Beograd vs Podgorica

ok.mala permutacija u vezi tvog komentara,stvarno nisam primijetio nista uvredljivo samo sam privatnom porukom dezinformisan.dobro je da postoji neko ko je shvatio sustinu svog ovog ispraznog polemisanja na temu na koju mi kao amateri nemamo pravo ali mozemo samo sugerisati na neke propuste.pozdrav i za tebe iz crne gore i to sa siromasnog sjevera
 
Princ of Kosovo:
ok.mala permutacija u vezi tvog komentara,stvarno nisam primijetio nista uvredljivo samo sam privatnom porukom dezinformisan.dobro je da postoji neko ko je shvatio sustinu svog ovog ispraznog polemisanja na temu na koju mi kao amateri nemamo pravo ali mozemo samo sugerisati na neke propuste.pozdrav i za tebe iz crne gore i to sa siromasnog sjevera

A kad si vec rekao to siromasnog sjevera trebao si rec zasto je siromasan, reci ne srami se Prince, jer cio svijet zna zasto smo pukli, zbog koga i sl.
Pozdrav Princ of Kosovo.
 
imam babu i dedu u Beograd,koji su Hrwati inace,tako da dobro poznajem grad :roll: iako je welik i pruza mogucnosti, meni je siw,sumoran,tuzan i diwalj,
zato ja wolim moju Podgoricu, koja nije welegrad ali BG joj nije ni do koljena

PS-Crnogoraca u BG wise nego Beogradjana :lol: 8)
 
E pa ovako. Obisao sam pola sveta, malo Evropa, malo Azija, malo Afrika.....

I naravno, kada sam se vratio u Srbiju, resim ti ja malo da obidjem staru Jugu uzduz i popreko. Bio sam u Zagrebu, Banja Luci, Pristini, Podgorici, Ljubljani, Novom Sadu......

Zakljucak: Svaki od gore navedenih gradova i vise, definitivno je bolji od Podgorice.

Da preciziram, mali grad, prljav, ima dosta smeca, narod je mnogo ohol i neprijatan. Devojke su sirove a muskarci uobrazeni i tretiraju se kao neki samozvani intelektualci i skorojevici. O izlascima da ne pricam. Mrstavaca na sve strane. Ali nema jednog koji me nije popreko pogledao kada sam naglasio da sam iz Srbije. Neka mrznja kljuca dole. Nisam se eksponirao ni sa novcem ni sa garderobom, ali recimo u mom slucaju su elegancija i drzanje na prvom mestu. A to su dva potpuno strana izraza za Podgoricane. Mentalitet je potpuno iskrivljen. Onaj koji ima majcu preko koje ne pise nesto tipa FERRE ili VERSACE velikim krupnim slovima, ma tog niko ne **** ni 5 posto. Devojke ne gledaju imas li kola, vec samo gledaju 'oces li ih tucati. Da udaris na nju kao na kobilu!!!

FUUUJ!!!
 
mnogotuzan:
E pa ovako. Obisao sam pola sveta, malo Evropa, malo Azija, malo Afrika.....

I naravno, kada sam se vratio u Srbiju, resim ti ja malo da obidjem staru Jugu uzduz i popreko. Bio sam u Zagrebu, Banja Luci, Pristini, Podgorici, Ljubljani, Novom Sadu......

Zakljucak: Svaki od gore navedenih gradova i vise, definitivno je bolji od Podgorice.

Da preciziram, mali grad, prljav, ima dosta smeca, narod je mnogo ohol i neprijatan. Devojke su sirove a muskarci uobrazeni i tretiraju se kao neki samozvani intelektualci i skorojevici. O izlascima da ne pricam. Mrstavaca na sve strane. Ali nema jednog koji me nije popreko pogledao kada sam naglasio da sam iz Srbije. Neka mrznja kljuca dole. Nisam se eksponirao ni sa novcem ni sa garderobom, ali recimo u mom slucaju su elegancija i drzanje na prvom mestu. A to su dva potpuno strana izraza za Podgoricane. Mentalitet je potpuno iskrivljen. Onaj koji ima majcu preko koje ne pise nesto tipa FERRE ili VERSACE velikim krupnim slovima, ma tog niko ne * ni 5 posto. Devojke ne gledaju imas li kola, vec samo gledaju 'oces li ih tucati. Da udaris na nju kao na kobilu!!!

