'Baba gori,a selo se cheslja.....'

dovoljno da oni koji imaju 40 vise od mene koriste stap svakodnevno :)
mislim, za hodanje
laugh1.gif
laughing9.gif
sm60.gif
laugh2.gif
laughing9.gif
laugh3.gif
se_marre_vert.gif
laughing17.gif
teehee.gif
laughing20.gif
a055.gif
laughing25.gif
a065.gif
r015.gif
d015.gif
d030.gif
d050.gif
k015.gif
c008.gif
sm79.gif
mdr3.gif
panach11.gif
alienl-023.gif
lol-036.gif
lol-060.gif
072.gif
4fvfcja-1.gif
funny-1.gif

drunk-irish-048.gif
hahaha-024.gif
laughing-019.gif
lol-045.gif

th_laughter17.gif
th_laughingchimp.gif
 
Nisam ljubitelj matorki,naprotiv...Ali:
Jedna žena,49 god,džemkasto telo,salo i celulit,velike ali mlohave grudi,ofarbana kosa ali izrsla malko(da ne objašnjavam kako je i zašto to dopustila)pa provirile sede...Udata za 10 god starijeg muškarca,obrazovana,inženjer,može se sa njom pričati o svemu,otvorena i veoma energična...Sedimo na terasi na dve paralelne stolice,i pijemo kafu,otvorismo neke teme,veče ,leto,toplo, u majicama oboje.Slučajno rukama dodirnemo podlaktice dok držimo ruke na rukonaslonu,ona ne miče,ne mičem ja...topla i meka ženska koža,nežna,glatka...I ebeš ga ,meni poče da se diže.
Izgleda da neke vatre uvek mogu da planu.
 
Nisam ljubitelj matorki,naprotiv...Ali:
Jedna žena,49 god,džemkasto telo,salo i celulit,velike ali mlohave grudi,ofarbana kosa ali izrsla malko(da ne objašnjavam kako je i zašto to dopustila)pa provirile sede...Udata za 10 god starijeg muškarca,obrazovana,inženjer,može se sa njom pričati o svemu,otvorena i veoma energična...Sedimo na terasi na dve paralelne stolice,i pijemo kafu,otvorismo neke teme,veče ,leto,toplo, u majicama oboje.Slučajno rukama dodirnemo podlaktice dok držimo ruke na rukonaslonu,ona ne miče,ne mičem ja...topla i meka ženska koža,nežna,glatka...I ebeš ga ,meni poče da se diže.
Izgleda da neke vatre uvek mogu da planu.

:hahaha::super:
 
Kako gledate na starije koje vas startuju?
El se tripujete i na to kako ih okolina dozivljava,u skladu sa osnovom njihovih godina,itd.:)

Oduvek su me startovali stariji muskarci.
Kada sam bila u osnovnoj startovao me je recimo u prvom razredu neko iz cetvrtog ili u petom neko iz osmog razreda. Ja sam se zbog toga strasno nervirala, nisam zelela starije. Svako njihovo udvaranje za mene je bilo nacin da se dokazu koliko su oni pozeljni medju mladjim paljenicama a ja to za razliku od mojih drugarica nisam bila:cool:
Secam se prvih izlazaka ma samo stariji oko mene, dobacuju, raspituju se, smeju das se udvaraju a ovi mladji nista.
Spisak razloga zasto su me odbijali stariji je podugacak i ne bih da nabrajam, ali danas kad vise nisam klinka i kad sam videla da se sa mojim vrsnjacima bas nimalo ne slazem ne gledam vise sa odbojnoscu na starije:rumenko:
Ja ni bih bila ja kada mi se ne bi desavale ekstremne stvari:hahaha:
Znaci i dalje me startuju stariji sto mi je posle dosta godina postalo prihvatljivo mozda zato sto mi to zvuci prihvatljivije nego da me opet startuju dosta mladji i do 10 godina na moju srecu li nesrecu ne znam da tumacim sta je bolje, znam samo da se u zadnje dve godine sokiram kada me startuje neki maloletnik:eek:
 
Mene stalno startuju mladji, frustrirajuche bash. :(
I mene :neutral:

E sad, pozitivna stvar je što imam čast da budem pozvana na mnoge žurke punoletstva..... negativna stvar je što imam priliku da im objašnjavam da alkohol + startovanje + muvanje + automobil + trava se ne jede + ako povraćaš nemoj po meni..... nisu kul..... u meri u kojoj to premašuje moje sposobnosti i u pripitom stanju :(
 

Back
Top