Без за*ебавања, молим!

....dok je srba bice i shta da se hapsi a ako ne to ondak ce traziti da po ulici idemo unazad,ili da ovce shishamo na tarzanku da ustajemo u 5 i da svakih sat vremena kukurichemo ili nishta EU ,MA ULAZIMO SIGURNO josh se shushka da cemo i olimpijadu dobiti ako isporuchimo Petra Zonjica osumljichenog da je u vajomingu zgazio goluba na peshachkom prelazu ........

:rotf::rotf::rotf: :klap:
 
Да поставим једно питањце: има неких особа које мисле да изручивањем разних особа ми смо све ближи ЕУ, сад Саркози рече нема проширења ЕУ, добро, вас баш брига, ал` ајд`, да ли мислите да ако испоручимо све које траже, неће нас уцењивати нечим новим? Молим, нормалне одговоре о томе шта мислите.
A ti misliš da mi podržavamo hapšenje Rokija i Raleta zbog EU?
Mi to radimo jer oni jesu nažalost činili zločine.
Ja sam lično protiv Haškog tribunala jer je to sud nameštenih procesa i PRAVDU JE MOGUĆE ZADOVOLJITI SAMO AKO BG, ZG, PRIŠTINA i SARAJEVO OSNUJU ZAJEDNIČKI SUD ZA RATNE ZLOČINE! U sudskom veću u svakom procesu da bude jedan sudija albanac, jedan srbin, jedan hrvat jedan bošnjak, i još dvoje sudija koji nisu iz ex YU.
 
Sam pojam "ratni zločin" je totalno besmislen, jer je rat sam po sebi zločin protiv čovječnosti, i sve što se dešava u ratu je zločin i svi koji učestvuju u ratu su zločinci (uključujući i moju personu). Dakle, postojanje haškog suda je besmisleno, jer tamo ili treba da idemo ili svi ili niko.
 
Sam pojam "ratni zločin" je totalno besmislen, jer je rat sam po sebi zločin protiv čovječnosti, i sve što se dešava u ratu je zločin i svi koji učestvuju u ratu su zločinci (uključujući i moju personu). Dakle, postojanje haškog suda je besmisleno, jer tamo ili treba da idemo ili svi ili niko.



Reche Nazarenski nadri-lekar..i sam se zakuca na Krst...jel R. Karadzic neka od tvojih nadri reinkarnacija...?:hahaha:
 
Prvo.......to nisu nikakve "razne" osobe , vec osumnjiceni za najgore ratne zlocine.....
Drugo, ja ne zelim da me sutra u nekoj mesari usluzi neki psihopata, koji je do pre neku godinu klao ljude, pa se sa tim iskustvom zaposlio u bgd kao mesar.........elem, zlikovce ne zelim u bgd, ne zbog eu , nego zbog sebe i svoje dece............
Trece, cim isporucimo jos ovu dvojicu baba - pobegulja, koje bi , btw da imaju casti i obraza davno sami otisli u hag, ili bi se bar , teatralno ubili kao japanski oficiri, prestaje svaki pritisak na srbiju od strane medjunarodne zajednice.........ti to ne moras da verujes, ali , dok se to ne uradi, ne mozemo ni da znamo, zar ne???....s obzirom da su patriJote u svemu, ali bas u svemu sto su tvrdili , lagali i bili u krivu, ne znam zasto bi im verovao bilo sta, pa ni to da ce svet da ucenjuje srbiju ,samo zato sto nema pametnija posla.........

Sarkozi je protiv sirenja unije, dok se ne srede i usaglase stvari oko Irskog referenduma ( koji je btw, samo odraz sebicnih iraca, koji su dok se nisu postavili na noge, kukali ko ****** , a sada ne daju novim clanicama ni kinte )...........

Srbija ce, htele to budale ( koje btw i ne znaju sta ih to yebe u eu ) ili ne, biti clanica eu, i to se nece moci zaustaviti gomilicom gomana na trgu koji razbijaju izloge.....ni cuvanjem omatorelih , poludelih staraca, koje klovnovi nazivaju "herojima "

Dalje, mrzi me da pisem.....a i ne znam koji mi bi racku , da se i ovoliko trudim da objasnim bukvama neobjasnjivo za njih........