FUUUJ!!!
E,prijatelju,odavno su Crnogorci,ili kako bi oni hteli,"LATINI"(cuj,molim te),zagazili stranputicom...
Neka se odvoje da nam vise ne sisaju krv,kao pijavice,nisu dostojni naziva "vampiri"...
A sto se tice Podgorice,poslednja(nadam se, zaista poslednja)poseta tome "gradu" me je potpuno uverila u to da je tom narodu bolje da se utopi u neki drugi i da se malo dovede u red...Ne vredi im nista ni sto svako moze da nosi nosi majcu na kojoj ce ponosno pisati Cavalli,da on vidi ko to nosi,verovatno bi se zakopao 2m pod zemlju...
Njima vise ni Stvoritelj nece pomoci...
Prljav grad,losa usluga u kafanama,neljubazne,brkate prodavacice u radnjama...UZAS!
 
E ljudi ovo nije u redu da ovako da pricate o crnogorcima...
1.to je narod sa najboljim mentalitetom na svijetu
2.jakim karakterom
3.narod koji radi mnogo sa mozgom a malo sa snagom
4.lepi momci i devojke
5.momci visoki i dobro gradjeni
6.istorijski nepobedivi,nikad nisu bili pod turcima,dokaz je da 85% srbijanaca je poreklom iz ove male junacke drzave!
7.narod koji najmanje radi a najvise para ima
8.posten narod

Ovo je istina o crnogorcim,naravno ko ih poznaje...a ako ko misli drugacije bilo bi red da im se kaze u oci!Videcete reakciju kakvu ne bi dobili u Srbiji! Nadam se da niko nece moje misljenje shvatiti lose!
 
Iluvatar:
mnogotuzan:
E pa ovako. Obisao sam pola sveta, malo Evropa, malo Azija, malo Afrika.....

I naravno, kada sam se vratio u Srbiju, resim ti ja malo da obidjem staru Jugu uzduz i popreko. Bio sam u Zagrebu, Banja Luci, Pristini, Podgorici, Ljubljani, Novom Sadu......

Zakljucak: Svaki od gore navedenih gradova i vise, definitivno je bolji od Podgorice.

Da preciziram, mali grad, prljav, ima dosta smeca, narod je mnogo ohol i neprijatan. Devojke su sirove a muskarci uobrazeni i tretiraju se kao neki samozvani intelektualci i skorojevici. O izlascima da ne pricam. Mrstavaca na sve strane. Ali nema jednog koji me nije popreko pogledao kada sam naglasio da sam iz Srbije. Neka mrznja kljuca dole. Nisam se eksponirao ni sa novcem ni sa garderobom, ali recimo u mom slucaju su elegancija i drzanje na prvom mestu. A to su dva potpuno strana izraza za Podgoricane. Mentalitet je potpuno iskrivljen. Onaj koji ima majcu preko koje ne pise nesto tipa FERRE ili VERSACE velikim krupnim slovima, ma tog niko ne * ni 5 posto. Devojke ne gledaju imas li kola, vec samo gledaju 'oces li ih tucati. Da udaris na nju kao na kobilu!!!

FUUUJ!!!
E,prijatelju,odavno su Crnogorci,ili kako bi oni hteli,"LATINI"(cuj,molim te),zagazili stranputicom...
Neka se odvoje da nam vise ne sisaju krv,kao pijavice,nisu dostojni naziva "vampiri"...
A sto se tice Podgorice,poslednja(nadam se, zaista poslednja)poseta tome "gradu" me je potpuno uverila u to da je tom narodu bolje da se utopi u neki drugi i da se malo dovede u red...Ne vredi im nista ni sto svako moze da nosi nosi majcu na kojoj ce ponosno pisati Cavalli,da on vidi ko to nosi,verovatno bi se zakopao 2m pod zemlju...
Njima vise ni Stvoritelj nece pomoci...
Prljav grad,losa usluga u kafanama,neljubazne,brkate prodavacice u radnjama...UZAS!

