim da ga ne bi izvizdali...ako bi se postavio kao i ti ovde, a ne u stavu: "pa sta, i oni su nas ubijali"
 

Back
Top