бесни пси

bijesni psi se odgajaju. ništa novog. to u ovom obliku i programu već ide 18 stoljeća, dok ne propadne na vlastitoj inferiornosti i bjesnilu.
riječ je o kršćanskom pokoravanju ljudi silom i idiotizacijom. ne kažem da je to njihov patent i izum. oni to samo sada izvode. da nisu oni, bili bi drugi.
jedino se ne zna, što će sve povući za sobom u propast. vjerojatno sve ono što nam je blisko, drago i zamjetljivo;
našu primarnu životnu sferu, nama se čini kao sve. ali uistinu je to samo neznatan tren vječnog previranja.
sigurno je to posve normalan proces. jedino šteta, da ne doživljavamo također trenutak satisfakcije i užitka,
kad bijesnim psima živima ogulimo kožu. eto, sretni afganci to mogu. zato su kao slobodni,
ali dosta bistriji od ljudskih uzoraka debilane, koja je mene iznjedrila.

Al-Kaida-K%E4mpfer-2001-reuters_11-626894_Bxg.jpg
u društvu ovakvih likova sam 81. proveo nekih 8 tjedana na krovu khyber guest house-a u pešavaru.
samo nisu bili tako lijepi kao ovdje na slici, nego mrki, izmoreni s mnogim ranjenima (grozno, tada su se borili protiv rusa, na odlasku sam šefu trupe, ca. 60ak ljudi,
poklonio jedan izvanredno dobar mali jednooki prisma-dalekozor ruske proizvodnje, hehe, s velikim vidnim poljem), a tamo su se povukli na oporavak. nitko nije pio ni pušio, a ja sam bio razmažen napušen klaun iz evrope. od njih sam u razgovoru (engleski) čuo vrlo pametne i realne konstatacije, također s pogledom na vjeru (škakljivo, za to treba biti dosta naivan, poput mene), a nikad gluposti kao npr. ovdje na forumu. tamo mi je jedan podrapanac rekao da sam kršćanin, jer sam tamo odrastao i školovan, svejedno što sam se predstavio bez konfesije, kao pas. te da su kršćani i muslimani braća. nešto slično od kršćanaskog pješaka još nisam čuo. razgovor je prevodio jedan njegov kamerad, moćan engleskog.

no, prijatelji riječi, ako vas tješi (kao mene npr.), imam i jednu dobru vijest :lol: :
na njemačkim filozofskim forumima valjaju veće vjerske i političke gluposti nego ovdje i utvaraju si da su mnogo pametniji od ostatka čovječanstva.
za redom ih pokakam u stilu nove frankfurtske škole (neue frankfurter schule, opako). stalno očekujem da će me izbaciti i trajno banirati, ali ništa, čak ni opomena.
u rvackoj to ide puno brže.
takve (bez) umne korifeje popušim u luli prije doručka. a oni uzvraćaju udarce ponavljanjem onoga što sam upravo proglasio inferiornim praznovjerjem. hehe
kad sam pozdravio s heil hitler i haleluja, njihov automat je to preveo kao "nepoželjna parola i haleluja". odmah sam dodao, da nepoželjna parola tek postaje vjerodostojna,
kad metnu i haleluja na idex. s haleluja i u ime isusa krista su počinjeni veči zločini, nego bi moglo deset hitlera.
na stranici http://www.verbrechenderkirche.de/, zločini crkve, ubojstvo i teror u ime božje, čitao izvješče suvremenih svjedoka, prije više od hiljadu godina, ne da mi se sad točno gledati: rijeke su doslovno bile crvene, a "oslobođen" grad neprohodan od brda leševa i godinama je smrdio od truleži. ovakvih izvješća ima mnogo.

sad sam malo ispao iz okvira, ali sila me brbljati i objasniti pozadinu i neke facete nekih mojih izjava, koje su možda sigurno mnogima nastrane i nerazumne/-razumljive.
nije sve što dajem od sebe samo klasičan kineski um, njihov jedini i dobro skrivan, o kojem oni sami manje znaju od stranaca.
u zamislima čuang tse-a i lao tse-a, što sam tek mnogo godina kasnije u jednom zatvoru upoznao, samo vidim analogije na vlastita životna iskustva.
eto, "izgubio" (ne zbilja) sam se i 4 sata na ovaj šareni off topic sastav. to su godine, hlapim. valjda mi se bliži zadnji čas
1967.gif

nadam se da nije ispalo previše patetično i hvalisavo. ispričavam se, šta ne bi i ja malo ****...
 
