Avril Lavigne!

U pochetku je bila kao neka pankerka, rokerka, buntovnica shta vec i bila je u skroz opushtenom fazonu kao neshto nije se folirala i bila je skroz u nekom "fazonu"... Tada mi je nevidjeno ishla na zivce, kao mrzi Britni i Kristinu i sve ostale "fenserke", a je l' ste je videli sad? Ne shminka se toliko, obuchena je normalnije sad je sva dobra i fina...Kakva kretenka. Mislim ok, menja imidz, starija je i sve, ali nije morala onoliko da se dere da je pankerka i da mrzi fensere a sad je i ona ista. Totalno bezveze. Pesme su joj onako, brzo dosade.
 
NIKAD GORA POZERKA NEGO AVRIL..
ZNATE STA JE BUDALA JEDNOM IZJAVILA?
"SVIRALA BIH I PEVALA BILO STA,SAMO DA BUDEM POZNATA I PRIVUCEM PAZNJU!!"
TO DOKAZUJE DA JOJ TO STO RADI UOPSTE NIJE BITNO,DA NE VOLI SVOJU MUZIKU I UOPSTE MUZIKU,POZERCINA JEDNA NAJGORA!!SAMO JE NASLA LEP NACIN DA JE ZGOTIVE MLADE FENSI TI NEJDZERKE,I TO BAS NJU,KAO NEKU"BUNTOVNICU"!!
JADNA JE,SMESNA JE!!
 
iako je bas ne volim,ne mora a znaci da je to ona izjavila....novinari umeju itekako da slazu i prevrnu ono sto drugi kazu....iako me ne bi cudilo da je to rekla,mislim da to stvarno nije...jer znam da je uvek pricala kako obozava muziku,bla,bla,bla....
 
Lucky girl:
iako je bas ne volim,ne mora a znaci da je to ona izjavila....novinari umeju itekako da slazu i prevrnu ono sto drugi kazu....iako me ne bi cudilo da je to rekla,mislim da to stvarno nije...jer znam da je uvek pricala kako obozava muziku,bla,bla,bla....

NE VERUJEM..MUZIKA JOJ JE SAMO NACIN DA POSTANE POPULARNA..
I DA JOJ SE DRUGI DIVE,DA OMLADINI BUDE UZOR..
A MOGLO BI SE RECI DA JE TO I POSTIGLA..GOVORIM TO NA OSNOVU LJUDI OKO MENE,KOJI JE OCIGLEDNO GOTIVE(DEVOJKE IZ MOG ODELJENJA NPR.)..
A I U TOKU LETA..BILA JE NA SVIM NASLOVNIM STRANAMA SVIH MOGUCIH CASOPISA,GDE GOD KRENES..ONO AVRIL!!A I DALJE..
TO JOJ SIGURNO ODGOVARA,ZAR NE??
 
Hej ljludi... ma ko nju shisha... kao je zaista bas toliko "blesava" zasto onda trositi reci oko nje. Sa druge strane, citav njen pristup muzici je vrlo bezvezan... i sta je to sto ona radi, realno receno... pa to je jedno veliko nista, koje se nekom dopada a nekom ne, nista strasno. Ipak... bas je slatka jer je tako glupa (naravno, ako je to tacno). :)
 
Lucky girl:
ja nju ne slusam,ali sta hoces da kazes da oni koji je slusaju nisu normalni?

necu ja da kazem nista, samo sto su ljudi koji su poceli ovu temu trazili tudje misljenje i onda se bune kad ga dobiju. a mene zabole i za avril i za ostale mtv produkcijske budalastine....i ne, nisu mi normalni oni koji slusaju to djubre, posto ni ja nisam sad neka matorka pa da kazem da znam diskografiju Sparksa ili tako nesto, ali opet znam da razlikujem kvalitet od gluposti. Ma zasto ja gubim vreme ovde s vama....aj zdravo
 
DaNa_Pa:
U pochetku je bila kao neka pankerka, rokerka, buntovnica shta vec i bila je u skroz opushtenom fazonu kao neshto nije se folirala i bila je skroz u nekom "fazonu"... Tada mi je nevidjeno ishla na zivce, kao mrzi Britni i Kristinu i sve ostale "fenserke", a je l' ste je videli sad? Ne shminka se toliko, obuchena je normalnije sad je sva dobra i fina...Kakva kretenka. Mislim ok, menja imidz, starija je i sve, ali nije morala onoliko da se dere da je pankerka i da mrzi fensere a sad je i ona ista. Totalno bezveze. Pesme su joj onako, brzo dosade.
DOK SA DRUGE STRANE PESME BRITNEY SU TAKO DUBOKOUMNE I ZANIMLJIVE....
 
+UNHOLY GATES OF MIDIAN+:


Hvala, hvala, stvarno nije trebalo...
a024.gif
 

Back
Top