BG INSOMNIA

Gde ste bre :eek:

icon_lol.gif
icon_lol.gif
icon_lol.gif
e blesavi ste do bola ... eto me iza ponoći, da mi keva ne bude ćelava :lol:
 
Poslednja izmena:
Jbte, al sam se istripovala, sad ne mogu ni da spavam......Mislim da mi se neko popeo na terasu i pokusava da udje unutra jer vec pola sata cujem neke zvuke, kao da neko s vremena na vreme gurne slucajno sto ili stolice, dok ceka da ugasim svetlo i legnem pa da uleti unutra... A ne smem da pogledam. Kakav trip..... ako se ispostavi da je macka , ma id` u pm...
 
Jbte, al sam se istripovala, sad ne mogu ni da spavam......Mislim da mi se neko popeo na terasu i pokusava da udje unutra jer vec pola sata cujem neke zvuke, kao da neko s vremena na vreme gurne slucajno sto ili stolice, dok ceka da ugasim svetlo i legnem pa da uleti unutra... A ne smem da pogledam. Kakav trip..... ako se ispostavi da je macka , ma id` u pm...

Pa jel`mačka?
 
Nije. Nije dolazila, hrana joj i dalje stoji tamo...
Al dobro je, mama mi ustala iz kreveta pa smo zajedno proverile sta je i nigde nikog.

Mada sam i dalje u tripu. Sve ocekujem da ce neko da mi se prisunja iza ledja dok cukam ovo.
E ja nisam normalna... Il moram da prestanem da gledam CSI kasno.....
 
e ovako,,,,u subotu ce mi trebati 'dizanje' iz predstojeceg mnogo loseg raspolozenja..
dajte preporuku sta mogu da radim, sta da vidim u bg...mozda neki muzej, pozoriste...nisam odavde i sve neobicno ili sto moze da posluzi za kulturno uzdizanje...i da moze da se ide sam..dakle, ne neki klub...
dakle, konkretni predlog...
hvala =)
 

Back
Top