Bela košulja...

Dragi Očee, više puta sam se "kačila" i to u belom- uglavnom...Belu košulju smatram svojom dobitnom kombinacijom.S belom košuljom častim sebe za NG, u beloj košulji idem i prvog radnog dana- nakon odmora- kao danas...Mantra...
Ali, ajd da vidite jednu od mojih omiljenih casual kombinacija- fRamerice, bela košulja i kraći blejzer...
the-tailored-blazer_082208-1.jpg

I ništa od ovog nije Prada....z:mrgreen:
 
Dragi Očee, više puta sam se "kačila" i to u belom- uglavnom...Belu košulju smatram svojom dobitnom kombinacijom.S belom košuljom častim sebe za NG, u beloj košulji idem i prvog radnog dana- nakon odmora- kao danas...Mantra...
Ali, ajd da vidite jednu od mojih omiljenih casual kombinacija- fRamerice, bela košulja i kraći blejzer...
the-tailored-blazer_082208-1.jpg

I ništa od ovog nije Prada....z:mrgreen:

...doktorka...tuuu me boliii...z:lol::tease:
 
Mozhda je bila ovakva ili slicha tema...u tom sluchaju ...CLOSE...
a, ako nije...mogla je da se postavi na bilo kom Pdf...

Zhena u beloj koshulji...preko dana...ili uveche...bilo kada...
Da li bela koshulja uopshte zauzima delic vasheg garderobera...da li navedeni odevni detalj ima neku prednost nad ostalim...ili je samo jedna od mnogih stvarchica u garderoberu...?

Naravvo.Imam na duge i na kratke rukave.Nema neku prednost jer jos uvek nisam u obavezi,ili prilici,da moram da je nosim,onako cesce z:) zbog posla.Tako da ih nosim ka mi dodje.A nosim je i uz suknjice i uz farke,imam i kravatu koju sam maznula od caleta:zstidljivko:
 
Bela kosulja je izvan svih kategorija po men :) inace volim da se oblacim opusteno vise sportski ali bela kosulja je nesto stvarno posebno, imam ih dosta i nosim u raznim varijantama u svim mogucim i nemogucim prilikama :)... ne volim mnogo kosulje pored belih dolaze u obzir samo jos crne klasicne.
 
jedna je od brojnih stvarcica, ali moj garderober nikada nije postojao bez bele kosulje-trenutno 3 sa dugim rukvima i dve sa kratkim...
volim da je nosim uz farmerke i (eventualno) sako-cista klasika, a nije tetkasto, ili leti uz neke letnje pantalone...
belu kosulju ne zalim da platim, to je jedna od onih stvari na kojima se vidi kvalitet (obicno je, mada ne obavezno skopcan i sa njenom cenom), neke stvari mogu da kupim na ulici, ali bela kosulja nije jedna od tih...
+ belo mi odlicno stoji, te je to dodatni razlog sto je nosim bar jednom u 10 dana
 
Ne nosim klasican model, preozbiljna mi je nekako. Samo belju strukranu kosulju - body, koja se uvlaci u farke. :) Ali je obozavam :aha: jer moze jako lepo da se kobinuje za dnevne i nocne varijante .
Imam jednu sa kratkim rukavima i 2 klasicnije..
 

Back
Top