"Bili su kao trabanti veći nacisti od nacista" Dačić najoštrije osudio izjavu Grlić Radmana: Uputiću protestnu notu Hrvatskoj

Гледаш наше канале?
Gledam jer mi je zabavo. Zabavnije mi je pratiti političke zavrzlame u BiH, Srbiji i Crnoj gori jer nisam emotivno vezan. problem mi je da ne mogu pratiti filmove ako su titlovani ćirilicom, jer ne stignem tako brzo čitati ćirilicu. Pratim ja i rusku i ukrajinsku TV, te njemački NTV (odnosno njemački CNN), BBC, i CNN, FOX News. Služim se sa više stranih jezika.
 
Gledam jer mi je zabavo. Zabavnije mi je pratiti političke zavrzlame u BiH, Srbiji i Crnoj gori jer nisam emotivno vezan. problem mi je da ne mogu pratiti filmove ako su titlovani ćirilicom, jer ne stignem tako brzo čitati ćirilicu. Pratim ja i rusku i ukrajinsku TV, te njemački NTV (odnosno njemački CNN), BBC, i CNN, FOX News. Služim se sa više stranih jezika.
Лепо. Што више знаш, шири си човек.
 
Лепо. Што више знаш, шири си човек.
Nisam ja često ovdje na forumu. Vidiš to po broju objava (poruka), ja 84, a ti 120.360. iako me znaju često ovi administratori kazniti, jer ne vole drugačije viđenje i mišljenje od oficijelnog srpskog, naročito kod tumačenja prošlosti.
 
Nisam ja često ovdje na forumu. Vidiš to po broju objava (poruka), ja 84, a ti 120.360. iako me znaju često ovi administratori kazniti, jer ne vole drugačije viđenje i mišljenje od oficijelnog srpskog, naročito kod tumačenja prošlosti.
Да, видим.
И на вашим форумима је иста ситуација. Не питај ме како знам.
 
Жељни сте пажње, видим. У ЕУ вас нико не доживљава па се стално вртите око нас.
Ima tu kompleksa ali po mom dubokom uverenju Radman je ovo po zadatku izjavio.
Priprema se pritisak na Srbiju oko uvođenja sankcija Rusiji i slanja oružja Malorusiji (migova, haubica, tenkova, municije ...) a naravno da će Hrvati pored Šiptara i Muslimana biti među prvima.
Dobio je zadatak od gospodara i pas će da laje.
 
Пленки ће да шаље, што се мора није тешко.
Ih, još ako mu obećaju da pude predsednika nato ili bar ovog saveta eu (kako se već zove ... ) ima bre da ih vata na wc šolji, ukafićima, na plažama ... da ih juri po brdima i planinama :D
Pratio sam ja Plenkija ... ambiciozan je on momak :ok:
 
Ima tu kompleksa ali po mom dubokom uverenju Radman je ovo po zadatku izjavio.
Priprema se pritisak na Srbiju oko uvođenja sankcija Rusiji i slanja oružja Malorusiji (migova, haubica, tenkova, municije ...) a naravno da će Hrvati pored Šiptara i Muslimana biti među prvima.
Dobio je zadatak od gospodara i pas će da laje.
Знам, то сам већ раније и сама рекла. Лаје по задатку.
 
Знам, то сам већ раније и сама рекла. Лаје по задатку.
On je još gori od Plenkija ... ne mogu da zaboravim kad je nagrnuo na Analenu Gimnastičarku da je poljubi ... mož da zamisliš kad ga i ONA odbila ... totalni autsajder :D
 
Gledam jer mi je zabavo. Zabavnije mi je pratiti političke zavrzlame u BiH, Srbiji i Crnoj gori jer nisam emotivno vezan. problem mi je da ne mogu pratiti filmove ako su titlovani ćirilicom, jer ne stignem tako brzo čitati ćirilicu. Pratim ja i rusku i ukrajinsku TV, te njemački NTV (odnosno njemački CNN), BBC, i CNN, FOX News. Služim se sa više stranih jezika.
Kad te Plenki pozove na Istočni front, na putu tvojih dedova ... bićeš emotivan :D
 
Немам ништа против, нека гледају. Верујем да и код њих има света који није злонамеран али такви не долазе на овај форум.
Немам ни ја ништа, али што кажеш ти, има доста ових оптерећених који долазе само да би пљували по Србији и Србима.
 

Back
Top