Beograd na vodi

@Frederick_

Nisam pronašla 🤷🏻‍♀️

Previše slika (prelijepih slika)

IMG_3557.png
 
Da li znas cene stanova u Toskani? U Toskani ti definitivno treba auto.

U toku sam, jer trazim da kupim manju kuću. Cene stanova i kuća su priblizno isto, oko 2000/m², s tim sto starije kuce mogu i za manje od 1500/m² da se nadju.

U Firenci za 2500/m² mozes da biras kakav hoces stan. Drug kupio u maju ove godine.

Ali mene grad ne zanima, samo selo, posto tu kucicu trazim da se tu preselim kad odem u penziju.
 
Nije vam to gazda lepo objasnio ili ti nisi (po običaju) dobro razumeo.
Nebitno, važno je da se trudiš, samo nastavi tako... :mazi:

Pitacu te da li ces tako da pricas kad Aleksandar Vucic/Musliu bude iza resetaka.
Smem da se kladim da ces prvi da predjes u pobednicki tabor.
Takve su sve raspale botine, ono pitchkitze najvece na planeti koje se samo šlihtaju svakoj vlasti.

Pokazivaće vas deci u školama jednog dana kao primer najgoreg ljudskog šljama.
 
Ispunjavaš sve uslove, ali si ipak propustio, ili nisi čak ni za to bio sposoban?
Mnogo te hebu kompleksi, vidi se po tvom nicku, misliš da ćeš tako da promeniš mesto rođenja?

Raspala botino, hajde u centralu da podneses izvestaj za danas 😁

Ovakvima kao ja mozes da zavidis dok ne crknes, ovaj osecaj slobode koji imamo dok pišamo po svakoj vlasti i svim poltronima koji se ulizuju vlastima ti ne možeš ni da sanjaš 😊😎

Ajde, podnesi izvestaj, inace ce ti smanje botovsku dnevnicu 😂
 
Vidiš kako ovde moderatori štite osobe sa posebnim potrebama.
Da sam ja tebi napisao tako nešto, bio bih momentalno banovan.
Ili da sam napisao da ti je keva bila raspala khurvetina (kao što nisam, ne bi mi palo na pamet).

Pa vidis, napisao si i palo ti je na pamet jer samo pitchke uvlace zene i decu u diskusiju.

Muskarci i pravi ljudi to resavaju drugacije.

Recimo, kada bismo se ti i ja uzivo sreli, ti bi pobegao sve petama u duppe, jer si pitchka.
Kao i tvoj preCednik i cela tvoja sektaska stranka.
 
Toliko traže.
A dobiće ... 2/3 u najboljem slučaju.
Samo što niko kasnije ne napiše za koliko je ustvari prodat taj stan.
A agencije navode neke ludačke cene u koje samo maloumni mogu da poveruju.
Da li je neko nekada video nekoga iz agencije da je naveo realnu cenu i da nije "upozoravao" kako
cene kvadrata stalno rastu?
Pogledaj cene na Zapadu - stan u centru je za 1/3 jeftiniji nego u predgrađu.
Beogradu je problem gradski prevoz, normalne ulice i nedostatak metroa, da je to rešeno,
niko normalan ne bi kupovao stan u centru.
I ovako to kupuje samo primitiva sa prazilukom u ušima.
Beogradu je problem kanalizacija.
 

Back
Top