Биће рата !

Siptari su pokazali da su spremni da ratuju za Kosovo . A za nasu vladu , paaa... oni su rekli da nikad vise nece biti rata ,. Nikada , ni po koju cenu , sta god nam bilo ko kad radi , i sta god nam se desavalo , i ko god da nam udje u drzavu sa puskom , nikad vise nece biti rata . Pa sta bude .
 
Kurir:hahaha:
Pa sta drugo mozemo ocekivati od njih bez da pisu gomilu smeca.

После толико времена се вратим и шта видим...:roll:...све по старом...
Срби покушавају да укажу на реалну опасност по српски народ, а ,,демократе", их ,,демократски" пљују и наравно стају на непријатељску страну! :roll::thumbdown:
 
Kurir = Ripley verovali ili ne... U kururu vise advokata radi odbrane novinara koji klevecu i iznose senzacionalne neistine...
Jos nijedan spor nisu dobili, a jos brdo tuzbi ceka na sudjenje...
Ko zeleo rat, u kuci mu bio. . .
I tako...
 
После толико времена се вратим и шта видим...:roll:...све по старом...
Срби покушавају да укажу на реалну опасност по српски народ, а ,,демократе", их ,,демократски" пљују и наравно стају на непријатељску страну! :roll::thumbdown:

Па, зар није увек било тако?

Кукавице се препознају и држе се за рукице....
 
Kosovski slucaj je samo zamrznut,a jedini nacin da se resi je rat (ne prizeljkujem ga ali tako je) Siptari hoce celo Kosovo i maloumni su i lako ih je izmanipulisati,uvek su spremni da naprave sranje a BT hoce da podeli Kosovo pa sad vidite i nadjite resenje zivota vam da se sve mirno svede! Ni jedni ni drugi ne smeju da naprave ustupak jer su u svojoj zemlji najebali od maloumnog naroda! A ko nece da ratuje za svoju zemlju neka se slobodno odseli ili neka se prikljuci Siptarima dole,sljam nam ne treba! Mogli bi svi takvi malo da se odvoje od mamine suknjice i urade nesto u svom zivotu korisno za ceo narod,jer bi ovo bio rat za otadzbinu a ne rat u ime nekog i njegovog profita! Ako gines,znaj da umires za narod svoj i zemlju svoju a ne za politicare jer si napadnut sta ti drugo preostaje?
 
Kosovski slucaj je samo zamrznut,a jedini nacin da se resi je rat (ne prizeljkujem ga ali tako je) Siptari hoce celo Kosovo i maloumni su i lako ih je izmanipulisati,uvek su spremni da naprave sranje a BT hoce da podeli Kosovo pa sad vidite i nadjite resenje zivota vam da se sve mirno svede! Ni jedni ni drugi ne smeju da naprave ustupak jer su u svojoj zemlji najebali od maloumnog naroda! A ko nece da ratuje za svoju zemlju neka se slobodno odseli ili neka se prikljuci Siptarima dole,sljam nam ne treba! Mogli bi svi takvi malo da se odvoje od mamine suknjice i urade nesto u svom zivotu korisno za ceo narod,jer bi ovo bio rat za otadzbinu a ne rat u ime nekog i njegovog profita! Ako gines,znaj da umires za narod svoj i zemlju svoju a ne za politicare jer si napadnut sta ti drugo preostaje?

:bye:
Ти никад не би добио из буџета новчану помоћ за своје идеје,
одударају од државних-проеУропских.
 
У Србији више нема никога ко би добровољно бранио свој народ и земљу.



Nema više. A ovaj olympiakos i ostali borci sa jorgan planine su imali priliku i da se bore i da poginu za svoj narod i zemlju, samo umesto da se bore oni su bežali u skloništa ili izbeglištvo. Dosta nam je takvih patriota! :thumbdown:

Nije bash da nema. A, ako bude sra*a, bice samo: Ustaj, sine, doshla milicija da te vodi! :)

Tako nekako. :super:
 
Nema više. A ovaj olympiakos i ostali borci sa jorgan planine su imali priliku i da se bore i da poginu za svoj narod i zemlju, samo umesto da se bore oni su bežali u skloništa ili izbeglištvo. Dosta nam je takvih patriota! :thumbdown:



Tako nekako. :super:

Otkud ti znas da li sam ja imao priliku i da li sam se borio,i da li sam bio u sklonishtima?


Je li shabancino jedna mala nisam ja derpe kao onaj koji te je napravio.

Ako je dosta tebi,ti se tornjaj iz srbije,sve sa svojim nakotom:mrgreen:
 
Mislim da nece biti rata.
Bice teroristickih napada.
E sad, ko ce objaviti rat protiv shiptarskog terorizma?
Ameri u Bondstilu ionako samo cuvaju jugoistocnu kapiju.Sipci ih nece dirati.
Meta ce biti Srbi i Eulex.
Sta moze nasa vojska u tom slucaju?
Budite realni-NISTA.Koliko god da smo ogorceni.Preostaje nam cuvanje Bujanovca i Presevske doline, kao i do sada.
Srbima na Kosovu neka je Bog u pomoci.
Ili da ih naoruzavamo i pravimo tajne kampove za obuku.Mozda je vreme da zaigramo njihovu igru:think:
 
Ako , ako i treba ... kako prije 10-tak dana rece Hasim T. ono sto se ratom uzme samo se ratom moze vratiti (p.s. sta li je pisac hteo da kaze) ... u svakom slucaj sto pre pocne pre ce da se zavrsi da ne prenosimo na nasu decu , ako nama nasi roditelji nisu ostavili cisto stanje da mi nasoj ostavimo .
 

Back
Top