Poslednja izmena:
Imas foru da poneko javno besnilo sprecava mnoge lose situacije pritajenog besnila.
Npr muskarci koji u seksualno raspustenom zenskom svetu zahtevaju objektivizaciju zene kao imovine i plena.
To ti je javno besnilo, tj muskarac se postavlja sa jasnom namerom da zenu svede na vlasnistvo koje je nedozrelo, a samo zbog jedne stvari, raspojasanog seksualnog ponasanja.
Ono sto se precutkuje je da ako ne reaguje tako, desava se i njemu i njoj problem eksplozije pritajenog besnila i agresije.
To znaju svi koji su ikad izasli sa devojkom koja voli da flertuje ili je bila sa puno momaka, pa onda nastupa rivalitet i bespotrebni sukobi zbog njenih igrarija sa sopstvenom seksualnoscu.
Jednostavno poigravanje sa napaljivanjem muskaraca dovodi do nepovratnosti situacije zbog nestabilnosti koje napaljenost a neispunjenost donosi.
Zene ne zele da takvo ponasanje nazovu cak ni razmazenoscu, koja je obicno u osnovi svega, a kamoli nezreloscu i neshvatanjem drustvenog tkiva.
One uzdizu takvo seksualno oslobadjanje oznacavajuci ga prelomnim trenutkom zenske slobode i emancipacije.
Tek kasnije sredina ili i one shvate destruktivnost i problematicnost takvih situacija (vrlo cesto ih spusti neko ko silom pokaze poentu,koju one nasilno zaborave da se i desila, bukvalno prebrisu u secanju pa ispadne ko zna ovu stranu medalje zna samo tu , a ko zna onu verziju, bolje da ga nije ali zna za tu verziju).

Iz seksualnosti se nikad nece izgubiti blefiranje i igra, a samim tim nikad se nece izgubiti provokacija, a provokacija cesto dovede do isprovociranosti.

Suvise uzdizanje svesnosti zene je apsurd, ona je danas nezrelija nego ikad, a u zaletu vise nego ikad.
Kad se doda pravilo za uredjenost drustva i integrisani primitivizam svake potkulture, tj lokalne zajednice, svaka samovolja se kaznjava.

Hvala bogu te se srpski muskarci jos uvek drze pa zahtevaju bar toliko , da im pratilje u javnosti ne prave zvrcke i seksualne igrice.Mada u BG toga ima cesto.
Narocito siparice do 25 godine, valjda zeljne dokazivanja da su ponesto osim standardnog mesa i tatine devojcice (tu moraju da budu i poslusne ponekad).
Eto to je primer gde balkanizam i agresivnost domacih besnih pasa jeste dobra.Njihova teznja da zauzdaju i poseduju zene donosi pored silnih ogranicenja koje su mozda u skladu sa inteligencijom i jednih i drugih, i tu prednost da nema bespotrebnih velikih i fatalnih sukoba zbog curetine zenskog pola.
 
bijesni psi se odgajaju. ništa novog. to u ovom obliku i programu već ide 18 stoljeća, dok ne propadne na vlastitoj inferiornosti i bjesnilu.
riječ je o kršćanskom pokoravanju ljudi silom i idiotizacijom. ne kažem da je to njihov patent i izum. oni to samo sada izvode. da nisu oni, bili bi drugi.
jedino se ne zna, što će sve povući za sobom u propast. vjerojatno sve ono što nam je blisko, drago i zamjetljivo;
našu primarnu životnu sferu, nama se čini kao sve. ali uistinu je to samo neznatan tren vječnog previranja.
sigurno je to posve normalan proces. jedino šteta, da ne doživljavamo također trenutak satisfakcije i užitka,
kad bijesnim psima živima ogulimo kožu. eto, sretni afganci to mogu. zato su kao slobodni,
ali dosta bistriji od ljudskih uzoraka debilane, koja je mene iznjedrila.

Al-Kaida-K%E4mpfer-2001-reuters_11-626894_Bxg.jpg
u društvu ovakvih likova sam 81. proveo nekih 8 tjedana na krovu khyber guest house-a u pešavaru.
samo nisu bili tako lijepi kao ovdje na slici, nego mrki, izmoreni s mnogim ranjenima (grozno, tada su se borili protiv rusa, na odlasku sam šefu trupe, ca. 60ak ljudi,
poklonio jedan izvanredno dobar mali jednooki prisma-dalekozor ruske proizvodnje, hehe, s velikim vidnim poljem), a tamo su se povukli na oporavak. nitko nije pio ni pušio, a ja sam bio razmažen napušen klaun iz evrope. od njih sam u razgovoru (engleski) čuo vrlo pametne i realne konstatacije, također s pogledom na vjeru (škakljivo, za to treba biti dosta naivan, poput mene), a nikad gluposti kao npr. ovdje na forumu. tamo mi je jedan podrapanac rekao da sam kršćanin, jer sam tamo odrastao i školovan, svejedno što sam se predstavio bez konfesije, kao pas. te da su kršćani i muslimani braća. nešto slično od kršćanaskog pješaka još nisam čuo. razgovor je prevodio jedan njegov kamerad, moćan engleskog.

