Beogradu ostalo malo vremena da se spase autora veleizdajstva Severa Kosova

Ne trujte se, ne mučite se. Šta mora da bude-biće.
Šta je meni Šiptar? Samo brat željeno, da se saživimo, da izađem na svoje jedinstveno more. Pustiite to za trenutak. Vučić i Kurti-to su lica ovog naroda-zbunjenog, pošašavelog. Šta ćemo sad, da se digne Srbija protiv Albanije, opet rat i izginuće? Nemoj to da radimo. Šiptar-to je meni brat u Bogu na mnogo mesta, srela sam uživo, uživo dobila potvrdu, to je običan narod, i veće zlo nam misle i dalje braća Hrvati nego braća Šiptari. Možda i Crna Gora neće više nikad da nam bude prijatelj kao što će Šiptarija. Hrvati imaju taj hitlerovski sistem razmišljanja i dalje uveliko,prećutno im je stalo da nas nema, Šiptari to nemaju.Crna Gora-ponosni, misle da ne govorimo isti jezik, da su od nas bolji-pa i jesu-Iz CG ideš gde hoćeš, običnim čamcem, iz Srbije teško. Neka ih, i da Bog da se mi spojili, pre ćemo da se spojimo sa njima, Šiptarima, nego sa bilo kojim drugim bratskim ili susedskim narodom. Prelomi, nauči da voliš i drugoga.Živi ljudski-ovde rata nije više potrebno. Bog neka sačuva ceo svet, ali neka mi sačuva pamet Srbima i Šiptarima-jedva se čeka da krenemo da se ubijamo između sebe-jedva čeka čitav onaj prljav i zlurad svet!

Jel knjiga na putu? :mrgreen:
 
Izvini, geopolitička stvarnost kaže da je zapad stvorio stanje labilne ravnoteže. Ovo oko Šiptara već i ne bih komentarisao.

Prvom prilikom.
Ma, u redu. Mogu umreti samo jednom, šta god da se dešava.
Samo jednom se život oduzima, zato je nepomjanik navijao kroz istoriju da se čovek muči, pa i sam Isus Hrist-najduže i najviše, što duže pre nego što mu se oduzme život. Dobro-je l' lepo dete nevino silovati, vaditi mu oči na živo? Ko u tome uživa? Tome nas nagovaraju, tome se nadaju, da činimo zlodela-ne da nekom oduzmemo život, to je još dobro i sjajno-podvig-nego pre nego iko umre, da mu se na život u kompletu po*eremo. To su ratovi, đavolji plan. I sad... hajde opet u rat? Ma, čoveče... nešto nije duboko u redu sa ljudima koji bi puške u ruke.
 
Ma, u redu. Mogu umreti samo jednom, šta god da se dešava.
Samo jednom se život oduzima, zato je nepomjanik navijao kroz istoriju da se čovek muči, pa i sam Isus Hrist, što duže pre nego što mu se oduzme život. Dobro-je l' lepo dete nevino silovati, vaditi mu oči na živo? Ko u tome uživa? Tome nas nagovaraju, tome se nadaju, da činimo zlodela-ne da nekom oduzmemo život, to je još dobro-nego pre nego iko umre, da mu se na život u kompletu po*eremo. To su ratovi, đavolji plan. I sad... hajde opet u rat? Ma, čoveče... nešto nije duboko u redu sa ljudima koji bi puške u ruke.
Izvini, ali istorija tako ne funkcioniše.
 
Izvini, ali istorija tako ne funkcioniše.
Funkcioniše sve kako treba, ali gde je deo od mene, tebe, nas? Učini nešto, daj neki doprinos ljubavi prema ljudima. Odmah se menja Božiji plan.
Ja sam ti okolina Raške. Kaže-Raška gine, pada uskoro. Pa, Bože, ja ti se molim, postim, živim asketski, Bože-promeni to malo!
 
Будалаштина. Нама Србијанцима Косово је омча око врата. Ми морамо да хитамо ка НАТО-у и Европској унији. Требало га је још јуче признати!

