Beograđani zašto ste Beograđani?

1 korenje mi je ovde,pa me drzi i ne mogu da se oslobodim(a nisam sigurna da zelim da se oslobodim)
2 volim beograd(ne ovu stoku koja zivi oko mene,vec samo grad)
3 mnogo je skupo da se setkam...jednom vec bila(tj. isla pa se vracala i tako nekoliko puta,umesto da sam progutala knedlu i ostala tamo...a tako bi opet bilo...verovatno)
jednostavno,nisam od onih koji mogu da odu i da budu hepi tamo negde....daleko-to mu dodje razlog br. 1...) :think:

sve u svemu....nemam bre pojma
mada,da imam priliku da odem na neko tropsko ostrvo(za stalno naravno)....peshke bi bre isla....okrenula se ne bi.... i povela bi dzordzija :rumenko:
:lol::lol::lol:
 
1 korenje mi je ovde,pa me drzi i ne mogu da se oslobodim(a nisam sigurna da zelim da se oslobodim)
2 volim beograd(ne ovu stoku koja zivi oko mene,vec samo grad)
3 mnogo je skupo da se setkam...jednom vec bila(tj. isla pa se vracala i tako nekoliko puta,umesto da sam progutala knedlu i ostala tamo...a tako bi opet bilo...verovatno)
jednostavno,nisam od onih koji mogu da odu i da budu hepi tamo negde....daleko-to mu dodje razlog br. 1...) :think:

sve u svemu....nemam bre pojma
mada,da imam priliku da odem na neko tropsko ostrvo(za stalno naravno)....peshke bi bre isla....okrenula se ne bi.... i povela bi dzordzija :rumenko:
:lol::lol::lol:
И ова је за бону. :ok: :ok:
 
1) Zato sto sam bio na po vise meseci u USA i Nemackoj i nije to to. Dzaba para od kojih jedini put u zivotu nisam razmisljao o osnovnim zivotnim stvarima (po njihovim merilima sto je za nas i dalje mastarija) ali nema te duse kao u Bg, takvog socijalnog zivota i ljudi sa kojima koliko god poslao ovde imao uvek stignem bar jednom dnevno da popijem kafu i ispricam se

2) Zato sto mi je sve tamo preko previse normalno da mi je monotono

3) Zato sto je Beograd sve sto mi treba
 
1 korenje mi je ovde,pa me drzi i ne mogu da se oslobodim(a nisam sigurna da zelim da se oslobodim)
2 volim beograd(ne ovu stoku koja zivi oko mene,vec samo grad)
3 mnogo je skupo da se setkam...jednom vec bila(tj. isla pa se vracala i tako nekoliko puta,umesto da sam progutala knedlu i ostala tamo...a tako bi opet bilo...verovatno)
jednostavno,nisam od onih koji mogu da odu i da budu hepi tamo negde....daleko-to mu dodje razlog br. 1...) :think:

sve u svemu....nemam bre pojma
mada,da imam priliku da odem na neko tropsko ostrvo(za stalno naravno)....peshke bi bre isla....okrenula se ne bi.... i povela bi dzordzija :rumenko:
:lol::lol::lol:
Volis zato sto moras? Qq...
 
1. Zato sto se hodajuci ulicama osecam kao da sam kod kuce i radije sednem na trotoar nego na travu. Nekako je "prirodniji" oscaj.:)
2. Zato sto u Beogradu ima zidic na Kalemegdanu sa koga se vidi usce i dovoljno je da legnem tu i srecna sam
3. Zato sto u Beogradu ima toliko divnih gradjevina iako je rusen 44 puta i sto je jos vaznije toliko je velikih ljudi koji hodaju ili su hodali Beogradom
 
1. Zato sto se hodajuci ulicama osecam kao da sam kod kuce i radije sednem na trotoar nego na travu. Nekako je "prirodniji" oscaj.:)
2. Zato sto u Beogradu ima zidic na Kalemegdanu sa koga se vidi usce i dovoljno je da legnem tu i srecna sam
3. Zato sto u Beogradu ima toliko divnih gradjevina iako je rusen 44 puta i sto je jos vaznije toliko je velikih ljudi koji hodaju ili su hodali Beogradom
И ова, брате. :D :ok: :ok:
 
ili ti-navedite bar 3 razloga zašto ostajete Beograđani.....
1. Moja mama je došla iz Toplice, tata iz Vranića kod Beograda, u Beogradu su se sastali, nastanili i ispadoh ja - Beograđanin.
2. Vrlo rado bih otišao iz Beograda da negde drugde mogu da pronađem krov nad glavom i pristojan posao.

E, možda bih mogao ova dva razloga da razvučem u više, da ispadne bar tri....
 
Rodjena sam u Beogradu.
Imala sam izbor..izabrala sam da ostanem u mom gradu
zato sto sam svoja na svome..
zato sto hodajuci ulicama Beogada idem stopama mojih predaka
zato sto su svi koje volim ovde..
zato sto volim mirise lipa u junu i pecenih paprika u jesen
zato sto mogu da komsinici ostavim kljuc da mi zaliva cvece
zato sto se deca jos uvek igraju na ulici ili parkicu
zato sto tramvaj jos uvek tandrce Bulevarom
zato sto ima Kalenic pijacu
zato sto se osecam sigurna u mom gradu
ima jos tih ..zato
ali najvaznije zato je sto
Volim moj Beograd..i kada mu se vracam sa puta znam da se vracam kuci
 

Back
Top