Black metal jukebox

The Black Goddess

Početnik
Poruka
19
Evo ovako...ja slusam black,a nisam primetila da mnogo ljudi odavde gotivi black...mada nemogu ni reci da sam potpuno sigurna da ovde nema bas nikoga ko ga slusa...zato sam i pokrenula ovu temu...nadam se da ce je neko pogledati i odgovoriti mi na nju...Ako nije tesko... :wink:
 
Evo ajde ja slusam delimicno black....
Samo neke bendove :
MArduk,NArgaroth,The Legion i tako to.....
Dalje:
si citala nocturne zine ?
Imash intervju sa The Legion i josh nekim black bendovima...
Adje poz.
 
Ja sa ovoga foruma slusam BM.
Sto se tice BM OK mi je ali prezirem NSBM! Mrzim nazy-ste! Kao i sve bendove koji proragiraju tu vrstu ideologije bez obzira na to koja je muzika u pitanju! To je sto se tice njih.
Sto se tice BM kao sto sam rekao OK mi je ali mi dosta smeta sto dosta njih nemaju postovanje prema drugima. Recimo jednom delu BM fanova zameram to sto su svojevremeno palili crkve. Mislim da je to najobicniji vandalizam. Paliti crkve ili bilo koje druge tudje svetinje je uzasno, pa makar te svetinje bile i dzamije. Dalje ono sto mi smeta tu bi mogla mozda da se ubaci i zatucanost koju nekad znaju da pokazu fanovi BM-a. Pogotovo kad zadju u undergorund pa sve sto je iole poznato krenu da vicu da je komercijala i sl. Mozda bi najbolje bilo da kazem da mi smetaju primitivci koji se u njemu javljaju, ali nazalost BM ih je prepun. Takodje nervira me jako Immortal. Uzasno su mi glupi. Nikako ne mogu da razumem kako neko nalazi nesto u njima. Sve mi je tako nekako zbrzano kod njih i kao da im je fazon da je sto brze, bar ja imam taj osecaj. Takodje ne volim ni bendove koji lice na njih.
Dimmu i COF su me jako razocarali kad su se pojavili na Ozzy festu, nisam ih tamo ocekivao. Inace od Dimmu-a mi se svidjaju instrumentali, a tu i tamo se nadje i pesma po koja. Sto se tice COF-a. . . "Domination And The Day" nisam bas nesto slusao, jedva da sam ga jednom preslusao, pa ga necu komentarisati. Ali prethodne jesam slusao i dosta su mi bili dobro "Cruelty And The Beast" i "Bitter Suites To Succubi". Ali mi opet smeta sto Dany malo zna da pretera. Ono ponekad mi postane suvise velik prostak. Kao npr. sa onim nazivom albuma, necu sada navoditi koji.
E sada cu malo o bendovima koji su meni dosta dobri. Najbolji su mi Falkenbach, Korozy, Einherjer, Samael. . . Je li ih ko slusao?
 
Opet gluposti :)heehe.
Ali ajde sta fali grupi D.Borgir sto pricaju da su im uzori Accept?
Ja mislim ne volim ni Dimmu ni Cradle ...
A Venom je vise thrash nego black ,ali ajde.Ljudi zasto ih prozivaju da su black je :
album Black Metal
i tekstovi koi su delimicno satanisiticki.
Inace jedan od mojih najjomiljenijih bendova.
A o tome da ima pozera u black metalu.PA tamo ih najvise ima :)eheheh...
I tako mrzi me da pisem....
A gde je ljudi Hellhammer i Celtic Frost ?
MAda ne znam da li je to ovde neko slusao...
 
Frubi,molim te,album Black Metal od Venoma nema veze sa samim stvaranjem novog zanra.At War With Satan je pravi brutalni black,a da ne govorim o daljim albuima.Uostalom,trebao bi da vidis gitarski pristup Venoma sviranju.To JESTE Black Metal,a Hellhammer,Celtic Frosti i ostali su samo naslednici.
 
jao ljudi ubicu vas :p ajde o svakom pravcu da otvorimo temu o svakom pravcu svake muzike LoL
POZ

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 

Back
Top