Besna makina....

Pa nije. Zapremina je tu najmanje bitna, pa konjaza. Najbitnija je snaga motora. Meri se u obrtnim momentima. Recimo, dizeli u proseku za par desetina posto imaju veci obrtni moment.

Da ti prevedem sta je obrtni moment:

kad vozis Yugo uzbrdo i stisnes gas do kraja u 4. brzini i on polako ubrzava, ako uopste ubrza.

kad vozis neki jaci auto, sa vecim obrtnim momentom, ti mozes da ubrzas momentalno i cas i u veci stepen prenosa da prebacis. Odnosno, recimo u 5. brzinu.

Odosmo u off! :mrgreen:
Ја сам причала о аутомобилим исте класе.
Немој ми сад убацивати југо, живота ти.
Имам болне успомене везане за њега. :lol:
Причам о истој класи бензинца и дизелаша.
 
E da vam kaze missim vas Glenn,sinTc biJo u gradu sa ortakom,voziJo moju grdosiju od kamara...mamu mu ebem..oprao sam ga....ono missim...da sa poda moz da mrcis,i tako...dodjem po ortaka...i ono vozimo se polako..svi gledU i mackice se okrecu...dok..u pozadini svira muzika iz Rokija...ono kao neki fajterski...fazon..i vozimo se mi...kuliramo...idemo u majdan...extra mesto...i nadjemo parking...jedva...masina urla...na gazeli...jedno 150 ko is piTcke..pitanje sada...stizemo cice gledaju...prilaze koLJima...ovo ono..frke munje...da se provozamo..i te foJe....:ok: i naravno da smo ih provozali...:per:

Da li gotivite frajera u egzoticnim koLJima?

iz mog ugla je ovo jedan tragicni primer raspalih drustvenih vrednosti kao i pojedinaca u njemu. nema razlike izmedju devojaka koje se lepe na materijalno i muskaraca koji pomocu materijalnih stvari uspostavljaju kontakte sa devojkama. spadaju u istu moralno-drustvenu-ljudsku grupu. po mom misljenju jednu od najnizih.
 
i ovo da je nekome glupo da mu decko dodje busom, ne mogu cak ni da komentarisem. degradiranje Coveka, U SVAKOM SMISLU. ONOLIKO KOLIKO JE OSOBA SAMA DEGRADIRANA U TOJ MERI DEGRADIRA I DRUGE.

ps. i ne stidite se ako idete busom, pesice, balonom, kamilama.........TO nisu stvari zbog kojih se normalan covek stidi.
 

Evo za ovu mašinu ću nataknem svaku vurumašicu... z:p

Gotivim ovaj MAD MAX stil izvalite kako samo oni to samouvereno teraju...
cigani9yi.jpg
 
i ovo da je nekome glupo da mu decko dodje busom, ne mogu cak ni da komentarisem. degradiranje Coveka, U SVAKOM SMISLU. ONOLIKO KOLIKO JE OSOBA SAMA DEGRADIRANA U TOJ MERI DEGRADIRA I DRUGE.

ps. i ne stidite se ako idete busom, pesice, balonom, kamilama.........TO nisu stvari zbog kojih se normalan covek stidi.

ja se sokirala pa onda se ponadala da je sarkazam, il neki vid sale svejedno z:cry:
 
Ја сам причала о аутомобилим исте класе.
Немој ми сад убацивати југо, живота ти.
Имам болне успомене везане за њега. :lol:
Причам о истој класи бензинца и дизелаша.

a ja sam ti objasnjavao o obrtnom momentu. I uglavnom su svi danas direktno ubrizgavanje + turbina. Tako da, i u istoj klasi nekog automobila, dizeli pobedjuju :)

ne govorimo vise o Golf II 1.6D, ili W123 Mercedes 200D itd...

aj na PP ako ti nesto nije jasno. Zadimismo ga ovde :mrgreen:
 
E da vam kaze missim vas Glenn,sinTc biJo u gradu sa ortakom,voziJo moju grdosiju od kamara...mamu mu ebem..oprao sam ga....ono missim...da sa poda moz da mrcis,i tako...dodjem po ortaka...i ono vozimo se polako..svi gledU i mackice se okrecu...dok..u pozadini svira muzika iz Rokija...ono kao neki fajterski...fazon..i vozimo se mi...kuliramo...idemo u majdan...extra mesto...i nadjemo parking...jedva...masina urla...na gazeli...jedno 150 ko is piTcke..pitanje sada...stizemo cice gledaju...prilaze koLJima...ovo ono..frke munje...da se provozamo..i te foJe....:ok: i naravno da smo ih provozali...:per:

Da li gotivite frajera u egzoticnim koLJima?

ebiga, maleni, kako sad da ti odgovorimo, a da ti ne srusimo sve nade i snove u lepu buducnost? :lol:
ali, ne, ne gotivimo frajere, koji misle da ce nas smuvati na besnu makinu i glasnu muziku i onaj seljacki pogled tipa "sestro, provozacu te, svi ce da te vide i da ti zavide, samo lepo udji i odradi mi jedan blowjob"
stavise, takvi nas cak i ne nerviraju
dapace, takve i ne primecujemo
ali, sam sigurna da jos uvek ima onih devojcica kod kojih ces moci da se provuces na auto, ako vec ne na nesto drugo ;)
 
E da vam kaze missim vas Glenn,sinTc biJo u gradu sa ortakom,voziJo moju grdosiju od kamara...mamu mu ebem..oprao sam ga....ono missim...da sa poda moz da mrcis,i tako...dodjem po ortaka...i ono vozimo se polako..svi gledU i mackice se okrecu...dok..u pozadini svira muzika iz Rokija...ono kao neki fajterski...fazon..i vozimo se mi...kuliramo...idemo u majdan...extra mesto...i nadjemo parking...jedva...masina urla...na gazeli...jedno 150 ko is piTcke..pitanje sada...stizemo cice gledaju...prilaze koLJima...ovo ono..frke munje...da se provozamo..i te foJe....:ok: i naravno da smo ih provozali...:per:

Da li gotivite frajera u egzoticnim koLJima?

Ne gotivim frajere koji svako drugo slovo pogreše kad pišu, i to namerno..
 

Back
Top