Boje dresova reprezentacije Srbije?

JEDINO LOGICNO RESENJE
 

Prilozi

  • Dres FSS.jpg
    Dres FSS.jpg
    93,5 KB · Pregleda: 49
Pa ako su italijani plavi necemo i mi valjda da budemo ko i oni (plavo, belo, plavo). Treba da budemo prepoznatljivi ko holandjani, nemci, brazilci. Crveno, plavo, belo ne nosi niko na svetu. Imam utisak da se neki ovde stide svoje zastave, BRUKA...
 
"Crveni dresovi = Srp, cekic, komunizam"

Onaj Lynn je izgleda u pravu sa onim IQ 89 kada vidim ovakve debilne komentare... :roll:
A kada reprezentacija nosi dresove nepostojece komunisticke SFRJ je izgleda sve u redu, spasi me Boze sopstvene nacije :-(
 
"Crveni dresovi = srp, cekic, komunizam"

Svajcarska i Ceska su nedavno postale komunisticke zemlje (nose crvene dresove), a vidim da i Liverpul ima staljinisticke nagone HA-HA-HA-HU-HU-HU :roll: Dodje mi da se udarim cekicem u glavu...

CRVENO, PLAVO, BELO = SRBIJA
 

Prilozi

  • REPKA.jpg
    REPKA.jpg
    91,9 KB · Pregleda: 45
Meni je ova Yanova varijanta apsolutno prihvatljiva! Cak sta vise odlicna! Dresovi u nacinalnim bojama. Rezervne bih stavio bele sa plavim ili crvenim sortsevima.
I uzasno mrzim kada se pomene crvena boja,svi pocnu da kenjaju o komunizmu! Skoro 90% zastavi zemalja ovog sveta ima na sebi crvenu boju...tako da mi je muka od tih srranja vise.
Sad je sve komunisticko,samo ono sto je stavrno bilo komunisticko obelezje to nije. Ajde molim te....
 
Mislim pošto će se verovatno mnogo raspravljati o tim dresovima, sve to može da se ubrza samo ako pošalju igrače na teren gole da budu kao od majke rođeni. :lol: :lol: :lol: Pa ko želi da gleda neka gleda. Možda se nekome i dopadne. :lol: Tako se može ubrzati usvajanje dresova. Ovako se može u nedogled. :-D
Mogu da vam kažem da bi tu bilo svačega. Sram ih bilo. :lol:
 
To kao kd je jedan konj ijavaio,mrtav ozbiljan..."Mijatovic kada igra u belim kopackama veze nema" :lol:
Stvarno ta oprema uzasno utice na nase igrace. :lol:
Isto kada je Dejo jednom promasio gotovo prazan gol sa 10ak metara i posle utakmice ijavio da mu je zasmetao blic od fotoaparata. :lol:
Svetu se ne moze ugoditi, a tek nasim fudbalerima...:lol:
 
Predsednik srpskog Fudbalskog saveza Zvezdan Terzić o predstojećim promenama u FSS


Plave zamenjuju crveni dresovi


Reprezentacija Srbije neće igrati u plavim dresovima, već verovatno u bojama nacionalne zastave, izjavio je juče predsednik Fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić. On je na konferenciji za novinare rekao da će državni tim ubuduće "verovatno nositi crvene majice, plave šorceve i bele štucne, ali da se razmišlja i o drugim varijantama".
- Moramo da probudimo nacionalni identitet. Tu pre svega mislim na grb, himnu, zastavu i boje. Ne možemo da nasleđujemo sve stvari iz prošlosti - rekao je Terzić.
Prvi čovek srpskog fudbala dodao je i da će reprezentativci na dresovima nositi grb Srbije, a ne Fudbalskog saveza Srbije, koji će možda biti modifikovan. Fudbalski savez SCG poslednju sednicu Skupštine održaće u sredu, 28. juna kada će svoje nadležnosti preneti na FSS.
- Čeka nas paklen jun. Svesni smo obaveza i odgovornosti. Srpski fudbal ima mnogo problema, kao što su Zakon o sportu i uređenje srpske "kuće fudbala". Bez pomoći državnih organa nećemo uspeti da rešimo te probleme za kratko vreme. Ali smo optimisti. Da ne verujemo u sebe i perspektivu i potencijal srpskog fudbala, ne bismo se prihvatili ove odgovornosti - izjavio je Terzić u svom prvom obraćanju medijima po završetku neslavnog učešća SCG na SP u Nemačkoj.
Predsedavajući FSS najavio je i da će ovaj savez početi s radom 29. juna, i to sednicom Izvršnog odbora. Pomenuto telo bi, između ostalog, trebalo da potvrdi da sledeće sezone u saveznoj ligi neće moći da se takmiče klubovi koji ne ispunjavaju uslove iz Pravilnika o licenciranju. Generalni sekretar FSS Miroljub Rajić rekao je da će ta organizacija i dalje koristiti svoje sadašnje prostorije, ali da će joj sedište biti u onima u kojima je do sada bio FS SCG. Najkvalitetniji kadrovi iz FS SCG, prema rečima generalnog sekretara FSS Miroljuba Rajića, preći će u FSS. Beta
 
bilo je i krajnje vreme da dresovi budu u bojama srpske trobojke.ja sam srbin i hocu da nekom sa strane ti dresovi asociraju na nasu zastavu!drzavni grb umesto fs je odlicna ideja.a ako vec nekome toliko znace ti stari plavi jugoslovenski dresovi nek plavi dres,beli sorc i plave stucne budu rezervna varijanta.zasto umesto plavi ne bude neki srpski nadimak za reprezentaciju.mozda ne bi bilo lose otvoriti i temu o tom.mozda beli orlovi ili ratnici.ono ratnici zvuci dobro.i crvena boja nije komunisticka.pozdrav svima
 

Back
Top