Brak preko oglasa(interneta)

@zatocena:

citav tvoj nacin razmisljanja i zivljenja meni je potpuno stran (previse dramaturgije i religioznih postapanja na mestu gde treba da bude zdrav razum i licna odgovornost), a i tvog brata takodje... prava vernica... nevina... odluciti da se udje u brak na osnovu slike...tiha jeza, blagi uzas.

ali to nije moj zivot, a on je punoletan odavno, tako da - rekla bih svoje misljenje na temu - i tu bi bio kraj.
 
Zatocena kako shvatam,ti samo zelis oprost,pomirenje...postavila si temu,problem,trazis savjet,al' ne rece licni razlog pravi sta te navelo da sve to kazes...sebicnost?...mozda...mozda nisam u pravu,ali dok je bio kuci,on je bio taj koji se na neki nacin brinuo o starim roditeljima...da nisi ljuta sto je i on rjesio da ode,jer tu nije vidio svoju buducnost...kazes ziveli su tesko...a ti?...da li i ti zivis tesko...lako je popovati,ali sigurno nije video drugi izlaz dok se odlucio na ovaj korak...sada koliko si ti brinula o roditeljima?...hajde realno...da li je ispao bezosjecajan u tvojim ocima,mislim da si u prvom momentu ti njega vidjela sebicnog,ali pobogu ima i on pravo na svoj zivot,ma kako nezrelo zvucalo njegova je odluka,njegov izbor...
 
Svako je kovac svoje srece.
Ishitreno si postupila.
To je njegov zivot i ima pravo da radi sta hoce.
Ti si koliko vidim zasnovala porodicu, imas i decu, da li si pomislila da i on to zeli.
Ipak ima 30 godina.
Nevina ili ne, ta zena ne mora da bude neki negativac.
Izvini mu se i cestitaj mu.
 

Back
Top