B92 poceo izbornu kampanju ,veceras Vucic VS Djilas

Lacibg:
Вучић је стварно челичних живаца. Требало је издржати она два лика у кооперацији.
Занимљиво је ко се све јавио да гласа - смешно - директива - одабир ...
Како провидно ?????!!!!!!
Ispade da SRS nece dobiti nijedan glas na sledecim izborima:)
Ja sam pokusavala da se ukljucim, nije bilo sanse, a secam se da mi je prosle godine jednom uspelo, ali su me pitali sta zelim da kazem?!
Naivna (ili glupa, kako ko vise voli) iz protesta spustih slusalicu, a da sam imala malo mudrosti, ja bih rekla da hocu da pohvalim njihovog favorita (bila je u pitanju Natasa Kandic) pa bih onda rekla sta su me pitali, ali, prodje voz :evil:
 
Жао ми је што Вучић није успио да прочита оне податке везане за заступљеност политичких странака и њихових представника на тој телевизији. Сваки дан гледам њихове информативне емисије (мазохизам шта ли је) и заиста не могу да вјерујем како су пристрасни, па у том погледу су гори од БК, Карића и ПСС-а.
 
_Milanche_:
dobice,dobice kazem ti ali nedovoljno...cak je Vucuc shvatio da ce biti nedovoljno cim obecava povlacenje tek ako ne pobede za "cetiri godine"
Нажалост, иако навијам за радикале на овим изборима, и њима ћу глас дати,
не видим шансу да освоје преко 50% чак заједно са СПС-ом.

Ту кључ држи Коштуница - којој се Србији он прикључи - та ће бити.
(Ово кажем због Тадићеве "Две Србије")
Само нека гадна чарка између ДС и ДСС га може окренути радикалима.
 
Lacibg:
Нажалост, иако навијам за радикале на овим изборима, и њима ћу глас дати,
не видим шансу да освоје преко 50% чак заједно са СПС-ом.

Ту кључ држи Коштуница - којој се Србији он прикључи - та ће бити.
(Ово кажем због Тадићеве "Две Србије")
Само нека гадна чарка између ДС и ДСС га може окренути радикалима.
potpuno se slazem sa tobom ali carki nece biti jer je sve to sada ista prica...cak ni SRS kad bi dosao na vlast ista bi se politika vodila a jedini razlog sto SRS nije prihvatlj za koaliciju jos uvek jeste njihova hipoteka proslosti koja sveta SAD i EU.
Ali u sustini mislis da bitne razlike vise nece biti.
 
Torrente-BG:
Bolje angazuj Lalovica da vidim da li bi radio posto kaze da su ovde sve neradnici i nece da rade.Naravno daj mu platu 150 evra maximum i neka kasni ,i naravno da ostaje i prekovremeno.Ono jbg krava se iske_njala ajde ostani jos pola sata-sat da saniras balegu ;)
Moze i Dinkic da mu pomaze ali on oko svinja neka radi.
Мало сутра.;-)Лаловић би увезао кинезе;каже они су вредни и хоће да раде а он може да управља и буде добар министар!:lol:
 
heh..dobra je bila emisija, jer kad imash radikala u emisiji, kao vuchica, treba neko ko ce ga iskontrolisati u beskonacnim monolozima i pravljenju tuzne face.
ono sto mi bilo najsmeshnije je ponavljanje nekih ochiglednih gluposti tipa- citiranje ustava o nespojivosti funkcije predsednika sa obavljanjem drugih zanimanja i vucicevo, nadasve, ingeniozno tumachenje kako se to odnosi i na stranku tj. kampanju za predsednicke izbore :shock:
razumem ja sta vucic hoce i kome se obraca, ali stvarno je....previshe..:roll:
ili ono o neustavnosti narodne kancelarije..:roll:
najgore je sto, ako nishta, on je zavrshio pravni i zna o chemu se radi. ali se obraca ljudima sa prepostavkom da oni ne znaju. dobro je neko rekao- antiintelektualna stranka
 
