Branimir Glavaš osuđen na 10 godina zatvora

Evo Torcidas,garavi hrvat narkoman. Jesi ti nekad gledao Zvezdu u Mostaru,Grobali su pobacil sve zivo protiv zrinskog.

Koja Torcida??Govori kužiš,kužiš...komad glupana



“Nas petnaestak bi se rano skupili u gradu i tražili bi zvezdaše. Cilo jutro bi patrolirali po gradu i legitimrlil ljude. Oni bi se skrivali, bojali su se, pa nisu pokazivall šalove. Ali bi mi gledali po odjeći i obuči jer pretežno nisu dolazili oni iz Beograda, već iz Knina i Bosne. Kako bi ti reka…, čobanski se oblače, razumiš. Takvoga bi ja iz aviona snimija da je zvezdaš i odmah ih ubereš da nisu iz Splita, legitimiraš okružiš ih, i onda udri”

Kad bi onda došli u Beograd, odma bi se potukli s navijačima ‘Zvezde’ na stanici. Kad bi to prošl onda bi išli dalje.”
 
Koja Torcida??Govori kužiš,kužiš...komad glupana



“Nas petnaestak bi se rano skupili u gradu i tražili bi zvezdaše. Cilo jutro bi patrolirali po gradu i legitimrlil ljude. Oni bi se skrivali, bojali su se, pa nisu pokazivall šalove. Ali bi mi gledali po odjeći i obuči jer pretežno nisu dolazili oni iz Beograda, već iz Knina i Bosne. Kako bi ti reka…, čobanski se oblače, razumiš. Takvoga bi ja iz aviona snimija da je zvezdaš i odmah ih ubereš da nisu iz Splita, legitimiraš okružiš ih, i onda udri”

Kad bi onda došli u Beograd, odma bi se potukli s navijačima ‘Zvezde’ na stanici. Kad bi to prošl onda bi išli dalje.”

To je tvoj torcidas.Kakve to nebuloze pises,idi na sajt tribina gledaj,a u svajcarskoj 2003,nema policije ferka grobari su prebili bbb,a ti pisi nebuloze i dalje.Hvatali neke ljude sto su dosli da gledaju utakmicu na zapadnu tribinu...
 
Koja Torcida??Govori kužiš,kužiš...komad glupana



“Nas petnaestak bi se rano skupili u gradu i tražili bi zvezdaše. Cilo jutro bi patrolirali po gradu i legitimrlil ljude. Oni bi se skrivali, bojali su se, pa nisu pokazivall šalove. Ali bi mi gledali po odjeći i obuči jer pretežno nisu dolazili oni iz Beograda, već iz Knina i Bosne. Kako bi ti reka…, čobanski se oblače, razumiš. Takvoga bi ja iz aviona snimija da je zvezdaš i odmah ih ubereš da nisu iz Splita, legitimiraš okružiš ih, i onda udri”

Kad bi onda došli u Beograd, odma bi se potukli s navijačima ‘Zvezde’ na stanici. Kad bi to prošl onda bi išli dalje.”

Ti utakmice u SFRJ nisi video to je cinjenica,a ovo prepisujes sa torcidinog sajta.Klinac...
a ovde Pavelic,Ndh-a...
 
Koja Torcida??Govori kužiš,kužiš...komad glupana



“Nas petnaestak bi se rano skupili u gradu i tražili bi zvezdaše. Cilo jutro bi patrolirali po gradu i legitimrlil ljude. Oni bi se skrivali, bojali su se, pa nisu pokazivall šalove. Ali bi mi gledali po odjeći i obuči jer pretežno nisu dolazili oni iz Beograda, već iz Knina i Bosne. Kako bi ti reka…, čobanski se oblače, razumiš. Takvoga bi ja iz aviona snimija da je zvezdaš i odmah ih ubereš da nisu iz Splita, legitimiraš okružiš ih, i onda udri”

Kad bi onda došli u Beograd, odma bi se potukli s navijačima ‘Zvezde’ na stanici. Kad bi to prošl onda bi išli dalje.”