no, prijatelji riječi, ako vas tješi (kao mene npr.), imam i jednu dobru vijest :lol: :
na njemačkim filozofskim forumima valjaju veće vjerske i političke gluposti nego ovdje i utvaraju si da su mnogo pametniji od ostatka čovječanstva.
za redom ih pokakam u stilu nove frankfurtske škole (neue frankfurter schule, opako). stalno očekujem da će me izbaciti i trajno banirati, ali ništa, čak ni opomena.
u rvackoj to ide puno brže.
takve (bez) umne korifeje popušim u luli prije doručka. a oni uzvraćaju udarce ponavljanjem onoga što sam upravo proglasio inferiornim praznovjerjem. hehe
kad sam pozdravio s heil hitler i haleluja, njihov automat je to preveo kao "nepoželjna parola i haleluja". odmah sam dodao, da nepoželjna parola tek postaje vjerodostojna,
kad metnu i haleluja na idex. s haleluja i u ime isusa krista su počinjeni veči zločini, nego bi moglo deset hitlera.
na stranici http://www.verbrechenderkirche.de/, zločini crkve, ubojstvo i teror u ime božje, čitao izvješče suvremenih svjedoka, prije više od hiljadu godina, ne da mi se sad točno gledati: rijeke su doslovno bile crvene, a "oslobođen" grad neprohodan od brda leševa i godinama je smrdio od truleži. ovakvih izvješća ima mnogo.

sad sam malo ispao iz okvira, ali sila me brbljati i objasniti pozadinu i neke facete nekih mojih izjava, koje su možda sigurno mnogima nastrane i nerazumne/-razumljive.
nije sve što dajem od sebe samo klasičan kineski um, njihov jedini i dobro skrivan, o kojem oni sami manje znaju od stranaca.
u zamislima čuang tse-a i lao tse-a, što sam tek mnogo godina kasnije u jednom zatvoru upoznao, samo vidim analogije na vlastita životna iskustva.
eto, "izgubio" (ne zbilja) sam se i 4 sata na ovaj šareni off topic sastav. to su godine, hlapim. valjda mi se bliži zadnji čas
1967.gif

nadam se da nije ispalo previše patetično i hvalisavo. ispričavam se, šta ne bi i ja malo ****...

Ni u Peševaru ni igde od Cigana neš čuti glupost,osim kad se zezaju...:hahaha:
A O Nemcima...Pokupili pamet od Ješa,samo je pitanje kako su te idiotluke razumeli...
U Tori imaš preko stopedeset zapovesti čika Godoa-Hriščanima -panglama mnogo i deset
da zapamte koliko je prepisano u prvoj knjizi Izlaska...Ma ybš to-nakaradno i do Germana stiglo
i kad se pomešalo s onih još stopedesetak koje usmeno ješe nosaju Talmudom...:roll:
A Čajnezi više konfučijanstvo koriste,nalik dosta Talmuđenju,a Lao ce I Čuang ce samo
sveštenstvo...uglavnom...
Ono šta je nezamenljiva mudrost,ali i neiskazljiva je posmatranje prirode i njeno osećanje...
Osluškivanje šume -recimo...Reke...Moea,Vetra...:bye:
 
nobody
rl253dlxwg1fa1mtcttw.gif
is perfect
ali i ti si stvar praviš jednostavnom sa svojih dvije kratke rečenice i pitanjem, koje bi nas trebalo zadužiti.
opiši malo to bjesnilo na koje ciljaš. ja sam također tvog mišljenja.
čini mi se, da na približno svakoj temi spominjem bjesnilo.
gdje ti vidiš uzrok i manifestacije bjesnila? i misliš li da se tome možemo suprotstaviti?
ja npr. uvijek predlažem nesudjelovanje u javnim manifestacijama bijesnih razbojnika.

eto, upravo me umri ruski prestigao... shit
 
ако филозофи не примећују рат, нешто није у реду...
ако би филозофима требало цртати да доброта не напада...
ако је ннтелигенција у дипломи и подржавању насиља......
 
