Безгрешно зачеће...

prvo iznosis nasumice , neka svoja misljenja bez i jednog dokaza?

znas li sta bi se desilo,kada bi zaista prevarila muza, i da josif nije biopravedan, nju bi kamenovali, ali javi se andjeo josifu i posvedoci da je ono sto djeva prica istinita.

prvo nije bila udata nego zarucena, prva greska, a objasnjeno je zasto je tako u tekstu koji si rado citirao ali ne i procitao kako treba, drugo prorocanstva koja seispunila , zaista govreo tome, trece a bogom ga zovemo ne zato sto se rodilo obicno dete, nego se jasno vidi iz dela koja jekasnije isus cinio. nije umesno iznositi neke predpostavke , koje su izraz , ljudskog umovanja, ako ima nesto krupnije onda reciz:mrgreen:

dokazi? rishcanin trazi dokaze :D
tju si pucam u glavu... :D

elem, za sizze tvoje priche - ja treba da nadjem dokaza??? sick! B-)

nijo on bio pravedan, on je bio pacenik.

prorochanstva se nisu ispunila B-) valjda oni koji su ih pisali (jevreji) znaju...

ako izuzmesh par stolica i stolova, a shto prilichi karpenteru
isus nije chinio nikakava dela B-)
 
dokazi? rishcanin trazi dokaze :D
tju si pucam u glavu... :D

elem, za sizze tvoje priche - ja treba da nadjem dokaza??? sick! B-)

nijo on bio pravedan, on je bio pacenik.

prorochanstva se nisu ispunila B-) valjda oni koji su ih pisali (jevreji) znaju...

ako izuzmesh par stolica i stolova, a shto prilichi karpenteru
isus nije chinio nikakava dela B-)

tvoji privatni problemi me ne zanimaju , i sklonost ka samoubivstvu.

ako mislis da su netacne , onda da, treba da nadjes dokaz da nisu tacne.

stari josif je bio pravedan , i poslusao pravosvestenike da zaruci mariju

od 2500, prorocanstva, do sada su ispunjena njih2000.

istorija i pisanja svedoka , a i danasnja cudesa, govore suprotno.z:lol:
 
tvoji privatni problemi me ne zanimaju , i sklonost ka samoubivstvu.

ako mislis da su netacne , onda da, treba da nadjes dokaz da nisu tacne.

stari josif je bio pravedan , i poslusao pravosvestenike da zaruci mariju

od 2500, prorocanstva, do sada su ispunjena njih2000.

istorija i pisanja svedoka , a i danasnja cudesa, govore suprotno.z:lol:

za one koji su josh u komunizmu

informacija

negativno pravo se ne primenjuje vishe B-) dokazuje se da neshto jeste, a ne da nije.

elem

jer ti prvosveshtenici proglasili jeshu karpentera - Mesijom? -> Nisu B-) z:hi:

koje to chudo se deshava danas??? :) osim shto ti s tim IQ-om pogadjash slova po tastaturi...
 
za one koji su josh u komunizmu

informacija

negativno pravo se ne primenjuje vishe B-) dokazuje se da neshto jeste, a ne da nije.

elem

jer ti prvosveshtenici proglasili jeshu karpentera - Mesijom? -> Nisu B-) z:hi:

koje to chudo se deshava danas??? :) osim shto ti s tim IQ-om pogadjash slova po tastaturi...

ovo vec vodi , na skretanje sa teme, o cudima koja se desavaju danas , mislim u nasem vremenu,mozemo diskutovati na mojoj temi ,,cuda bozija svuda oko nas...

a za ono sam mislio ,o nekom drugom izvoru kojim bi mogao da dokazesz:lol:
 
prvo iznosis nasumice , neka svoja misljenja bez i jednog dokaza?

znas li sta bi se desilo,kada bi zaista prevarila muza, i da josif nije biopravedan, nju bi kamenovali, ali javi se andjeo josifu i posvedoci da je ono sto djeva prica istinita.

prvo nije bila udata nego zarucena, prva greska, a objasnjeno je zasto je tako u tekstu koji si rado citirao ali ne i procitao kako treba, drugo prorocanstva koja seispunila , zaista govreo tome, trece a bogom ga zovemo ne zato sto se rodilo obicno dete, nego se jasno vidi iz dela koja jekasnije isus cinio. nije umesno iznositi neke predpostavke , koje su izraz , ljudskog umovanja, ako ima nesto krupnije onda reciz:mrgreen:

Oces reci - da spasi obraz Josif rece da nije rogonja nego je dete od Boga? z:lol:
 
..Још једном позивам администрацију да обрише ову тему, да обрише ове демонбске изливе мржње према БОГу и човеку, од ових малих несрећних особа, које су ово написале....

Имајте било каквог осјећаја, ближи се Божић...ово је на личној основи, и надам се да не желите читав форум, да означите као такав...

Ово је ужас јад и беда !..
 