...ali vredelo je... bar niko drugi ne mora da objašnjava... sve bitno si rekao :)
 
Да поставим једно питањце: има неких особа које мисле да изручивањем разних особа ми смо све ближи ЕУ, сад Саркози рече нема проширења ЕУ, добро, вас баш брига, ал` ајд`, да ли мислите да ако испоручимо све које траже, неће нас уцењивати нечим новим? Молим, нормалне одговоре о томе шта мислите.

onda ce da izmisle nesto novo,pa ce opet da nam udare klempu i tako sve u krug...
 
Да поставим једно питањце: има неких особа које мисле да изручивањем разних особа ми смо све ближи ЕУ, сад Саркози рече нема проширења ЕУ, добро, вас баш брига, ал` ајд`, да ли мислите да ако испоручимо све које траже, неће нас уцењивати нечим новим? Молим, нормалне одговоре о томе шта мислите.


Naravno da nas neće ucjenjivati...idemo u svijetlu budućnost...nizbrdo...
 
Šesta dugo(Rainbow Six)
hahaha.gif
 
IDI DADA AMIN : "...gde sam ja pomenuo srebrenicu??....sta mene bole kita za srebrenicu???to je vase, bosansko pitanje, i ne bi me bolela kita ni za mladica i karadzica, da su ostali tamo kod vas u vukoyebinama, pa ih vi hapsite ili cuvajte..........."

Kako je ono bese rekao Djordje Balasevic " Nemate vi pojma, braco draga..." Zbog toga i ne uzimam za ozbiljno sve ono sto napisu oni kao "IDI DADA AMIN"...Jer se vidi da nemaju pojma o cemu pricaju.
Ono sto ti vidis tj. covek koga krivis za sve lose sto ti se desilo u zivotu, obicna zivotinja koja kao i sva ostala bosanska stoka samo smeta Srbiji i koci je, da su najveci problemi koje drzava ima Radovan Karadzic i Ratko Mladic, i da ce sve frustracije koje imas, iznikle iz nemoci da gledas sebe kako trunes, bez buducnosti, mislis da ce hapsenje Radovana Karadzica da odnese samo tako? E prijatelju dragi...zavela je tebe neka pogresna politika.
Smej se ti posle ovoga i parodiraj ovo i stavljaj smajlije, ali barem procitaj ovo...
Mrzi ga iz dna duse, ali da njega i Mladica nije bilo, veruj mi, sumnjam da bi i ti danas postojao...da nije bilo tih "bosanskih Srba" i njihovog "pitanja", poklali bi pola Srbije...mislis da ne bi? To ti smesno zvuci? Slobodno se smej! Jer ne znas sta je mrznja.. ne znas kako je kad te do jucerasnji komsija mrzi iako mu nista nisi napravio...ne znas kako je kad ti posle pricaju da su ti rodjaci i prijatelji, i oni iz najuze porodice isli tek tako u rat, bez nade da ce se ikada vratiti..da odrastas sa decom koja nikada nisu upoznala roditelje..DA LI TI UOPSTE ZNAS STA JE TO? A? Da ti covek pridje i kaze mog oca su zaklali na pragu a majka je to gledala, i sada bih samo voleo da ga vidim? Zvuci li ovako kao nesto sto si cuo 100 puta? Cuj to uzivo i vidi grc na licu coveka koji ti kaze...
Znas da pravis parodiju na vojsku i na "bosansko pitanje" misleci da te to ne dotice..e moj ti...dotice nas sve to nazalost...Ovi "ljudi", "Bosanski srbi" su bili jedini stit i odbrana Srbije.. a evo kako im se to sada vraca...
A proslavljati hapsenje Karadzica...hahahaha...dokaz kolika smo stoka od naroda....Slavis sto ce jedna takva "zivotinja" da bude privedena pravdi? HAHAHAHA ! Kojoj pravdi? Haskoj? Koliko je Srba pobijeno, samo pobijeno, ne spominjem mucenja, progone..u Bosni i Hrvatskoj? imas li predstavu o tome? Ne...a ko je za to kaznjen? NIKO ! U Srebrenici je ubijeno valjda 8000 muslimana, a 3500 je sahranjeno...samo je toliko tela nadjeno...u toj istoj Srebrenici je ubijeno 3400 Srba...ali o njima niko ne prica, a covek koji ih je pobio seta slobodan kao nacionali junak....
I pred tu pravdu njih dvojica treba da stanu? naser Oric i Radovan Karadzic nisu jedini koji su ubijali u ratu....ali zasto samo Srbi da odgovaraju za taj rat? Ko ce da odgovara za "Oluju"? Hercegovinu? Zapadnu bosnu? Srebrenicu? Sarajevo? Tuzlansku kolonu? Opsadu severne Bosne? Kad se nadju krivci za te genoicide nad Srbima onda neka radovan i Ratko prvi izadju na sud i stanu uz one koji su takodje ubijali, i vise nego ova dvojica....do tada...pazi sta pricas prijatelju...
 
