Avril Serbia Forum

A znas li ti pajamaco koliko srpski muzicara i to vrsnih muzicara nemaju svoj sajt ili forum?
U njenom slucaju je mogla da pravi forum za grupu Negativ, ali da oni nemaju propagandnu masineriju iza sebe...kako sam samo to mogao da zaboravim :roll:

Ja imam u planu da napravim jedan flash sajt za Neverne bebe ali ne mogu da stupim u kontakt sa njima:mad:
 
loop:
A znas li ti pajamaco koliko srpski muzicara i to vrsnih muzicara nemaju svoj sajt ili forum?
U njenom slucaju je mogla da pravi forum za grupu Negativ, ali da oni nemaju propagandnu masineriju iza sebe...kako sam samo to mogao da zaboravim :roll:

Ja imam u planu da napravim jedan flash sajt za Neverne bebe ali ne mogu da stupim u kontakt sa njima:mad:

To lave:wink:
 
2pajamaco
samo mi pomogni da stupim nekako u kontak sa onim cupavim i ja cu napraviti jedan extra sajt.
Ne odmah ali za mesec dana garantujem.

I ne mozemo porediti Draganu i Avril, jer ko vole jednu ovu drugu sigurno ne voli.
Ali zato Negativ i Avril mozemo, no dobro svako ima pravo na svoj izbor i misljenje, a moje misljenje je da to sto ova dama radi skroz pogresno.
pozz
 

Back
Top