Beogradjani, dosljaci, itd..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ne mogu da verujem koliko ovde ima likova koji nipodestavaju sve beogradsko a ovde studiraju, palamude, zive na teretu beograda..a zasto se svi lepo ne vratite odakle ste dosli..
ja sam najvise kivan na sam grad Beograd koji je i dozvolio da raznorazni likovi dodju ovde, od rukovodecih mesta pa do salterusa..zaprljali ste nas Beograd..ne brinite se, necu se vratiti, ovde u CH jeste kriza ,ali se bolje zivi, ali zao mi je Beograda i nedostaje mi, nisu svi imali srece kao ja...

Pa P**** ti.... Ko je bre izgradio Beograd?! Bor i ostali gradovi koji su bili giganti u to vreme a svi prihodi su odlazili u Beograd!

Ma vi ste rupa za NS!

Kao da je BG uopste bio poznat po necemu dobrom.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa sta ce tebi uopste firma?

Mi iz beograda treba da otvaramo firme,a vi da proizvodite i da nas snabdevate.

A drzava ne treba da dozvoli ovima iz unutrasnjosti da sami prodaju proizvode,nego da im sama udari najnizu mogucu cenu za otkup i da jedina moze da otkupljuje.

A mi cemo od drzave to da otkupljujemo po istoj ceni kao ona i da plasiramo proizvode na traziste.

Ali nema,nece da rade ovi iz unutrasnjosti.

Po tvojoj logici mi koji vas izdrzavamo treba da zivimo u bedi,da vam dajemo proizvode za bagatelu a vi to skuplje da prodajete i da se bogatite i nase proizvode da prodajete nama skuplje? Svatas li koliko ti imbecilno zvuci? Tako je mozda moglo za vreme Slobe i Tita e pa to vreme je gotovo!:bye: Srbija radi,Beogradjani nek umru! Posle se neki cude sto su se svi susedi otcepili i sto nece niko da zivi u Srbiji vec bi da su samostalni!:dash:
 
Pa P**** ti.... Ko je bre izgradio Beograd?! Bor i ostali gradovi koji su bili giganti u to vreme a svi prihodi su odlazili u je*eni seljacki Beograd!

Ma vi ste rupa za NS!

Nezahvalna bagra! Kao da je BG uopste bio poznat po necemu dobrom.

ima li neko da moderise i sankcionise ove uvrede, psovke i gluposti?!!
Upravo o tome i pricam..vidi se odakle si, po recniku..fuuj...samo napred, idi u NS, samo sto manje da vas dodje u Bg
 
ima li neko da moderise i sankcionise ove uvrede, psovke i gluposti?!!
Upravo o tome i pricam..vidi se odakle si, po recniku..fuuj...samo napred, idi u NS, samo sto manje da vas dodje u Bg

Vidim ti si pobegao iz onog sela od 2000000

Kako ste jadni. Jos se sprdas sto se u unutrasnjosti lose zivi. Sto nemaju leba da jedu!?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Osecam da je ovaj " Prevareni_kupac " lik, koji sa Beogradom ima isto koliko i neki Eskim koji nije izasao iz svog igla.

Ili je iz lopovskog DS gnezda zaista pocela da izlazi vec generacija totalno idiotisanih klinaca koji nemaju pojma ni koliko rupa imaju.
 
Ja sam rodjeni beogradjanin, nekoliko kolena unazad, znaci nisam cak ni da sam rodjen ovde a da su moji dosli odnekud..jeste neki cukun cukun deda,kada su bile seobe u 16 veku..
elem, muka mi je od svih ovih pridoslica, koji nama beogradjanima uzimaju radna mesta, zaposljavaju se preko veze, uzrpiraju sve zivo, pa dokle vise..a ovamo ovi vojvodjani traze autonomiju, da je sto njihovo ostane kod njih,Kosovo otcepljeno ili uzeto. Nisam za to da se Beograd otcepi, ali rodjeni beogradjani moraju i trebaju da imaju prednost prilikom zaposljavanja, konkursa za kredite, itd..dopunite niz..
Nije mi jasno ni kakvi su to beogradjani da su dopusitili da im raznorazni padobranci uzimaju poslove, radna mesta..crnogorci i kosovari su skupo prodali svoje kuce is tanove po primorju i na Kosmetu, ovde pokupovali najbolje lokacije, digli cene kvadrata, svuda cujem raznorazne akcente, muka mi je od svega toga..kada ce vec jednom Beograd da postuje i ceni beogradjane , pre nego sve ove dosljake?!
Ako u Nisu prednost ima nislija, u Vojvodini neko iz te AP pokrajne, ili u Cacku cacanin..recimo..zasto ne u Bg beogradjanin?
Ako ovo nije mesto za ovu temu premestite je u hroniku ili gde vec..
Ja, rodjeni beogradjanin, vec neko vreme zivim van Beograda, jer pred najezdom dosljaka, morao sam da emigrimam na Zapad..
A gde ce sada neki svajcarac, stvarno ne znam;)


Какав главнограђанин
 
Po tvojoj logici mi koji vas izdrzavamo treba da zivimo u bedi,da vam dajemo proizvode za bagatelu a vi to skuplje da prodajete i da se bogatite i nase proizvode da prodajete nama skuplje? Svatas li koliko ti imbecilno zvuci? Tako je mozda moglo za vreme Slobe i Tita e pa to vreme je gotovo!:bye: Srbija radi,Beogradjani nek umru! Posle se neki cude sto su se svi susedi otcepili i sto nece niko da zivi u Srbiji vec bi da su samostalni!:dash:

Pa normalno,necu valjda ja kao beogradjanin da rintam a da vi ubirate sve od sopstvenog rada?!?!?!

