Bosnjaci u Maglaju lepe na crkvama pozive da se predje na Islam!

bosna ima amanet od saudijske arabije da bosnu islamizira i da bosna postane islamska sa oko 80% muslimana.ko nece da primi islam neka ide u rusiju ili u italiju gdje vatikan.

A što prema S.Arabiji, kad su Turci doneli Islam na Balkan???:rtfm: Veći ste Turci od Turaka, čak se i oni oladili od islamskom ekstremizma, a vi idalje jedete go vna... Niste mi jasni, zaklinjete se Arapima na vernost ko da su vas oni naučili veri :klap:
 
bosna ima amanet od saudijske arabije da bosnu islamizira i da bosna postane islamska sa oko 80% muslimana.ko nece da primi islam neka ide u rusiju ili u italiju gdje vatikan.

20080620_204339_prasenx2.jpg


Evo da te castim za ovaj komentar.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Neko je tebe deebelo zahebao za to vidjenje buducnosti mudzosa u bosni.
Ja vam ne predvidjam dug vek boravka na tim trostorima,ali vi imate pravo da riknete u zabludi,to je vas izbor.:lol:
 
Bošnjaci su lojalni DRŽAVI Srbiji. Sandžak nije kao ostali delovi bivše SFRJ, u Sandžaku nema nacionalnih nego verskih ekstremista.

Gazija, za koga si ti? Zilkića ili Zukorlića?

Za Zukorlica sam bio , sad vala vise ne znam ni ja sam ... Musliman sam za sebe a oni nek rade sta hoce, samo dok to mene ne tice ...

Svaka cast za boldovano :ok:
 
Za Zukorlica sam bio , sad vala vise ne znam ni ja sam ... Musliman sam za sebe a oni nek rade sta hoce, samo dok to mene ne tice ...

Svaka cast za boldovano :ok:

jos da shvatis da je jedina prava vera pravoslavlje i sve super :)

evo za pocetak pogledaj bozije cudo sveti oganj koji se spusta sa neba svake godine pred uskrs u jerusalimu

mnogi muslimani koji su videli ovo bozije cudo su se krstili nakon toga

takvih bozijih cuda nema ni u jednoj drugoj religiji a narocito ne u islamu

 
Poslednja izmena:
Које православље? Једино истинско право најправије зилотско, или лажно јеретичко папистичко и екуменистичко српско православље? :think:

Не смемо се делити на луде и нормалне.
Ми смо један народ.
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
A zašto nisi za Zilkića? Kod njega su građanski (čitaj: nebošnjačkonacionalistički) muslimani (Palestinci, Romi, Srbi, Bošnjaci)

Zato sto je sam sebe proglasio za Reisa , zato jer ga je na to mjesto postavio Sulejman Ugljanin i SDA, i zato jer je ustvari on njihova marioneta kako bi SDA kontrolisala Islamsku zajednica, jer do tad jedino to nije pod njihovom kontrolom bilo ...
 
muslimani imaju pravo da pozovu zalutale na povratak vjeri u Allaha i na pokajanje.nema s tim veze nikakav vehabija nego muslimanima je to duznost jer bosna mora promjeniti vjersku demografsku strukturu i da bosnas postane na kraju islamska drzava.nemaju gdje muslimani bosne da idu nego oni sprovode amanet isklamskih zemalja i saudijske arabije da bosnjaci bosnu ucine muslimanskom.
Možete jedino da sprovodite opadanje lišća.
 
Od lepih i pametnih srpkinja kakve su bile,postale su ružne,glupe,zaludjene kuranom i opasane c4 eksplozivom.Vjerovatno posledica retardiranih turčina što su ih ka*ali.:hahaha:

Замисли.....одведеш једну у кревет....;)
почнеш да скидаш...а она опасана...појасом....
Ух....Сунце ти ебем ....која фантазија...Бомбастична.....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 

Back
Top