Bata ili seka..??

Da li kao i ja imate brata ili sestru koji vas stalno prekidaju dok radite nesto na kompu?

Mene sestra prekine u pola filma da bi usla na j#beni feeejsssss

imam brata....da njega nemam....stojim iza toga da nikada ne bi imao razgovor koji me aktivira....prosto..niko drugi nije dovoljno napredan(barem od ljudi koje sam do sada upoznao)....bogu hvala pored svih njegovih mana sto ga imam za brata..

imamo 2 kompa...tako da tu nema frke...
 
Poslednja izmena:
Imam sestru 4 godine stariju... Super se slazemo kada smo u kontra smenama, tada se ne vidjamo... :D Slazemo se mi i ovako, ali je onda borba za komp veca... Ja vise provodim vremena na netu, ona nije toliki zavisnik... Jos malo ide na fax tako da ce komp biti samo moj...:heart: Jedina dobra stvar...:(
 
ja imam sestru koja je 8 godina starija...zavrsava fax jos malo....svaki dan mi sve vise nedostaje....
i volela bih da je tu....ko hebe komp....ne treba mi....
ja bih za njiu dala sve u zivotu, a sigurna sam i da bi ona za mene....
 
Imam brata starijeg godinu dana, do prije 4 godine je bilo klanje oko toga ko ce na komp. medjutim sad sad ima svak' svoj, a do prije dvije godine je bila klanica oko toga ko ce na onaj komp koji ima pristup internetu, no kad imamo ruter za wireless, onda je i taj problem rijesen.
 

Back
Top