Dzabe ti trud , onima koji veruju , ne treba nikakvo objasnjenje , onima koji ne veruju , nikakvo objasjnenje ih nece ubediti u suprotno , ali cak ni to ovde nije bitno. cilj postavljanja teme je izrvrgavajne ruglu jednog od temelja hriscanstva , i potpuno je nebitno sa stanovista postavljaca teme da li je bezgrsno zacece moguce , ili ne , jeste li se ono zaista odigralo ili ne . Pod izgovorom psiholoske analize aktera price se na najgori moguci nacin vredjaju osecajna gotovo polovine ljudske populacije na planeti .


a pa...aj priznaj da si se ovdje malo...zanio z:mrgreen:
 
Dakle , ako se moje misljenje razlikuje od tvoga onda ne treba da uopste ucestvujem u raspravi , jer ti to smeta . Divno , zaista .
Не. Ја то нисам рекла. Прочитај пажљиво шта јесам рекла.


И због чега нико не објасни чиме је тачно увређен?
Шта сам то увредљиво рекла? :dontunderstand:
 
..Још једном позивам администрацију да обрише ову тему, да обрише ове демонбске изливе мржње према БОГу и човеку, од ових малих несрећних особа, које су ово написале....

Имајте било каквог осјећаја, ближи се Божић...ово је на личној основи, и надам се да не желите читав форум, да означите као такав...

Ово је ужас јад и беда !..

A ja tebe još jednom upozoravam... još jednom dupliraj postove... samo još jednom uputi neku uvredu nekome... samo još jednom isprozivaj nekoga... samo još jednom!
 
Satro ne mozete da se stavite na mesto Josifa kome zena kaze "trudna sam,ali nije tvoje,znas od boga je"z:shock:

Bas me interesuje da li bi ste vi poverovali da vam zena to kaze? z:lol:
Изгледа да баш у томе јесте проблем. О Јосифу можемо да причамо до сутра.
Он је био блак, кротак, разуман, какав год и прихватио је ситуацију такву каква јесте.
Да није још би смо га и осудили.
Али када себе ставимо у његов положај одједном се осетимо стравично увређени. z:hm:
 
Изгледа да баш у томе јесте проблем. О Јосифу можемо да причамо до сутра.
Он је био блак, кротак, разуман, какав год и прихватио је ситуацију такву каква јесте.
Да није још би смо га и осудили.
Али када себе ставимо у његов положај одједном се осетимо стравично увређени. z:hm:

Zanimljivo kako drece na islamske fundamentaliste a isti su.

I oni su digli dreku oko obicnih karikaturaz:(
 
Poslednja izmena:
..Још једном позивам администрацију да обрише ову тему, да обрише ове демонбске изливе мржње према БОГу и човеку, од ових малих несрећних особа, које су ово написале....

Имајте било каквог осјећаја, ближи се Божић...ово је на личној основи, и надам се да не желите читав форум, да означите као такав...

Ово је ужас јад и беда !..

Kako mrzim ovakve fanatike...z:hm:
 
Vrijeđa me to što govorite o hrišćanstvu odatle je ono fuj ,nisu mi potrebne nikakve j.ebene teorije da znam ima li Boga ili ne to nije moj problem "vaš "izgleda da jeste jer neprovodite ovde čitave dane bez ikakvog cilja tupeći i govoreći kako Bog nepostoji .Zapravo nema tu nekih tema samo se konstantno ponavlja Boga nema pa nema pa su vjernici zaostali mi neživimo u 21 vijeku ajde ?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Vrijeđa me to što govorite o hrišćanstvu odatle je ono fuj ,nisu mi potrebne nikakve j.ebene teorije da znam ima li Boga ili ne to nije moj problem "vaš "izgleda da jeste jer neprovodite ovde čitave dane bez ikakvog cilja tupeći i govoreći kako Bog nepostoji .Zapravo nema tu nekih tema samo se konstantno ponavlja Boga nema pa nema pa su vjernici zaostali mi neživimo u 21 vijeku ajde ?
Ето.. а где ти видиш на овој теми намеру да се доказује има ли бога или га нема???
Нагађам шта желиш да кажеш, али то мој проблем није, нити има било какве везе са мојом темом..

Катастрофа.. људи увређени а појма немају шта их је увредило...z:(
како онда ја да знам...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Samo bih nešto o terminologiji hteo da kažem.
Fraza ''bezgrešno začeće'' se nigde u Jevanđeljima ne nalazi.
Piše ovako:

'' ... jer ono što se u njoj začelo od Duha je svetoga'' (Matej 1, 20), i

'' ... duh sveti doći će na tebe, i sila najvišega oseniće te; zato i ono što će se roditi biće sveto, i nazvaće se sin Božij'' (Luka 1, 35).

Samo toliko.
 
:ukras6:

За вечером вам осамнаестогодишња ћерка саопшти да је у другом стању.
Каже.. дошао је анђео и саопштио јој следеће...
“Ne boj se! Jer si našla milost u Boga. I evo, zatrudnjet ćeš i rodit ćeš sina, i nadjeni mu ime Isus.''

Или.. не мора да буде ћерка.. можете да замислите и да вам супруга саопштава радосну вест...z:)

Ваша реакција би била???

:veseljaci:

ah, ako se rodi mali crnac, znaci da laze z:mrgreen:
 

Back
Top