Bolje je praktično se oženiti-udati nego tražiti ljubav za brak

Ne interesuju me ni sekunde, cak se i rodbina ljuti sto nemam kontakta sa njihovom djecom tj uvijek izbjegavam djecije rodjendane itd.
A ko ne izbegava ako ćemo realno, većina ljudi ne podnosi rodbinu, pa i ja sam jedna od njih, to što je neko tvoja krv, ne mora da znači da će ti pružiti ljubav, ljubav je izbor, nwkad će ti više ljubavi pružiti stranac nego neka sestra od strica ili tetka koju samo zanima kad ćeš da se udaš i decu da rađaš
 
To što si izabrao je odloženo samoubistvo
To sto si ti izabrao je samoubistvo ,uzasan zivot sa nekim da bi zadovoljio uslove koje ti okolina postavlja, uzasno dosadan zivot . Ja sam se ozenio iz prakticnih razloga.Zivio 20 godina sa djevojkom a nismo nista rijesili na papiru. Posto smo imali imovinu u razlicitim zemljama najbolje rijesenje je bilo brak. Taj potpis i papir mi je trebao samo u slucaju da mi se nesto desi a sansa da se desi je realna posto sam imao nekoliko dobrih nesreca sa motorom, moja djevojka bi morala napustiti kucu i mnoge druge stvari na koje smo se navikli.
 
To sto si ti izabrao je samoubistvo ,uzasan zivot sa nekim da bi zadovoljio uslove koje ti okolina postavlja, uzasno dosadan zivot . Ja sam se ozenio iz prakticnih razloga.Zivio 20 godina sa djevojkom a nismo nista rijesili na papiru. Posto smo imali imovinu u razlicitim zemljama najbolje rijesenje je bilo brak. Taj potpis i papir mi je trebao samo u slucaju da mi se nesto desi a sansa da se desi je realna posto sam imao nekoliko dobrih nesreca sa motorom, moja djevojka bi morala napustiti kucu i mnoge druge stvari na koje smo se navikli.
Nije moje da sudim. Verujem da si procenio da ti je tako bolje, pa kolko traje nek traje.
 

Back
Top