Pa kad je gotovo sta se koji moj zalis i kukumavcis?

A sto brate srbine?
 
ima li neko da moderise i sankcionise ove uvrede, psovke i gluposti?!!
Upravo o tome i pricam..vidi se odakle si, po recniku..fuuj...samo napred, idi u NS, samo sto manje da vas dodje u Bg

Прво је тебе требало ома трајно бановати због телетабизма и трајног недостатка интелигенције
 
На једном форуму пре отприлике годину дан написао сам ово


први проблем Србије је корупција, а ово је други проблем Србије.По вама Београђанима као да не постоји ништа друго , не само у Србији него на целом белом свету осим вашег Београда.То у нама свима другима ,који нисмо из Београда буди жељу да Србију поделимо на два дела:
1.Србија
2.Независни Београд
пс.позивам Србију да недозволи двојно дежављанство са Независним Београдом и обавезно уведе визни режим за Независне Београђане

Прво ниједном мишљу никада нисам подржаовао "отцепљење"Војводине И НЕМОЈТЕ МЕЊАТИ ТЕЗУ И ТЕМУ ПОСТА,и у посту сам поделио Србију :
1.Србију
2.Независан Београд
Зашто Независан Београд? Па када је био у опасности опстанак Србског народа ,Београд нам је дао 9.март и бојкоте мобилизације,када смо митинговали 2001-2005.6 из Београда су летеле саксије и јаја по нашим провинцијским главама ,када је кренула прича о помирењу СПС ,ДС из Београда стиже списак непожељних.Погледајмо саставе скупштине Србије у задњих пар сазива 65-75% су Београђани.Значи да је Београд већ независан од воље остатка Србије па што би вам ми остали онда сметали?Можете ви лепо да живите без струје из Колубаре,без жита из Војводине,без млека из Шумадије,без пршута са Златибора,без флаширане воде са југа Србије,без малина из Пожеге,без фармерица из Новог Пазара без...У осталом ви већ лепо живите и без Косова ,Крајине... Ви лепо живите у Београду и вас наши животни проблеми неинтересују. Вас интересује Београд а мене Србија.И што се тиче исфрустрираности ,може се пре рећи да ви Београђани имате компелкс више вредности у односу на остатак Србије,а то је оно што треба лечити или Србија оде у распадање.



Молио бих све који пишу да поштују тему ,ово је тема "Београде добро јутро" па пишите у складу са њом .А за владу ,коалицију итд отворите друге теме.
Хвала. Ваш дискриминатор.
Стварно Бранко ,како ја то тебе дискриминишем?
Чеге па ја сам ти писао да сам са 17 делио јогурт 1988 и провео сва три дана испред Бановине,како мислиш да славим неки други 5.10?Ако желиш да пишеш о сецесијама отворена је тема "Да ли је ово будућност?"

Бранко ,ај се кладимо, да када би у васцелој Србији,наравно осим Београда, спровели референдум да ли да се оцепите да би излазност била 100% и да би резултат референдума био 96-99% ЗА са 4-1% НЕВАЖЕЋИХ гласова.Да ли се нисте упитали зашто ликови у антологијском серијалу "Вратиће се роде" Баранђани имају онакав став о београђанима:
 
kakva skupina kvazi Srba i patriota..ovde prosipate filozofije, hrabrite jedne druge, ma obicno palamudjenje..a vecina sluzila vojsku civilno i uzima i dalje dzeparac od roditelja ili ih grad Beograd izdrzava..kada ste tolike Srbende ajde na uranak do Bujanovca..ja sam Srbin,nisam clan ni jedne partije, i ponosim se..ali ako mi se misljenje razlikuje od vaseg onda nisam Srbin...
 
U Beograd dolaze ljudi koji ZELE da rade,ti prevareni ako si lencuga i drugi radi za 30 000 posao koji je tebi ispod casti onda ti imas problem,a ne pridoslice.Ja sam ziveo u tom gradu 4 meseca,to je obicna betonska dzungla gde su ljudi mahom divljaci.Vrsac je za vas Svajcarska,sto po privredi sto po uredjenju,mentalitet necu ni da spominjem.
Izgleda da pise na celu onima koji nisu iz beograda,vama je najlakse da se zabijete po kaficima i komentarisete dodjose,koji vredno rade i imaju svoj dinar,vama je bitno da iskamcite za kafu i trac partiju.
More sve bi ja vas na prinudni rad do izgladnjivanja.Otisao si na zapad?Loznica?
 
U Beograd dolaze ljudi koji ZELE da rade,ti prevareni ako si lencuga i drugi radi za 30 000 posao koji je tebi ispod casti onda ti imas problem,a ne pridoslice.Ja sam ziveo u tom gradu 4 meseca,to je obicna betonska dzungla gde su ljudi mahom divljaci.Vrsac je za vas Svajcarska,sto po privredi sto po uredjenju,mentalitet necu ni da spominjem.
Izgleda da pise na celu onima koji nisu iz beograda,vama je najlakse da se zabijete po kaficima i komentarisete dodjose,koji vredno rade i imaju svoj dinar,vama je bitno da iskamcite za kafu i trac partiju.
More sve bi ja vas na prinudni rad do izgladnjivanja.Otisao si na zapad?Loznica?

:klap::klap::klap:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top