Bračna ‚‚situacija‚‚

Mene nervira kad su muž i žena vezani ko creva pa i ako je samo žensko društvo, muž sedi jedini uz ženu, pritom drži je za ruku i non stop mazi pred drugima...Postoje mesta gde partneri idu zajedno, većina, ali postoje mesta gde žele odvojeno...Ništa strašno.Nisam posesivna i ne smeta mi kad želi da veče provedemo svako sa svojim društvom.
 
neda joj na sahranu ( :eek::eek::eek::eek::eek::eek: ), jer ne priliči udatoj ženi, neda joj da sa sestrom sama pije kafu, da izadje sa drugaricama, ili generalno sa društvom... ???????
Auuuuu :eek::eek::eek:

Pa ja sam svakog meseca bar po nedelju, nedelju i po kod mojih, u drugom graduuuu, eeeej, pa da mi je neki takav, provodila bih tu nedelju kod kuće, a svo ostalo vreme kod mojih, čisto jer je skotina, i da mu pokažem njegovo :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Zekim se, naravno, ali ne mogu da poverujem kakvim sve ima... strašno!
Ma, slažem se ja, treba ići zajedno, ali treba imati i individualnost. Treba držati do sebe, imati dozu, onu zdravu dozu samopoštovanja.
Bude pa mi muž kaže - e, aj' odloži taj put do plate, ili aj' sačekaj petak popodne, pa da odemo zajendo a ja se u nedelju vraćam - čisto da malo promenim, ili tako nešto. 'ajde, hoću, što da neću. Ali da mi kaže - ne možeš da ideš, ne dam ti da ideš?????? :eek::eek::eek:
Pa kome bih ja u životu onda pa mogla da verujem ako me ON tako zahebe????

A da se konsultujem sa njim oko te ekskurzije ili izleta, verujem da bi mi rekao nešto u stilu - ne možeš u tim cipelama, stare su, idi kupi nove ( čist primer, možda bi rekao ofarbaj se pre toga, ne idi takva izrasla ti je kosa pa se šareni... ili šta god drugo ), ali sasvim sigurno bi bio srećan. U stilu - idi, napuni baterije, provedi se, odmori se koji dan od kuće i za nas dvoje ( dete i njega ) ne brini :D:D:D
Ajajajaj, kakvih ljudi imaaaa... pu,pu,pu :sad2::sad2::sad2:
 
E ovako nekako mi ovaj pdf najzodniji da postavim ovaj problem....Evo o čemu se radi ....čula sam za situaciju, gde muž nije davao ženi da ide na ekskurziju sa svojom firmom (a imali su je u neka lepa vremena svake godine, pa su išli na od prilike par dana naravno na račun firme) i da žena to nikad nije mogla da iskoristi jer nije navodno htela da ide bez muža a u stvari nije htela da ‚‚remeti‚‚ svoj brak...jer bi joj muž posle prebacivao...tako da ona praktično od kad je u braku (više od 30 godina), nije nigde išla sama bez svog muža...kako je to kod vas?... msm pitam one koji su u braku ili nekoj baš dugoj vezi.

Zato je brak losa stvar....:D
 
E ovako nekako mi ovaj pdf najzodniji da postavim ovaj problem....Evo o čemu se radi ....čula sam za situaciju, gde muž nije davao ženi da ide na ekskurziju sa svojom firmom (a imali su je u neka lepa vremena svake godine, pa su išli na od prilike par dana naravno na račun firme) i da žena to nikad nije mogla da iskoristi jer nije navodno htela da ide bez muža a u stvari nije htela da ‚‚remeti‚‚ svoj brak...jer bi joj muž posle prebacivao...tako da ona praktično od kad je u braku (više od 30 godina), nije nigde išla sama bez svog muža...kako je to kod vas?... msm pitam one koji su u braku ili nekoj baš dugoj vezi.

kod mene ti je ovako: ako se meni ide...nema sile da me zaustavi...i on to zna...:)
ako se njemu ide...ne sputavam ga...

rijetko putujemo odvojeno, ali smo slobodni birati, izraziti želju, dogovoriti se...strašno je sebično ljutiti se da partner otputuje sa kolektivom, društvom ili slično...GROZNO
 
Pazite ovako.Ja odlicno izgledam,a moj muz jos bolje .Prvo,ne trazite djavola svojim rukama.To isto mislim i za ljude koji ne izgledaju tako dobro a vole svoju porodicu..Kod nas nema izlazaka jedno bez drugog,mlacenja i zajebavanja.Strogo vodim racuna svuda i na svakom mestu sta radim,kako se ponasam,kako sedim,kako pricam,bukvalno pazim da neko nesto ne protumaci pogresno.To bih preporucila i svima vama.A znate kako, imate vi zena i muskaraca koji su malo slobodniji,flert,prevara im nista ne znace,porodicu ne kapiraju kao nesto bitno pa tako i zive.Kazem i kad im se desi nesto oni se ne uzbudjuju previse.Neke zene ili muskarci namecu to ponasanje u braku, iz ne znanja i gluposti,a neki svesno.Naravno patoloski ljubomorne osobe su posebna tema.
 

Back
Top