Bezalkoholno pivu uz tablete

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da svima kažem nešto koji su za ili protiv,svaki pacijent ili bolesnik sam sebi je najbolji lekar jer kad neko kaže da ga nešto boli,kod nekih pacijenata taj bol je neznatna a opet neki se savijaju od istog stepena bola,ja kavu ne mogu piti jer me počinje gušiti,cigare mrzim niti sam niti ću pušiti,zadnje pivo što sam imao u frižideru se pokvarilo od stajanja,ali kad mi se pije onda možda popijem jedno malo pivo ili jednu čašu,svaki lekar će reći da nemoj piti jer mu je struka takva da ne sme reći,ajde pij,jer neki to shvataju kao dozvolu za pijenje do besvesti.Za ove godine što bolujem puno sam naučio što mogu ili što ne,isprobao na svojoj koži,neke uspomene su bolne neke smešne,ali svako treba naučiti živjeti sa svojom bolešču, jer bolest ne biramo nego ona bira nas bez obzira na godine.
 
Doslo je do preokreta u prici! Prosle sedmice meni naidje da popijem koje pivo i prestanem piti tablete i 3 dana sam pio alkoholno pivo, prosjecno po 6-7 dnevno. Mogu vam reci da se nikad bolje nisam osjeco otkako se lijecim zadnjih mjesec i po. Nisam imao nikakvih tegoba.Cak sam se bolje osjecao dok pijem pivo nego tablete! Sad sam se opet vratio na tablete, cisto da popijem citavo pakovanje, a onda opet se vracam svom omiljenom nacinu zivota!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top