Bones

Da,glavna glumica me baš nervira.
Ima neku iritirajuću facu.
Da nije nje,bilo bi bolje..

Sto ste se svi okomili na nju? :dontunderstand: Meni je bas super. I uopste nema iritirajucu facu, nego joj je takva uloga pa je vjerovatno zbog toga malo namrgodjena. Sve u svemu glumci u toj seriji su bolji nego oni iz CSI (iako mi je CSI miliji).
 
Sto ste se svi okomili na nju? :dontunderstand: Meni je bas super. I uopste nema iritirajucu facu, nego joj je takva uloga pa je vjerovatno zbog toga malo namrgodjena. Sve u svemu glumci u toj seriji su bolji nego oni iz CSI (iako mi je CSI miliji).

Jesi li gledala CSI Las Vegas???
U las Vegasu su naj bolji glumci....
 
MargHelgenberger.png


:heart::heart::heart:
 
Mene Catherine taaaaaako nervira,ne znam zasto,jednostavno...Vorik ce izaci iz serije :( tuzno.Uglavnom Bones je tako smesna,simpaticna jeste ima svoje trenutke kad malo nervira ali uglavnom je ok
 
Mislim da je smesno uporedjivanje CSI i BONES , jer su serije razlicite . Istina je da su obe zasnovane na otkrivanju ubice , ali koriste sasvim drugacije metode .
Meni je BONES extra .
 
Mislim da je smesno uporedjivanje CSI i BONES , jer su serije razlicite . Istina je da su obe zasnovane na otkrivanju ubice , ali koriste sasvim drugacije metode .
Meni je BONES extra .
potpuno se slazem. ne mogu da se uporede.bas su razlicite.poslednje 5 epizode su bile fenomenalne!odlicno su uklopili humor sa onim ubistvima.(od polovine leseva mi je muka).
sinocna epizoda je bila mnogo smesna.pogotovo kad su se Hodzins i Zak zalepili na pod posle one eksplozije.
 

Back
Top