IDI DADA AMIN : "...gde sam ja pomenuo srebrenicu??....sta mene bole kita za srebrenicu???to je vase, bosansko pitanje, i ne bi me bolela kita ni za mladica i karadzica, da su ostali tamo kod vas u vukoyebinama, pa ih vi hapsite ili cuvajte..........."

Kako je ono bese rekao Djordje Balasevic " Nemate vi pojma, braco draga..." Zbog toga i ne uzimam za ozbiljno sve ono sto napisu oni kao "IDI DADA AMIN"...Jer se vidi da nemaju pojma o cemu pricaju.
Ono sto ti vidis tj. covek koga krivis za sve lose sto ti se desilo u zivotu, obicna zivotinja koja kao i sva ostala bosanska stoka samo smeta Srbiji i koci je, da su najveci problemi koje drzava ima Radovan Karadzic i Ratko Mladic, i da ce sve frustracije koje imas, iznikle iz nemoci da gledas sebe kako trunes, bez buducnosti, mislis da ce hapsenje Radovana Karadzica da odnese samo tako? E prijatelju dragi...zavela je tebe neka pogresna politika.
Smej se ti posle ovoga i parodiraj ovo i stavljaj smajlije, ali barem procitaj ovo...
Mrzi ga iz dna duse, ali da njega i Mladica nije bilo, veruj mi, sumnjam da bi i ti danas postojao...da nije bilo tih "bosanskih Srba" i njihovog "pitanja", poklali bi pola Srbije...mislis da ne bi? To ti smesno zvuci? Slobodno se smej! Jer ne znas sta je mrznja.. ne znas kako je kad te do jucerasnji komsija mrzi iako mu nista nisi napravio...ne znas kako je kad ti posle pricaju da su ti rodjaci i prijatelji, i oni iz najuze porodice isli tek tako u rat, bez nade da ce se ikada vratiti..da odrastas sa decom koja nikada nisu upoznala roditelje..DA LI TI UOPSTE ZNAS STA JE TO? A? Da ti covek pridje i kaze mog oca su zaklali na pragu a majka je to gledala, i sada bih samo voleo da ga vidim? Zvuci li ovako kao nesto sto si cuo 100 puta? Cuj to uzivo i vidi grc na licu coveka koji ti kaze...
Znas da pravis parodiju na vojsku i na "bosansko pitanje" misleci da te to ne dotice..e moj ti...dotice nas sve to nazalost...Ovi "ljudi", "Bosanski srbi" su bili jedini stit i odbrana Srbije.. a evo kako im se to sada vraca...
A proslavljati hapsenje Karadzica...hahahaha...dokaz kolika smo stoka od naroda....Slavis sto ce jedna takva "zivotinja" da bude privedena pravdi? HAHAHAHA ! Kojoj pravdi? Haskoj? Koliko je Srba pobijeno, samo pobijeno, ne spominjem mucenja, progone..u Bosni i Hrvatskoj? imas li predstavu o tome? Ne...a ko je za to kaznjen? NIKO ! U Srebrenici je ubijeno valjda 8000 muslimana, a 3500 je sahranjeno...samo je toliko tela nadjeno...u toj istoj Srebrenici je ubijeno 3400 Srba...ali o njima niko ne prica, a covek koji ih je pobio seta slobodan kao nacionali junak....
I pred tu pravdu njih dvojica treba da stanu? naser Oric i Radovan Karadzic nisu jedini koji su ubijali u ratu....ali zasto samo Srbi da odgovaraju za taj rat? Ko ce da odgovara za "Oluju"? Hercegovinu? Zapadnu bosnu? Srebrenicu? Sarajevo? Tuzlansku kolonu? Opsadu severne Bosne? Kad se nadju krivci za te genoicide nad Srbima onda neka radovan i Ratko prvi izadju na sud i stanu uz one koji su takodje ubijali, i vise nego ova dvojica....do tada...pazi sta pricas prijatelju...