_Milanche_:
jednostavno sledeca vlada mora da zavrsi pricu oko haskog tribunala a sa SRS to nece lako ici kao ni sada sa SPS-om
Posle toga i jos nekih stvari koji ce desiti u naredne 4 godine a pre svega mislim na ozbiljnije investicije i malo postavljanje sistema zemlje na noge bio na vlasti SRS ili LDP razlika ce biti u nijansama...
Прича са Хагом се неће завршити до 2010 кад га буду угасили. А сигуран сам да ће
остати да "висе" захтеви ... ко год тада буде на власти.
А прича са Србијом, то је тачно, ће мање више ићи истим током такође независно
ко буде изабран, осим што мислим да се "ћурак мало окренуо" па треба више пажње
окренути Русији. УСА, мислим да је и то јасно, већ ће се дебело заглавити са
муслиманским светом, тако да ће њихов интерес за Србију бити све мањи.
 
Lacibg:
Прича са Хагом се неће завршити до 2010 кад га буду угасили. А сигуран сам да ће
остати да "висе" захтеви ... ко год тада буде на власти.
А прича са Србијом, то је тачно, ће мање више ићи истим током такође независно
ко буде изабран, осим што мислим да се "ћурак мало окренуо" па треба више пажње
окренути Русији. УСА, мислим да је и то јасно, већ ће се дебело заглавити са
муслиманским светом, тако да ће њихов интерес за Србију бити све мањи.
nece Laci vise i nece biti [ozidanja novih optuznica tako je odluceno...ma Laci Rusija ce ovde da mozda ulaze malo u Gasovod i u Naftovod ili Nis ostalo nismo mi interesatni za Ruse u drugim pogledima...ja ti pricam geenralno o tome da ce polako stizati kapital ovde a kad ti stize kapital nemas probleme...
 
~Petar~:
heh..dobra je bila emisija, jer kad imash radikala u emisiji, kao vuchica, treba neko ko ce ga iskontrolisati u beskonacnim monolozima i pravljenju tuzne face.
ono sto mi bilo najsmeshnije je ponavljanje nekih ochiglednih gluposti tipa- citiranje ustava o nespojivosti funkcije predsednika sa obavljanjem drugih zanimanja i vucicevo, nadasve, ingeniozno tumachenje kako se to odnosi i na stranku tj. kampanju za predsednicke izbore :shock:
razumem ja sta vucic hoce i kome se obraca, ali stvarno je....previshe..:roll:
ili ono o neustavnosti narodne kancelarije..:roll:
najgore je sto, ako nishta, on je zavrshio pravni i zna o chemu se radi. ali se obraca ljudima sa prepostavkom da oni ne znaju. dobro je neko rekao- antiintelektualna stranka
Нисам правник, али ми је јасно једно и питам :
Није ли функција Председника Републике Србије "сукоб интереса" са
функцијом Председника Странке ? Ако је то замерано Милошевићу зашто би сада
то било у реду са Тадићем ?
 
Lacibg:
Нисам правник, али ми је јасно једно и питам :
Није ли функција Председника Републике Србије "сукоб интереса" са
функцијом Председника Странке ? Ако је то замерано Милошевићу зашто би сада
то било у реду са Тадићем ?

ne, nije
 
Lacibg:
Нисам правник, али ми је јасно једно и питам :
Није ли функција Председника Републике Србије "сукоб интереса" са
функцијом Председника Странке ? Ако је то замерано Милошевићу зашто би сада
то било у реду са Тадићем ?
nije zato sto kao predsednik republike ne mozes da vrsis ni jednu drugu javnu funkciju a mesto predsednika stranke nije javna funkcija po nasim propisima...
 
_Milanche_:
nije zato sto kao predsednik republike ne mozes da vrsis ni jednu drugu javnu funkciju a mesto predsednika stranke nije javna funkcija po nasim propisima...
И сад ће Тадић, без државног обезбеђења, без блиндираног аута да иде по Србији
и агитује за ДС и говори :" Ја сам овде Тадић предсдник ДС-а а не онај
председник Србије ?"
 

Back
Top