Mnoge životinje poseduju mržnju kao podsticaj adrenalinskom udaru radi agresije ili agresivne odbrane...
Predator kad napada to čini s mržnjom koja adrenalinom pojačava rad srca i brzinu protoka krvi,te i snagu
tj.energiju ataka...
A i čovek je jadničak predator...na vrhu lanca ishrane...:rumenko:
 
htio već napisati prije nekoliko sati, ali nekak mi postalo blesavo stalno pisati isto.
Engel_und_Teufel_DARK07.gif
već mi zlo ova kršćanska sranja komentirati.
mržnja je njihova, i oni su jedini koji neprestano sline da ih drugi mrze. mora da podsvjesno znaju, koji su zlotvori.
da svoje deformacije i zločine proglašavaju ljudskom prirodom je također zločin, iza kojeg se skrivaju, a ne nekakva zabuna.
i ne da se samo skrivaju iza izmišljenog istočnog grijeha, nego to im je poluga orobljavanja.
pa će oni meni prodavati spasenje, ako čista srca klečim pred njihovim križem i ponizno se pokajem (originalton).
tako pričaju nekoliko puta dnevno na 1. programu hrvatskog radija, za što mi dodatno uzimaju 80 kn, više od deset € mjesećno.
a imaju svoje radiostanice, koje ne financiraju s onim što im padne s neba, nego također s lovom iz državnog proračuna.
to mora svakih par sati mantrati, ne vidim veliku razliku naspram pakistanu, gdje se svakih nekoliko sati moraju naguziti na podu,
gdjegod bili, čim se oglasi poziv s tornja. jedina je signifikantna razlika, da oni u tim trenutcima prekidaju posao.
pa si međusobno opraštaju grijehe nad drugima u ime božje. i lijepo uvijek dalje po starom. i sve gore i gore.
ne, to nije ljudsko djelovanje, um i volja. to je neka druga sila, goranbeograde.
pa kad bi takvima puknuo rafal u facu, ne bi to imalo nikakve veze sa mržnjom. pa ne branim se od pljačkaša jer ih mrzim.
i ja bi barem jednom u životu htio učiniti nešto dobro i korisno za ovaj prekrasan svijet, koji su bijesni psi pretvorili u pakao za sve živo i neživo pod nebom.
čisto po njihovom vlastitom nauku. kako dobro razumijem jadne ljude, koji si od jada zavežu bombe oko trbuha,
ili napune kamion s eksplozivom i kreću na zadnju vožnju.

samo je velika tragedija, da oni ni jednim činom ne mogu zaustaviti ovu bolest. jedino šta mogu, je izaći prijevremeno iz igre
i ponijeti sa sobom nekoliko zombija, koji prenose ovu bolest i koji su im ukrali radost i obilje života.
ljudi taj pokret ne mogu zaustaviti. možda će to učiniti majčica zemlja. za nju to nije veliki zahvat.
tak izgleda vapaj nemoći. jegiba, s takvim stvarima se mora živjeti i umrijeti
i koprcati se cijeli život bez veze i tješit se teškim riječima. a je glupo.
sad pripisujem, kao bijesni psi, svoju nemoć svim ljudima.
riječima i argumentima to ne mogu razriješiti.
ali ako se pruži zgodna prilika, može si čovjek sam priuštiti zadovoljstvo zločina
i takvog lupiti šipkom po koljenima, da i on za cijeli život ima nešto od toga.

eto, pesek može praviti vau vau jer se ne usudi ugristi. moš dobit depresiju, jer jedan pinčer ima više jaja.
s druge strane, da sam se uspio pridružiti dobrotvornoj organizaciji raf, danas bi bio mrtav, ili da sam pokleknuo i pokajao se za svoje grijehe i
kršćanski kao svjedok prevalio krivicu na one, kojima više ne mogu biti prijatelj, bio bi nakon dvadesetak godina slomljen na "slobodi",
ili kao nepopravljiv i još uvijek aktualna opasnost za društvo još uvijek u zatvoru.
kak se okreneš je krivo. svaki pokret je greška. stoga je pasivan otpor, ne su-/djelovanje, jedino što vidim kao smisleni potez.
nemam izbora, to je u ovom slučaju jedina istina koju pouzdano prepoznajem, ako doista želim očuvati svoje tijelo do kraja mu danog vremena.
a nije ni izvjesno, da li ja doista mogu nešto željeti, kao npr. očuvati svoje tijelo. naime umoran sam - ne da bi sad morao spavati, nego od života.
koliko puta trebam još ponoviti, što cijeli život neprestano činim pod sve težim i težim okolnostima? kakva radost bi to trebala biti?
slaboumna čeljad misli da je to neki izvanredan užitak, sjesti se u ringelspiel, koji nikad više neće stati.
 
Poslednja izmena:

Back
Top