Ma sta vi koji **** znate bre cio zivot samo glumite boli vas Crna Gora sto vas ne je8emo ni za suvu sljivu, sto su nam veci prijatelji Albanci i Hrvati, a to je zato sto od njih imamo korist vecu nego od vas vi ste siromasan narod od koga ne mozemo da ocekujemo nista za razliku od Albanaca i sl. koji grdne pare ostavljaju u nasu malu ali casnu Crnu Goru, pa vas jos i boli sto smo ukinuli srpski jezik, pa vas boli sto nema vise trobojke zastave, pa vas boli sto nema vase himne. Ma jednom rijecju sve sto nije srpsko vas boli. Ne velim ja ne mrzimo mi ni vas i vi koliko toliko ostavite koji euro kod nas (jer dinar kod nas ne prolazi) ali nijeste neka roba unazadili ste nas citavih 1000 godina bre da nije bilo vas danas bi Crna Gora cvjetala na sred Balkana davno bi mi bili u EU prije Madjara i slicnih evropskih govana, ali vi ste narod gladan ratovanja narod kome je stalo samo do Velike Srbije koju nikad necete imat.
Zar vam nije bolje da sacuvate to sto imate vidite li dje vodi vasa politika, vidite li da ste sve moguce izgubili kreni od rata sa Slovenijom pa zavrsi na Kosovo sad je valjda red na Vojvodinu, a ko ste vi bez Vojvodine? Niko i nista!!! ona vas hrani a rijesili ste i nju da izgubite ostacete ljudi samo na Beogradski Pasaluk, razmislite malo dublje i sire ne valja vam to stvarno. Crna Gora je otisla davno vidjeli smo kud vodi vasa politika zajedno smo samo na papiru sve nam je Hvala Bogu odvojeno eto imamo zajednicku pishanu vojsku i sportski savez i nista vise.
Pricajte sta hocete o Podgorici i Crnoj Gori ali jedno se zna bolji smo od vas milion put vi ste glibav narod koji je ukalajao obraz nama crnogorcima.

E VIVA MONTENEGRO INDEPENDENT
 
Beograd daje mnogo mogućnosti svima, ali mnogo i uzima.
Kad kažem Beograd ne mislim na ča-ča-ča naselja (Ovča, Borča, Kaludjerica ...)
Oni su ti koji su ubili šmek Beograda. Ima ih koji nikada nisu bili u Skadarliji.
Ali ne meriti BG po tome.
Imate ili ste imali čika Duška Radovića, Vuka Bojovića, Matiju Bećkovića, Zorana Radmilovića ...
nikad nabrojati BG legende. Ah da, imate i Legende, Boru, i tu nikad nabrojati

Prijatelj sam nekoliko BG porodica, starih, pravih, divnih ljudi, prijatnih, normalnih.

Podgorica polako gubi svoj imidž i sve više liči na Bgd.

I ljudi, i iz PG i iz BG nemojte se vredjati. Uvreda govori o onome ko je uputio
a ne o onome kome je upućena.
A po uvredama ste bogami egal.

A i kroz šalu da kažem jednu istinu: Više je crnogoraca u BG nego u čitavoj CG
 
Poslednja izmena:
Prijatelju france, pa i ako si malo preterao, hvala Ti.
A tačka 4. Definitivno nema na kugli zemaljskoj lepših devojaka nego u PG.
Samo leti sesti u Hercegovačku i gledati. Mada su oubražene. Glupače ne shvataju da im to kvari lepotu.
A tek odnos 3-4 ženske na 1 muškarca. To je rezultat crnogorsko mentaliteta. Skače po ženi dok ne rodi prvo muško.
Posle prikoči, pa ako Bog šta da da.

Tačka 7 nisi u pravu. Čini mi se da se radi ako ne više, ono bar koliko u Srbiji.
A što se tiče radne discipline, skoro da smo u Evropi. Može se poleteti s posla zbog najmanje greške.
Čak i bez greške. Takvi su ovi novi kolektivni ugovori.

Sutra će biti velike demonstracije protiv vlade zbog cena struje i još ponečega.
Studenti ljuti i nervozni, jer im nešto ranije obećano nije dato.
 
Poslednja izmena:

Back
Top