I sve si lepo napisao.....sve sam pazljivo procitao, te taman da ti odam priznanje na dobrom tekstu, i da kazem kako nam se misljenja ne slazu, ali da si korektno i iskreno izlozio svoj stav ........kad na kraju.........pretnja........:roll:

I sada, umesto svega gore napisanog, moram da ti kazem da jedes go*vna.......prijatelju:thumbdown:
 
Mislim da treba u Hag privesti i sve one budale so su drzale mitinge i cuvali mostove za vreme 99 tj bombardovanja lepo je rekao Djindjic ,,malo su nas bombardovali,, i da da ne zaboravimsto pre treba da skinete u BGd onaj spomenik Milici sto je bila na nosi i ne mojte vise da kukate za bombardovanje TV.
 
Poznato je svima da su g?vn@ inace jedan od omiljenih argumenata naroda koji zivi u drzavama kao sto su Srbija, BiH, CG, Hrvatska ali...polako...na njih uvek mozemo da se vratimo i da ih koristimo...a do tada, pokusajmo da razgovaramo kao ljudi.
Nemoj to da dozivljavas kao pretnju, jer to nije pretnja, vec savet da se ne zaleces olako i isto tako ne donosis olako zakljucke na neke teme koje zaista traze siroko razumevanje i informisanost. Nisu sve "patriJote" kako vidim da ih ovde nazivate zatupljeni tipovi kojima je jedini uzvik koji znaju "ubij zakolji", pridev kojim opisuju odusevljenost necim "vrh brate" i tako dalje...ima ljudi koji u dusi nose oziljke iz rata, i koje zaista vredja ovo misljenje koje zastupas.
E sad, tebe, sto je i normalno, za to nacisto zabole jedan deo tela? Ja ti tu ne mogu pomoci...ali znaj da ne mozes da zelis Srbiji i Srbima zelis vise dobra, i vise srece koju su zasluzili i normalniji zivot, od mene...jer i ja to isto zelim. Da se u Srbiji nesto promeni, da zivot krene, da se barem malo ljudima vrati osmeh na lice...ali ja put do toga ne vidim preko EU, i ispunjavanja svih zahteva koje ona trazi...izdaje zemlje, izdaje ljudi, istorije...sreca mora biti tu negde, nedaleko od nas, ali mislim da ne vredi zrtovati sve a pogotovo ne rugati se i slaviti tako ovo sto se desilo. Radovan jeste ubijao, jeste naredjivao; verovatno je on kriv za Srebrenicu, on ili Milosevic, ali: sve sto je ucinio do Srebrenice bilo je da sacuva svoj narod...a taj narod je, kao sto mi rece jedna profesorica, jedne beogradske skole, nedavno, "uvek bio,posebno onaj sa one strane Drine, onaj koji je NAS cuvao. Bog neka nam oprosti ono sto smo im ostali duzni, i neka nam pomogne da sagledamo velicinu njihove zrtve..."Zato pazi sta pricas, ne kao pretnja, vec kao savet, ne zaleci se, poslusaj i onu drugu stranu...
 
IDI DADA AMIN : "...gde sam ja pomenuo srebrenicu??....sta mene bole kita za srebrenicu???to je vase, bosansko pitanje, i ne bi me bolela kita ni za mladica i karadzica, da su ostali tamo kod vas u vukoyebinama, pa ih vi hapsite ili cuvajte..........."