Ene... otkud tebe komšija?!

E baš ga ne bi trebalo priznati. Kosovo nam nije omča oko vrata.

Omča oko vrata su nam komunjarski isprdci koji su okupirali Jugoslaviju 1945. godine. Sad njihovi unici i praunici nas siluju i lobotomiraju. Oni su nam omčka oko vrata.

E jesi komšija pravi nato pešadinac.

Samo ti piči kompšija. Hvala ti što si mi sačuvao kuću. Ti si mi jedini prijatelj. Ovo sve... jebivetri. - Josif Tatić
 
Poslednja izmena:
I Gunter Felinger i Kurtijev Bjelamovič se zabrinuli za štrajkačicu Mariniku, ajde da sad AV ode lično da je moli da pojede supicu.
https://x.com/GunterFehlinger/status/1740790003226329143?s=20
8D289583-D43D-4BC9-8EEE-7ED8370E4D0F.jpeg
 
Funkcioniše sve kako treba, ali gde je deo od mene, tebe, nas? Učini nešto, daj neki doprinos ljubavi prema ljudima. Odmah se menja Božiji plan.
Ja sam ti okolina Raške. Kaže-Raška gine, pada uskoro. Pa, Bože, ja ti se molim, postim, živim asketski, Bože-promeni to malo!
Da je tako ne bi bilo mucenika. Ako krenes tim putem, samo tako mozes da zavrsis.
 
Будалаштина. Нама Србијанцима Косово је омча око врата. Ми морамо да хитамо ка НАТО-у и Европској унији. Требало га је још јуче признати!
Rece Siptar Balija
:D
 
Lepa žena ova Marinika. Čak i je ova njena silveta lepa. Njen grafit je lep.

Mogla bi da bude predsenik Srbije.

Ne ralno.

Dosta mi je da gledam onu odvratnu vučićevu gej lobanju. I onu njegovu pizzzdurinu ispod nosa. Kakva dileja, kakav monstrum. Bem ti sve u kakvoj džravi ja živim kad je onaka budaletina i debil prešednik.

Ma katastrofa... hebote gde ja živim. Hebem ti državu u kojoj je onaka žvala predsednik.

Pored ovako lepe žene koja se osmelila ući u mulj i govvna političkog kriminala u Srbiji.

Neki zele vlast da usrece narod
dok neki to zele zbog sebe.
Ko sta voli nek izvoli.

:D
 

1706752252625.png

Iz kabineta predsednika Srbije posle sastanka sa Kvintom: Svaka formalna reč bila bi suvišna


Iz kabineta predsednika Srbije posle sastanka sa Kvintom: Svaka formalna reč bila bi suvišna 1


Danas Online 31.01.2024. 19:31

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras sa ambasadorima zemalja Kvinte – Velike Britanije, Francuske, Italije i Nemačke, kao i sa šefom delegacije Evropske unije i predstavnikom Ambasade SAD u Beogradu u zgradi Predesedništva.

Povodom ovog sastanka iz Kabineta predsednika Republike saopšteno je da neće biti nikakvog saopštenja sa sastanka.
„Svaka formalna reč bila bi suvišna“, navode u saopštenju.

Sastanku su prisustvovali i direktor Kancelarije za KiM Petar Petković i predsednik Izvršnog odbora Poštanske štedionice Bojan Kekić.

Petrković je u kratkoj izjavi za medije nakon sastanka kazao da će se Vučić narednih dana obratiti javnosti.


Sastanku su prisustvovali šef Delegacije EU u Srbiji Emanuele Žiofre, te ambasadori Francuske Pjer Košar, Italije Luka Gori, Velike Britanije Edvard Ferguson, Nemačke Anke Konrad i predstavnik Ambasade SAD u Beogradu.

Odredba Pravilnika o gotovinskim operacijama Centralne banke Kosova, koja propisuje da je evro jedino sredstvo plaćanja na Kosovu, sutra stupa na snagu.

