Bošnjaci pretukli četiri policajca RS!

ca-mu47:
malo morgen!!!!

A jel te pitao neko nesto?! Ti se tu nista ne pitas "vojnicino" ABIH. To se pitaju Srbi, vi s tim nemate veze. Nego ti lepo pokupi svoje jarane, pa pravac u Afganistan i Irak da pomazete braci. Samo ne znam kako ce vas braca docekati s obzirom da ste slinili njihovim najvecim neprijateljima ( NATO i Amerika ).... tipa " Please America helps" , " Serbs are quilty".....
 
mile1234:
A jel te pitao neko nesto?! Ti se tu nista ne pitas "vojnicino" ABIH. To se pitaju Srbi, vi s tim nemate veze. Nego ti lepo pokupi svoje jarane, pa pravac u Afganistan i Irak da pomazete braci. Samo ne znam kako ce vas braca docekati s obzirom da ste slinili njihovim najvecim neprijateljima ( NATO i Amerika ).... tipa " Please America helps" , " Serbs are quilty".....
malo morgen!!!
 
SANDRINAbg:
Шта било??? Шта није јасно у вашој махали, ааааа? јеси и ти мујо одонуд, па ти не одговара ш'о ваше похапсише..??? :roll:

Није им јасно како то сад,
они сви фини, невини, жртве,
како то сад потукли се, односно напали полицију.... :wink:
 
Pepeo:
Није им јасно како то сад,
они сви фини, невини, жртве,
како то сад потукли се, односно напали полицију.... :wink:

Ма много љима тога није јасно...ал' зашто би и постојали фазони о мујама и фатама, да могу брзо да укапирају...хехех :lol: :lol: :lol:

Јес'...жртве...аха...у то више ни сами не верују, а и доста су извукли на то " жртбе"...срећа те се истина сама открива, уз малу помић :wink: :lol:

....а и ПРАВДА је спора. али достижна. :lol:
 
mile1234:
A jel te pitao neko nesto?! Ti se tu nista ne pitas "vojnicino" ABIH. To se pitaju Srbi, vi s tim nemate veze. Nego ti lepo pokupi svoje jarane, pa pravac u Afganistan i Irak da pomazete braci. Samo ne znam kako ce vas braca docekati s obzirom da ste slinili njihovim najvecim neprijateljima ( NATO i Amerika ).... tipa " Please America helps" , " Serbs are quilty".....


vremena kad su se pitali Srbi prosla su nepovratno...
 

Back
Top