Јбт као да су нека полиција :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Serijski ubojica
Britanski novinar Džon Svini, koji je radio za londonski "Opserver" i prijateljevao s Polom Dženksom, došao je u Osijek dvije godine nakon Polove smrti kako bi utvrdio činjenice o tom zagonetnom događaju. Bilo mu je neobično što su dvojica novinara ubijena u razmaku od samo nekoliko dana, na području od nekoliko četvornih kilometara koje su kontrolirali pripadnici Internacionalnog voda pod zapovjedništvom Eduarda Florensa. Sa Svinijem je došla i Polova djevojka Sandra Balsels, te Kris Cirling, televizijski novinar. O svojim istraživanjima napravili su dokumentarac "Ddžing for the Truth", koji je prikazan na londonskoj televiziji Kanal 4, 25. kolovoza 1994. Mjesec dana prije toga Svini će u "Observeru" objaviti opširan članak o onome što je istražio. Članak i film zasnovani su na istim činjenicama, jedino što u filmu ima više detalja nego u novinskom tekstu Svini je za smrt Kristijana Virtemburga optužio Frenčija. U novinskom tekstu kao i u filmu, ovako opisuje taj događaj: dok je Svini boravio u Osijeku istražujući Dženksovu smrt, jednu večer na vrata njegove sobe u osječkom hotelu "Central" pokucao je pripadnik Internacionalnog voda i ispričao mu kako je nekoliko dana nakon ubojstva Virtemburga i Dženksa čuo prepirku između Eduarda i Frenčija. Za vrijeme te prepirke, poziva se Svini na neimenovanog svjedoka, postalo je jasno da je Frenči likvidirao Virtemburga. U dokumentarnom filmu "Ddžing for the Truth", čiji su autori Svini i Cirling, zabilježena je zanimljiva scena njihova posjeta osječko-baranjskom županu Glavašu. Vidi se kako ih on prima u svom uredu, te potom kako ih automobilom vozi uz crte razdvajanja. Glavaš se u filmu silno trudi da ispadne simpatičan: govori im kako nema tjelohranitelja, a na automobilsku policu ispod vjetrobrana stavlja odvijenu ručnu bombu. Pokazuje im i mali pištolj koji nosi u džepu. No, očito je da na britanske novinare nije ostavio osobit dojam. Evo kako ga Svini portretira u "Opserveru":
"Mr Big (Veliki gazda) u Osijeku je Branimir Glavaš. Novinar Miša Gleni jednom ga je nazvao 'serijskim ubojicom u uniformi', ali na dan kad smo ga mi sreli bio je u elegantnom odijelu. Rekao sam mu da radimo putopisni film, što je na neki način bila i istina. Vozio nas je uokolo Osijeka, bez bodigarda - on je hrvatski guverner cijelog tog područja. Imao je samo svoj automat i ručnu granatu, za svaki slučaj. Glavaš je bio taj koji je omogućio Eduardu da osnuje Internacionalni vod. Glavaš je zapovijedao vojnom policijom smještenom na olimpijskom strelištu, zvanom Pampas. Kristijan je bio zatočen tri dana na Pampasu prije nego što je zadavljen. Srpski liječnik, radiolog, Milutin Kutlić, pronađen je ustrijeljen u potiljak, kako pluta Dravom nekoliko dana prije nego što je ubijen Kristijan. Šaputalo se da je devet nenaoružanih srpskih civila ubijeno nekako istovremeno kad su stradali Kristijan i Pol. Na srpskoj strani rijeke (riječ je očito o Baranji, u to vrijeme pod "krajinskom" vlašću, op. a.) pronašli smo desetog čovjeka, u kojeg je dvaput pucano prije nego što je gurnut u rijeku, ali je preživio. Pokazivao je dva ožiljka na vratu, na rupe koje je načinio metak. Vjerovao sam njegovoj priči.
"FERAL TRIBUNE"
 
to je ekipa 88,to su danas ljudi 0d 35-40 godina mada koje u Splitu jos preziveo overdose ?

Nisam hajdukovac po zanimanju..znam ono što znam.. Bio sam gdje sam bio ali narkomanski đir mi se nikako nije sviđao...

Svi koji su kasnije bili išli po utakmicama puno su luđi,radikalniji.....ovo moje je bila pizdarija..

Poslije vojske,obaveze na faksu i ostali prioriteti su mi bili važniji...

Bilo pa prošlo..znam samo da ovi današnji derbiji ne liče na ništa,bez šušta i gušta.....


Serem se na Jugu, ali ono je bila prava nogometna liga...toliko ....
 
Nisam hajdukovac po zanimanju..znam ono što znam.. Bio sam gdje sam bio ali narkomanski đir mi se nikako nije sviđao...

Svi koji su kasnije bili išli po utakmicama puno su luđi,radikalniji.....ovo moje je bila pizdarija..

Poslije vojske,obaveze na faksu i ostali prioriteti su mi bili važniji...

Bilo pa prošlo..znam samo da ovi današnji derbiji ne liče na ništa,bez šušta i gušta.....


Serem se na Jugu, ali ono je bila prava nogometna liga...toliko ....

Sad si jos jugo nostalgicar patis za jugo prvenstvom.
 

Back
Top