Zamenik premijera Kosova Besnik Bisljimi izjavio je danas da će primena te odredbe početi sutra, ali da neće biti kaznenih mera, već samo informisanja građana da je evro jedino sredstvo plaćanja.

Bisljimi je rekao da je Vlada Kosova zatražila od centralne banke da stupi u kontakt s Narodnom bankom Srbije radi pronalaženja odgovarajućih mehanizama za sredstva koja dolaze iz Srbije.
 

Pogledajte prilog 1491848

Iz kabineta predsednika Srbije posle sastanka sa Kvintom: Svaka formalna reč bila bi suvišna


Iz kabineta predsednika Srbije posle sastanka sa Kvintom: Svaka formalna reč bila bi suvišna 1


Danas Online 31.01.2024. 19:31

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras sa ambasadorima zemalja Kvinte – Velike Britanije, Francuske, Italije i Nemačke, kao i sa šefom delegacije Evropske unije i predstavnikom Ambasade SAD u Beogradu u zgradi Predesedništva.

Povodom ovog sastanka iz Kabineta predsednika Republike saopšteno je da neće biti nikakvog saopštenja sa sastanka.
„Svaka formalna reč bila bi suvišna“, navode u saopštenju.

Sastanku su prisustvovali i direktor Kancelarije za KiM Petar Petković i predsednik Izvršnog odbora Poštanske štedionice Bojan Kekić.

Petrković je u kratkoj izjavi za medije nakon sastanka kazao da će se Vučić narednih dana obratiti javnosti.


Sastanku su prisustvovali šef Delegacije EU u Srbiji Emanuele Žiofre, te ambasadori Francuske Pjer Košar, Italije Luka Gori, Velike Britanije Edvard Ferguson, Nemačke Anke Konrad i predstavnik Ambasade SAD u Beogradu.

Odredba Pravilnika o gotovinskim operacijama Centralne banke Kosova, koja propisuje da je evro jedino sredstvo plaćanja na Kosovu, sutra stupa na snagu.

Zamenik premijera Kosova Besnik Bisljimi izjavio je danas da će primena te odredbe početi sutra, ali da neće biti kaznenih mera, već samo informisanja građana da je evro jedino sredstvo plaćanja.

Bisljimi je rekao da je Vlada Kosova zatražila od centralne banke da stupi u kontakt s Narodnom bankom Srbije radi pronalaženja odgovarajućih mehanizama za sredstva koja dolaze iz Srbije.
Ajde sad trk kod Kurtija.
 

1706757143206.png

Јакшић демантује Павића: За отимање српских општина крив само Вучић, не опозиција


др Марко Јакшић за Србин.инфо коментарише укидање динара са територије Косова и Метохије од стране режима Аљбина Куртија, најновија дешавања у јужној српској покрајини, као и наводе Александра Павића да су за отимање српских општина на КиМ подједнако криви режим и опозиција.


31.01.2024.

„Павића би требало подсетити да управо када је био такозвани контрамитинг у Београду, на који је дошао добар број Срба са севера Косова, баш тог дана је албанска полиција ушла у општине на северу Косова и Метохије. Вучић је тада тражио и добио више од 250 аутобуса од Аљбина Куртија, а није тражио из Црне Горе или Македоније, него баш од пријатеља Куртија. Тим аутобусима су дошли на митинг у Београду Срби са севера Косова, али и из НИша, Лесковца, Врања…

Александар Вучић је за добијање аутобуса од Куртија предао општине на северу Косова. Део Срба је тражио од возача да се окрену и врате их назад, кад су сазнали током пута шта се дешава,али се то није десило“, подсећа др Јакшић.
 
Neki zele vlast da usrece narod
dok neki to zele zbog sebe.
Ko sta voli nek izvoli.

:D

Dosta nas je jahao ovaj psihopata i monstrum.

Vreme brate više da sjaše.

Nevalja to mnogo testosterona, a on još pedderr. To nikako nevalja.

Vreme neka žena da zavede red. Dosta više tamo samo po skupštini pederbal, samo što se kručevima ne udaraju po čelima. Dokona banda, to pobesenelo, bahato.

