Azilanti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bugarska pravoslavna crkva saopstila je danas da vlasti ove balkanske drzave ne bi trebale da dozvole da izbeglice vise prelaze njihovu granicu.


Dalja Lama - Bilo bi lepo da me zameni zena, a sto se tice Putina, Putin je egocentrik. Moja naslednica mora da bude privlacna. Govoreci na Oksfordu u ponedeljak, tibetanski duhovni vodja odbio je da kritikuje odluku Vlade VB da primi svega 20 000 izbeglica navodeci: "Morate uzeti u obzir mnoge faktore, da li mozete da se brinete o njima". Dodajuci da je Velika Britanija mala zemlja i "morate biti prakticni".

Dalaj Lami ne smeta da se siri broj budista u Juznoj Koreji kojih ima 2.1%, a smetaju mu izbeglice u Britaniji kojih ima 0.001%. Sirenje vere je prakticno, zbrinjavanje izbeglica neprakticno?
 
SS ekspedicije, nacisti na Tibetu, Dalaj Lama ima veze sa nacistima?

http://buddhism-controversy-blog.co...t-the-dalai-lama-has-close-ties-to-the-nazis/

0,,16164737_404,00.jpg
 
Bugarska pravoslavna crkva saopstila je danas da vlasti ove balkanske drzave ne bi trebale da dozvole da izbeglice vise prelaze njihovu granicu.


Dalja Lama - Bilo bi lepo da me zameni zena, a sto se tice Putina, Putin je egocentrik. Moja naslednica mora da bude privlacna. Govoreci na Oksfordu u ponedeljak, tibetanski duhovni vodja odbio je da kritikuje odluku Vlade VB da primi svega 20 000 izbeglica navodeci: "Morate uzeti u obzir mnoge faktore, da li mozete da se brinete o njima". Dodajuci da je Velika Britanija mala zemlja i "morate biti prakticni".

Dalaj Lami ne smeta da se siri broj budista u Juznoj Koreji kojih ima 2.1%, a smetaju mu izbeglice u Britaniji kojih ima 0.001%. Sirenje vere je prakticno, zbrinjavanje izbeglica neprakticno?


kz2-ingl.jpg
 
Zakon jaceg. Da su kolonizovani bili jaci kolonizovali bi oni njih. Ali pitanje izbeglica se moze resiti bez da se ugrozavaju interesi velikih sila. Mogu ali nece, evropljani izbeglice ne mogu da smisle.
 
Да ли ће нови талас "скакаваца" тутњати преко Украјине, по свему судећи да. Ова карта је нађена код сиријских избеглица које су тренутно на грчком острву Кос!

Новые потоки беженцев пройдут через Украину

CPlmIdcUsAA9QPd.jpg

Између Бугарске и Румуније, на Дунаву има само ЈЕДАН МОСТ.

Очигледно је да су пресељеници ДАЉИНСКИ НАВОЂЕНИ.

Аки, ако. Нека побају бугарско гостопримство ОПЕТ.

- - - - - - - - - -

Па очигледно је у питању хрватска роба........

Лепо пише да је била без хрватског порекла.

Али, почекајмо још који дан.
Можда је ово изоловани случај.
 
Zbog problema na Tibetu trazi modus ali se obratio na pogresnu adresu. Bio je skoro u Italiji, slicnu izjavu dao i njima, indirektno im preneo da nije za dalje primanje izbeglica dok su pojedini italijanski politicari desnice njegovu izjavu proglasili mudrom.

Pametno mu rekao Ce. Ono cime Religija treba da se bavi to su opste kolektivne vrednosti, one su za sve.
 
Zbog problema na Tibetu trazi modus ali se obratio na pogresnu adresu. Bio je skoro u Italiji, slicnu izjavu dao i njima, indirektno im preneo da nije za dalje primanje izbeglica dok su pojedini italijanski politicari desnice njegovu izjavu proglasili mudrom.

Pametno mu rekao Ce. Ono cime Religija treba da se bavi to su opste kolektivne vrednosti, one su za sve.

Kao danas papa u UN?
 
Izračunaj procenat kada im se zbog sjedinjena porodice svakom pridruži još 10-ak članova.A ne zaboravi ni one rođene u međuvremenu.:lol:
Da,umalo da zaboravim, i dnevni prilv od 10.000 novih, koji ima tendenciju naglog rasta.:telefon:

Којих 10000 дневно?

Ја сам мислио да сви пролазе Вардаром, па Моравом.
Код нас пролазе 1700-2000 дневно.
 
Kao danas papa u UN?

