Braćo Srbi

( u samom naslovu, da se neko ne zabuni, podrazumevam pod braćom Srbima : Srbe, Madjare, Hrvate, Rumune, Bugare, Rome, Crnogorce, Vlahe, Gorance, Jevreje, Slovake, Rusine i dr jer su svi oni državljani Srbije, samim tim su i Srbi ali različite nacionalnosti )
Daj ovo objasni ,majke ti.

Dokle ćemo trpeti lopove, da nas ponižavaju, pljačkaju i ubijaju ?
Molim rešenja u okviru ove godine, da se završi s njima i njihovim kretenizmima.

Smrt strankama, živela Srbija
Tema sa ovim problemom i njegovim resavanjem jucer je bila pokrenuta.
 
Ne živiš u Srbijanici, da bi bio Srbijanac
Živiš u Srbiji, i Srbin si
( da malo pažljivije čitaš, nabrojani jesu Srbi ali različitog porekla i nacionalnosti, a držaljani su Srbije, što znači da su Srbi - po svim svetskim standardima )

:hahaha:
Какви бре светски стандарди....мађари у мађарску и остали сви редом...где им је место!
 
Daj ovo objasni ,majke ti.

Tema sa ovim problemom i njegovim resavanjem jucer je bila pokrenuta.

Znam da vas buni, veliko je to gradivo o čemu vam govorim.
Prost primer : U USA, svi su amerikanci. Privatno, možeš i da mišu briješ jaja pre meksičke sapunice. Ali ti si amerikanac, ma koliko bio stranac i ponašaš se po njihovim standardima.
Ko živi ovde, on je Srbin, jer živi u Srbiji i ako je rodjen u Srbiji, ti si državlajnin Srbije tj. Srbin. Privatno, možeš da osnuješ partiju Miševa gola jaja, da napraviš svoju crkvu, gde će te pušiti marihuanu i da se zanimaš čim god hoćeš, možeš i pikadom kitu bosti, ako želiš.
Država je tvoj garant, tvom dobrom životu. Ti si garant države u kojoj si rodjen i dužan si je da je čuvaš i braniš i radom pospešuješ.
Naravno, drkadžije na vlasti i kao, opozicije ( govnjiva grupacija DS;DSS;SRS;SNS;SPS;LDP;LSV;G17 ), vode nas u propast i svaki sledeći dan s njima je ravno biblijskim potopom, znači, prava katastrofa.
Gledajte, sramota je da Srbija još ima sela u kojima nema struje
Ima sela, čak i gradova, bez infrastrukture. Sramota i država sa onim čoporom besnih pasa na vlasti i opozicije, ne nameravaju da unaprede sve gradjane koji u Srbiji žive.
EPS danas, pljačka nas. Opoziciona i poziciona govna od političara danas, ne žele da spreče pljačku nad nama, Srbima. ( naglasio sam već, da su svi državljani Srbije Srbi, tako je po svim svetskim standardima ). Šta radi EPS ? Naplaćuju nam račun za struju, zajedno s računom za TV pretplatu i još te tuže, ako im neplatiš, za njihova 2 bedna kanala, koja nude gomilu starudija. TV živi od reklame, koja ne može, ćao djaci.
O kvalitetu struje koju danas imamo, a struja je kao da je izašla iz moje guzice, otprilike tako tog kvaliteta.
Drugo, uvesti i to je obaveza za nas sutra i za sve gradjane Srbije, internet u svaku kuću, vikendicu i kućicu za pse. Država daje dobru i medju boljim konekcijama brzog interneta i sve je na državi, da pokrije. Fiksni telefon je u tom slučaju bespotreban i ne košta išta, kao i danas što ne bi trebao da košta ali nas pljačkaju. Telekom je firma koja nas pljačka, na najgore telefonske i internet konekcije koje nam daje sada. Ova vlada namerno ne želi dobro nama, Srbima. ( naglasio sam već, da su svi državljani Srbije Srbi, tako je po svim svetskim standardima )
 

Back
Top