BORA ČORBA PORUČIO: Pevaću Vučiću i SNS U INAT SVIMA!

A šta je sa Acom Lukasom?
Možda bude iznenađenje dana?
Nemam problem što Bora peva gde peva.
Dokle god se u Srbiji smatra da je SNS došao na vlast demokratskim putem odnosno glasanjem na izborima.
A to opozicija priznaje jer se ne koristi nenasilnim metodama da dođe do vlasti.
Dakle, Bora treba da misli svojom glavom neću valjda ja ili neko drugi misliti za njega.
Ako misli da treba da peva gde će da peva pa neka peva.
A ja ne mogu niti hoću da lupam glavu o političkom opredeljenju svakog muzičara ili umetnika pre nego što poslušam njegovu pesmu ili pročitam šta je napisao ili naslikao itd.


Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
A šta je sa Acom Lukasom?
Možda bude iznenađenje dana?
Nemam problem što Bora peva gde peva.
Dokle god se u Srbiji smatra da je SNS došao na vlast demokratskim putem odnosno glasanjem na izborima.
A to opozicija priznaje jer se ne koristi nenasilnim metodama da dođe do vlasti.
Dakle, Bora treba da misli svojom glavom neću valjda ja ili neko drugi misliti za njega.
Ako misli da treba da peva gde će da peva pa neka peva.
A ja ne mogu niti hoću da lupam glavu o političkom opredeljenju svakog muzičara ili umetnika pre nego što poslušam njegovu pesmu ili pročitam šta je napisao ili naslikao itd.


Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Naljutio se nece, pauk mu odneo auto.
 
Naljutio se nece, pauk mu odneo auto.
Da, znam za to. No, možda su se Vucko i on frendovali u međuvremenu. Pauk košta 150 eura, koliko stotina puta može da dobije učešćem ?

Politikom se bave ljudi zbog moći i novca ili novca. Ne moraš da veruješ u ono što radiš dokle god je dobro plaćeno.

I dokle god mi budemo pričali o glupostima a ne o novcu i isključivo o novcu i dalje će nas svakakva bagra zajebavati.


Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
mialim da boru mogu svi da potegnu za onu stvar uključujući i fanovi kojima se sada zamerio, on je klasa za sebe i može mu se

Sto je Dacic otkazo koncert da nije dobio zauske?

- - - - - - - - - -

Digo i Bora ruke od Srba, odselio u Sloveniju i podyebava kmetove sa distance. :lol:

Koncert otvara pesmom....

 
Bora se blamira, ali artistima je zov mase neopisiv rovac u vugla,poznato je to...mozda tripuje da ce pevati kao Fred Merjuri "One Vision".:lol:
Ne znam sta mu je u doticnoj vuglonji, nije ona ni plitak potok, al se ne bih cudio da je reka Amazon sva zarasla u korov sa okolne obale da vise ne zna ni dje bije...
Ali sta ako se Bora dovija Zlu kao Neo na kraju treceg dela Matrixa?... :) Ne znam da li bi tranzicija iz naci-Nemacke u ovu savremenu prosla uspesnije tada s nekim super-mocno-urbanim rokenrol glasovima savesti?
Stoga, u vazduhu stoji misao i pomalo nada da se sprema neka vrsta trolovskog nastupa??:) A i ako je tako, metode su atavisticke, kada domicilno zivlje odavno mokracu Vladajucih zamenjuje za rodonosnu kisnicu...
Da se Borivoje pridruzuje toj praksi mokrenja po sirotinji ne bi znacilo nista novo. Ne bi bio ni prvi ni poslednji, sto je upravo ono sto svaki roker prezire i kod sebe i kod drugoga - zivi pesak mediokritetstva. Ako je hard-kor trolanje, opet je blamiranje...Ako nije-mozda i nije.:)
 

Back
Top