baba devojke...

Sve vise ima zena koje su presle 35+ a nisu se udale.
Razlozi su mnogobrojni...
1.Jer ih niko nece ?
2.Ili ima muskaraca koji ih zele ali takvi ih ne zanimaju (za njih ljubav nije voleti nego ceznuti)
3.vise ih zanima karijera
4. itako dalje...

Mene zanima zasto se 80% takvih zena osecaju manje vredne?

Sve je više muškaraca koji su prešli 35 a nisu se oženili.

Razlozi su mnogobrojni:
1.) Jer ih niko neće...
2.) Ili ima žena koje ih žele takve kakvi su ali bi oni lepšu, mlađu, bogatiju, pametniju...
3.) Više ih zanima auto, drugari i fudbal...
4.) Ipak je najlepše kod mame...

Mene zanima, zašto se 80% takvih muškaraca ne oseća manje vrednim (a trebalo bi)?
 
Sve je više muškaraca koji su prešli 35 a nisu se oženili.

Razlozi su mnogobrojni:
1.) Jer ih niko neće...
2.) Ili ima žena koje ih žele takve kakvi su ali bi oni lepšu, mlađu, bogatiju, pametniju...
3.) Više ih zanima auto, drugari i fudbal...
4.) Ipak je najlepše kod mame...

Mene zanima, zašto se 80% takvih muškaraca ne oseća manje vrednim (a trebalo bi)?[/QUOTE]

Njih zovu dečkima
 
Ja znam jednu zenu, psihologa, cca 35-38 god... nije se udala. Kol'ko je to stvorenje osiono, iskompleksirano, napunjeno nekim malim palanackim primitivnim osobinama, teshko je opisati... Uglavnom, zena radi u shatro bitnoj instituciji i cesto dolazi u kontakt sa drugim ljudima i decom, deli im savete, bla bla... i vecito ima kompleks "ja se u sve razumem, ja sam uvek u pravu"..
Potpuno mi je jasno shto se nije nashla budala da ozeni takvo stvorenje... al' mi nije jasno kako i zashto zena koja je porodicno neostvarena (iz vrlo razumnih i ociglednih razloga), moze da deli savete (mozda bas porodicne prirode) drugima, i da ih uchi shta i kako treba da rade.. Uzas...

A isto znam i jednog lika, lekara, cca 40-42 god... ozenio se, zena valjda imala neku nesrecu, vadili joj jajnike.. i sad ne mogu da imaju decu. A lik je vecito neljubazan, korumpiran (zavrshava penzije i bolovanja za par soma eura)... tako da... sve to ima svoje... vernici bi rekli Bozja kazna.
 
Sve je više muškaraca koji su prešli 35 a nisu se oženili.

Razlozi su mnogobrojni:
1.) Jer ih niko neće...
2.) Ili ima žena koje ih žele takve kakvi su ali bi oni lepšu, mlađu, bogatiju, pametniju...
3.) Više ih zanima auto, drugari i fudbal...
4.) Ipak je najlepše kod mame...

Mene zanima, zašto se 80% takvih muškaraca ne oseća manje vrednim (a trebalo bi)?

E pa ti to poredis kao da je isto, a nije. Muskarac moze da se becari duze... A zena treba da se uda sto pre, ako nije falicna! :mrgreen:
 
imam dosta njih u okruzenju i najmanje ima onih koje zbog karijere nece da se udaju....uglavnom su ili nepozeljne ili im se niko ne dopada iz ponude....cak ne znam ni jednu koja nece da se uda.....i ni jedna se ne oseca manje vredna nego osecaju da ih je sudbina izneverila....

Daj posalji mi fejsbuk profil svih koje znas, ja obozavam baba devojke???.
Bio bih ti veoma zahvalan ako bi mi poslala te profile.
 

Back
Top