Kako je ono bese rekao Djordje Balasevic " Nemate vi pojma, braco draga..." Zbog toga i ne uzimam za ozbiljno sve ono sto napisu oni kao "IDI DADA AMIN"...Jer se vidi da nemaju pojma o cemu pricaju.
Ono sto ti vidis tj. covek koga krivis za sve lose sto ti se desilo u zivotu, obicna zivotinja koja kao i sva ostala bosanska stoka samo smeta Srbiji i koci je, da su najveci problemi koje drzava ima Radovan Karadzic i Ratko Mladic, i da ce sve frustracije koje imas, iznikle iz nemoci da gledas sebe kako trunes, bez buducnosti, mislis da ce hapsenje Radovana Karadzica da odnese samo tako? E prijatelju dragi...zavela je tebe neka pogresna politika.
Smej se ti posle ovoga i parodiraj ovo i stavljaj smajlije, ali barem procitaj ovo...
Mrzi ga iz dna duse, ali da njega i Mladica nije bilo, veruj mi, sumnjam da bi i ti danas postojao...da nije bilo tih "bosanskih Srba" i njihovog "pitanja", poklali bi pola Srbije...mislis da ne bi? To ti smesno zvuci? Slobodno se smej! Jer ne znas sta je mrznja.. ne znas kako je kad te do jucerasnji komsija mrzi iako mu nista nisi napravio...ne znas kako je kad ti posle pricaju da su ti rodjaci i prijatelji, i oni iz najuze porodice isli tek tako u rat, bez nade da ce se ikada vratiti..da odrastas sa decom koja nikada nisu upoznala roditelje..DA LI TI UOPSTE ZNAS STA JE TO? A? Da ti covek pridje i kaze mog oca su zaklali na pragu a majka je to gledala, i sada bih samo voleo da ga vidim? Zvuci li ovako kao nesto sto si cuo 100 puta? Cuj to uzivo i vidi grc na licu coveka koji ti kaze...
Znas da pravis parodiju na vojsku i na "bosansko pitanje" misleci da te to ne dotice..e moj ti...dotice nas sve to nazalost...Ovi "ljudi", "Bosanski srbi" su bili jedini stit i odbrana Srbije.. a evo kako im se to sada vraca...
A proslavljati hapsenje Karadzica...hahahaha...dokaz kolika smo stoka od naroda....Slavis sto ce jedna takva "zivotinja" da bude privedena pravdi? HAHAHAHA ! Kojoj pravdi? Haskoj? Koliko je Srba pobijeno, samo pobijeno, ne spominjem mucenja, progone..u Bosni i Hrvatskoj? imas li predstavu o tome? Ne...a ko je za to kaznjen? NIKO ! U Srebrenici je ubijeno valjda 8000 muslimana, a 3500 je sahranjeno...samo je toliko tela nadjeno...u toj istoj Srebrenici je ubijeno 3400 Srba...ali o njima niko ne prica, a covek koji ih je pobio seta slobodan kao nacionali junak....
I pred tu pravdu njih dvojica treba da stanu? naser Oric i Radovan Karadzic nisu jedini koji su ubijali u ratu....ali zasto samo Srbi da odgovaraju za taj rat? Ko ce da odgovara za "Oluju"? Hercegovinu? Zapadnu bosnu? Srebrenicu? Sarajevo? Tuzlansku kolonu? Opsadu severne Bosne? Kad se nadju krivci za te genoicide nad Srbima onda neka radovan i Ratko prvi izadju na sud i stanu uz one koji su takodje ubijali, i vise nego ova dvojica....do tada...pazi sta pricas prijatelju...
Aha znaci 2 miliona bosanskih muslimana bi preslo u Srbiju i poklalo 7 miliona Srba u Srbiji i jos onih 1,5 milion u Bosni , samo da nije bilo Ratka i Rasa ,mislim ostatak teksta ti je jos relativno normalan al u ovakvu imbecilnu tvrdnju ni sam ti ne verujes :roll:
 

Back
Top