Bi-sex

Evo prave teme da pitam...

znaci girl on girl action...kao lezbe su...

shta ce im onda PVC ku*ac?

shto ne nadju pravi...

ma to nisu onda lezbe...ili jesu...ne kontam....

Sustina svega toga je da zenu uzbudjuje zena sexualno a ne muskarac.To ne znaci da treba samo da se lickaju izmedju sebe.
 
ma to je obicno sranje i foliranje, pre svega zahvaljujuci globalizaciji i medijima kao Madona i ona tamo neka fuxa se zvalave i sad kao odjednom je to kul i sad kao sve ribe oce da budu Bi kako bi bile u trendu.
Ono najobicnije proseravanje nista vise............

J..bala ih vise ta iskompleksiranost i ta glad za zapadom
 
Sustina svega toga je da zenu uzbudjuje zena sexualno a ne muskarac.To ne znaci da treba samo da se lickaju izmedju sebe.

ne kontam ja to...
da trebaju lickanje i prstici...shta ti je Bog dao...i udri...

a ne plastiku da kaci...kako mushko je ovo ono...aj ta shto i okaci to moze reci da je mushko u zenskom tijelu...
ali ova shto ga prima...ma jok...to je iz fazona...

k'o da se ne moze naci sisato mushko :mrgreen:
 
ma to je obicno sranje i foliranje, pre svega zahvaljujuci globalizaciji i medijima kao Madona i ona tamo neka fuxa se zvalave i sad kao odjednom je to kul i sad kao sve ribe oce da budu Bi kako bi bile u trendu.
Ono najobicnije proseravanje nista vise............

J..bala ih vise ta iskompleksiranost i ta glad za zapadom

dobar ti aFatar :lol:
 
ne kontam ja to...
da trebaju lickanje i prstici...shta ti je Bog dao...i udri...

a ne plastiku da kaci...kako mushko je ovo ono...aj ta shto i okaci to moze reci da je mushko u zenskom tijelu...
ali ova shto ga prima...ma jok...to je iz fazona...

k'o da se ne moze naci sisato mushko :mrgreen:

:lol:Vala,kad mi je ova moja pricala o svojim devojkama,primamljivo je zvucalo:rumenka:

:eek::zcepanje:
 
pa kao prvo Edi Grifin je odlican komicar a kao drugo ipak je on Afro-amerikanac a afro-americku kulturu bas i ne smatram zapadnjackom (bar ne u pravom smislu te reci)

Inace nisam ja protiv zapada sad u smislu da ne treba bas nikakve veze da imamo sa njima vec samo kazem da bi trebalo da budemo pametniji (kao sto naravno nismo nazalost) i da ne prihvatamo sve slepo sto nam oni serviraju jer na taj nacin podlezemo degeneraciji i degradaciji (kao sto su oni vec podlegli uglavnom mada i mi smo na "dobrom" putu)
Zapravo bi vec trebalo da one pozitivne stvari od tamo pokusamo da prenesemo ovde a one negativne trendove koje nam oni namecu trebalo bi da ignorisemo (zarad naseg dobra)
 
Zasto slusas?reci mu da te to ne zanima i da ti je odvratno

ovu dvojicu tj.tacnije jedan je naporan...njega ne pitam,on sam krene pricati...ne mora ga niko ni slushati najceshce je takav i slucaj...al' par puta sam slucajno nacula te gadosti...

a ovog bi...sama pitam pa se pokajem...

danas su mi rekli....nemoj ukucati "blue waffle" na google i nemoj kliknuti prvi link koji ti izbaci...

mislish da nisam...:)
nemojte kucati...:mrgreen:
 
ovu dvojicu tj.tacnije jedan je naporan...njega ne pitam,on sam krene pricati...ne mora ga niko ni slushati najceshce je takav i slucaj...al' par puta sam slucajno nacula te gadosti...

a ovog bi...sama pitam pa se pokajem...

danas su mi rekli....nemoj ukucati "blue waffle" na google i nemoj kliknuti prvi link koji ti izbaci...

mislish da nisam...:)
nemojte kucati...:mrgreen:

Pa sad cu morati,namerno si me navukla:mrgreen::lol:
 

Back
Top