Bitno je samo sve te ludaka kad polude od moći i vlasti i bogatstva što pre da ih narod menja, ne da dozvole da jedan uzjaše na 10 godina, nije dobro ni za njega, ni za narod. Narod pati dok on sve luđi i luđi. Posle određenog vremena ljudi u vasti i moći polude, šiozofrenija, i on odatle ne može da izađe mirnim putem, to je daleko gore i opasnije od bilo koje droge, uzelo ga pod svoje... takvi sa vlasti mogu da sjašu posle samo nemirima, u prevratima i revolucijama.
 
AUTORSKA
Nije nimalo šala shvatite ovo kako hoćete ali postoji samo jedna istina.
Ako dozvolite Vučiću da ovom prevarom i krađom vlada i dalje Beogradom onda nećetie moći izbeći sudbinu Severa Kosova i Srba koji su žrtvovani od strane istog.
Da ste pametni svi bi trebali da izađete na ulicu i odbranite Beograd od najveće napasti u Srpskoj istoriji.
jos jedna sklepotvorina pokvarenog zuba, pardon zatvorenog uma.

krstini posednuti nick, ponekad i onaj drugi pa i treci, haraju i odrzavaju stabilnom balisticku putanju foruma na dole. u politicki rijaliti, skidanje, trcenje, pisanje uvis, eksplozivna djareja dok se vrti autor u krug,

i sve to dz. narod jasno podrzava AV, naprednjake, i nekolicinu svesnih, tu promene mirne nece biti bar jos 5 mandata
 
Ma, u redu. Mogu umreti samo jednom, šta god da se dešava.
Samo jednom se život oduzima, zato je nepomjanik navijao kroz istoriju da se čovek muči, pa i sam Isus Hrist-najduže i najviše, što duže pre nego što mu se oduzme život. Dobro-je l' lepo dete nevino silovati, vaditi mu oči na živo? Ko u tome uživa? Tome nas nagovaraju, tome se nadaju, da činimo zlodela-ne da nekom oduzmemo život, to je još dobro i sjajno-podvig-nego pre nego iko umre, da mu se na život u kompletu po*eremo. To su ratovi, đavolji plan. I sad... hajde opet u rat? Ma, čoveče... nešto nije duboko u redu sa ljudima koji bi puške u ruke.
Slabo ćeš ti ovde da pročitaš nešto protiv Kurtija i šiptara, ali protiv Vučića hoćeš, jer ovi jadnici plaše narod ratom, ne zbog rata, nego zbog svojih kikirikija koje zaradjuju u nekoj rupi....moraju i oni nešto da zarade da se ne bi vratili u svoje selo da sede ispred kafane i vode politiku...
 
Slabo ćeš ti ovde da pročitaš nešto protiv Kurtija i šiptara, ali protiv Vučića hoćeš, jer ovi jadnici plaše narod ratom, ne zbog rata, nego zbog svojih kikirikija koje zaradjuju u nekoj rupi....moraju i oni nešto da zarade da se ne bi vratili u svoje selo da sede ispred kafane i vode politiku...
Treba da znaš da je ovo Srpski forum i napadati ovde neprijatelja sa kojim smo za njih u ratu u kojem pobeđuju Srbe a sve zbog tvog Vučića koji vodi isključivo mirnodopske pregovore i ispunjavanje ultimatume.
Zar je moguće da si toliko ograničen i to sve zato što glasaš i voliš Vučića po tebi svi greše što tako reaguju i vide?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Treba da znaš da je ovo Srpski forum i napadati ovde neprijatelja sa kojim smo za njih u ratu u kojem pobeđuju Srbe a sve zbog tvog Vučića koji vodi isključivo mirnodopske pregovore i ispunjavanje ultimatume.
Zar je moguće da si toliko ograničen i to sve zato što glasaš i voliš Vučića po tebi svi greše što tako reaguju i vide?
Baaš ta seljačka politika pretnji i etiketiranja održava vlast, dokazuje koliko ste bolesni....
 

Back
Top