Pregledao sam neke slike tokom obilaska Amerike, sta je bilo u UN ne znam.

SPC za razliku od bugarske je danas izasla sa saopstenjem, izbeglicama treba pomagati kao i do sada.


Evropa je podeljena, jedni su za drugi protiv. U Sloveniji dva takva skupa, pred parlamentom demonstranti protiv doseljavanja muslimana u Evropu, dok se skup „Antirasisticke lige" odrzao na Presernovom trgu.
 
Pregledao sam neke slike tokom obilaska Amerike, sta je bilo u UN ne znam.

SPC za razliku od bugarske je danas izasla sa saopstenjem, izbeglicama treba pomagati kao i do sada.


Evropa je podeljena, jedni su za drugi protiv. U Sloveniji dva takva skupa, pred parlamentom demonstranti protiv doseljavanja muslimana u Evropu, dok se skup „Antirasisticke lige" odrzao na Presernovom trgu.

Treba im pomoci ali i sam znas da ce to vremenom da dosadi i postane opterecenje. Kao i sve sto je preterano , Ako krenu kroz Bugarsku ima da se podave u Dunavu.koji je u jesen i zimu strasno opasan.Nekoliko mojih prijatelja se podavilo iako su bili odlicni plivaci.Kada ti se camac prevrne i jakna ili kaput natope nemas snage da se izvuces.Mislim da je tamo Dunav jos siri nego ovde ,znaci preko kilometar.
 
Ne verujem da ce zaziveti ruta preko Bugarske. Em je duze, em opasnije, a jos moraju prolaziti preko Ukrajine.

I ja mislim .Jos imaju i Karpate .Pitanje je kako ce ih tretirati Rumuni.Bugari su da ne vredjam ,daleko iza Jugoslovena po kulturi i moralu a za Rumune ono sto sam ih vidjao ,vidjao sam ih pored nekih djubrista ili kanti za djubre. Tu se skupljaju po evropskim gradovima. Nista dobro za imigrante nema na ovoj ruti,Ukrajinci pitaj boga kakvi su u stvari ,sigurno totalno sludjeni .Poljaci zadrti katolici a ovi muslimani .Zacudio sam se reakciji Finaca gde su malte ne lincovali imigrante?
 

Ево моје рачунице:

20 аутобуса х 50 људи х 2 туре на дан = 2000

ако су више, има и возова

4 композиције х 500 људи = 2000

Значи, 4000 људи преко силе.
Само на почетку новог таласа је било 2-3 дана више од овога.

Мислим да маџарска полиција намерно преувеличује ствар.
 
Ево моје рачунице:

20 аутобуса х 50 људи х 2 туре на дан = 2000

ако су више, има и возова

4 композиције х 500 људи = 2000

Значи, 4000 људи преко силе.
Само на почетку новог таласа је било 2-3 дана више од овога.

Мислим да маџарска полиција намерно преувеличује ствар.

Uporedi sa podacima iz Hrvatske, veoma su slični.
 
Uporedi sa podacima iz Hrvatske, veoma su slični.

Док нисмо изменили закон за азил као сада, нисмо имали веродостојне бројке.
Па, наша полиција и званичници су се држили српских полицијских података.

Зато мислим да се Хрватска (која сада има муке као претходно Маџарска) намерно држи података маџарске полиције.
 
Док нисмо изменили закон за азил као сада, нисмо имали веродостојне бројке.
Па, наша полиција и званичници су се држили српских полицијских података.

Зато мислим да се Хрватска (која сада има муке као претходно Маџарска) намерно држи података маџарске полиције.

Ja ih nisam brojala, vidim ono što snimaju na terenu i podatke koje saopštavaju.Isto tako ne vidim na licu mesta ni to što ti navodiš.
Ne mogu tvrditi ko je u pravu,samo mogu zaključiti da je razlika u brojevima značajna.

- - - - - - - - - -

Proveri podatke i iz Austrije.
 
Pa mamu im hebem pokvarenu, ako im trebaju migranti sto to nisu organizovali na kulturan nacin........lepo dobijes od nemacke ambasade u Damasku ili Ankari vizu, sednes u voz i putujes do Berlina ko covek. Ovako su napravili haos i tim ljudima i svim drzavama kroz koje prolaze.

Zato sto ako te prime na kulturan nacin onda ces traziti 2000-3000 eura platu, svoju crkvu, skolu, i ko zna sta jos...
a ako odes kao migant, pa te smeste u centre, pa ti daju bezveze hranu, i tako posle godinu dana bude i 500eura dobra plata, netreba ni crkva ni skola.. jest malo surovije ali tako funkcionise
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top