Black horse akumulatori

Da li je neko skoro kupovao Black horse akumulatore i kakva su iskustva?

  • Dobri su.

    glasova: 0 0,0%
  • Nisu dobri

    glasova: 1 50,0%
  • Neutralno.

    glasova: 1 50,0%

  • Ukupno glasova
    2
Dva blek horsa mi crkla u garanciji pre 10 god pa su ispali iz priče. Danas gledam samo što dužu garanciju ili bosch za svoj auto.

U principu jedan plavi boš radi besprekorno koliko dva jeftina. Boš 70-80e a dva jeftina 40+40e.

Exide me zezao fabrička ugradnja u novi hyundai, nebi nikome tu avanturu preporučio. Upališ auto a pola elektronike otkaže pa ti budi pametan šta je probl i ostvari garanciju :lol:
 
Black horse nekad bili dobri akumulatori, poslednja 2 koja sam kupio su crkla pred kraj garancibe i nusu prihvatili zamenu. U Meganu imam Monbat, usao u 4. Godinu. Jeftin i traje. Touran ima Exide oko 3 god star, Skida je dosla sa nekom Vartom, pali na -7, 8 bez problema, racunam da ce da traje.

Po meni, osim kvaliteta akumulatora, mnogo je bitna i ispravnost auta, tj punjenja, kao i to da li postoji neki potrosac koji prekomerno vuce struju. U slucaju da je sve ispravno iole kvalitrtan akumulator mora da traje dugo.
 
Pisao sam već exide prva ugradnja zajebavao elektroniku od prvog dana preuzimanja auta iz salona. Stavio bosch plavi trajao 8 god i pre par god uzmem opet isti. I to ko zna ko pravi a boš lepi ime.

Popljujem ja sve što je krš ali pohvalim i ono što lepo radi. Nisam trgovac pa da hronično lažem ko neki.
 
A ti izgleda koristis alkohol poprilicno dok pises ovakve baljezgarije.
Lepo sam objasnio ali ti nemas dovoljno mozga da bi to shvatio jel da? :hahaha:
Na kraj krajeva jel ovo tema za kilometre ili za akumulator Black Horse tako da moderacija ovo neka prebaci u odredjenu temu ili neka brise.
mario unistava sve i jednu temu.
 

Back
Top