Azija 2.

...hihihi... pade mi na pamet jedna pesmica...a glasi upravo ovako...molim bez smeha, to mozete nakon mog pesnickog izlaganja...unapred hvala... :lol:

.."Smej se smej,
..uvek se smej,
..najvise volim osmeh tvoj,
..ljubavi moja,
..zivote moj,
..osmehom mi dusu grejes,
..najlepsa si kad se smejes!"

Sve bi bilo u redu..da me ne nervira sam izvodjac sa sve svojim cuvenim oblizivanjem..uzas!!! :roll:
 
lily-sid:
...hihihi... pade mi na pamet jedna pesmica...a glasi upravo ovako...molim bez smeha, to mozete nakon mog pesnickog izlaganja...unapred hvala... :lol:

.."Smej se smej,
..uvek se smej,
..najvise volim osmeh tvoj,
..ljubavi moja,
..zivote moj,
..osmehom mi dusu grejes,
..najlepsa si kad se smejes!"

Sve bi bilo u redu..da me ne nervira sam izvodjac sa sve svojim cuvenim oblizivanjem..uzas!!! :roll:
:lol: Sejo moja, najzad, eto i tebe...raspoložena...ko te to inspirisao za vikend? Hm, sve se menja...u porodici...Deder, pričaj...
 
angel 021:
:lol: Sejo moja, najzad, eto i tebe...raspoložena...ko te to inspirisao za vikend? Hm, sve se menja...u porodici...Deder, pričaj...

Sve bi bilo jos i bolje..da radnu nedelju nisam zapocela sa "turnejom"..sto znaci "put pod noge"...sutra cu skoknuti do Novog Sada....radno i naravno...paradno.. iskoristicu slobodno vreme da popijem kaficu s dragim ljudima i da se barem malo ispricamo...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...ahhhhhhh...taj posao.... ;)
 
lily-sid:
Sve bi bilo jos i bolje..da radnu nedelju nisam zapocela sa "turnejom"..sto znaci "put pod noge"...sutra cu skoknuti do Novog Sada....radno i naravno...paradno.. iskoristicu slobodno vreme da popijem kaficu s dragim ljudima i da se barem malo ispricamo...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...ahhhhhhh...taj posao.... ;)

Gde piješ kaficu u Novom Sadu? ;-)
 
lily-sid:
Sve bi bilo jos i bolje..da radnu nedelju nisam zapocela sa "turnejom"..sto znaci "put pod noge"...sutra cu skoknuti do Novog Sada....radno i naravno...paradno.. iskoristicu slobodno vreme da popijem kaficu s dragim ljudima i da se barem malo ispricamo...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...ahhhhhhh...taj posao.... ;)

pa daj javni se sutra, pa da se vidimo i izdivanimo lepo natanane, dolazis u NS a da se ne vidimo, e pa ne moze to tako :D
 
opijum:
pa daj javni se sutra, pa da se vidimo i izdivanimo lepo natanane, dolazis u NS a da se ne vidimo, e pa ne moze to tako :D

Slušaj sejo, ova naša je zapatila nekog..i krije..dovodi ga čak kod nas..kao, daleko od kuće, niko neće saznati...nije to bre, Mirijevo...a i tu se sve zna..znaš onu: zaklela se zemlja raju... :wink:
 
angel 021:
Slušaj sejo, ova naša je zapatila nekog..i krije..dovodi ga čak kod nas..kao, daleko od kuće, niko neće saznati...nije to bre, Mirijevo...a i tu se sve zna..znaš onu: zaklela se zemlja raju... :wink:

Samo da nije oženjen...e, toliko liberalni nismo...deder, Lilice, gukni...jel' za našu kuću..da mi to sutra šacnemo... 8-)
 
angel 021:
Gde piješ kaficu u Novom Sadu? ;-)

...ehhh..nisam zapamtila naziv kafica..a nisam se ni trudila... ;) ..u svakom slucaju to je letnja basta na setalistu izmedju Zmaj Jovine i Dunavske... :?
...Ali ako smo sad omanule, sledeci put necemo...javicu se na vreme, pa da se vidimo...nego bila sam na sajmu automobila u NS ;) , a propustila otvaranje sajma knjiga u Bg :-( , da li ste bile?
 
lily-sid:
...hahaha... ma zaista...imam jos nekog posla, ostalo ne zavrseno od pre...pa cu najverovatnije vec tokom sledece nedelje ponovo za NS.. ali ovog puta javljam barem dva dana pred put, si? ;)

SI...samo probaj, još jednom....Uostalom, iskoristi šansu, pre referenduma...ko zna, možda ti posle zatraže pasoš...ju, daleko bilo... :roll:
 
lily-sid:
...ne se brinuti..znam sve tajne puteve...a i precice...oces da ti opet dam detaljna upustva za neku :lol:

Samo da pojasnimo: ne mrzimo mi njih, bože sačuvaj... :roll: ..zdravo ih volemo, al' na naš način...Kažu stručnjaci, sve traume potiču iz detinjstva...identifikacija sa ocem... :wink: ..a mi, kakav primer imamo...dobro se još i držimo...kuće :wink: Problem sa signalom, i eto...ponovo kud koji... :cry:
 
angel 021:
Samo da pojasnimo: ne mrzimo mi njih, bože sačuvaj... :roll: ..zdravo ih volemo, al' na naš način...Kažu stručnjaci, sve traume potiču iz detinjstva...identifikacija sa ocem... :wink: ..a mi, kakav primer imamo...dobro se još i držimo...kuće :wink: Problem sa signalom, i eto...ponovo kud koji... :cry:
..kako ti ono lepo kazes...ne pada iver daleko... :lol:
 

Back
Top