Avon & Oriflame

Da li praktikujete katalosku kupovinu?

  • Da.

  • Ne.

  • Ponekad.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Cao svima! Imam pitanje za sve one koji su ukljuceni u Oriflame - da li ste zadovoljni saradnjom? Moje iskustvo nije bas pozitivno i dosta ljudi deli sa mnom misljenje. Ukljucena vec 2 god i samo u pocetku mi je bilo ok - nesto novo i zanimljivo. Od zarade, naravno, nije bilo nista, osim u proizvodima. Ali vrlo brzo mi je dosadilo! Na kraju sam dosla u fazu da pobesnim kad mi stigne roba! Zasto? E pa ovako:
- nikad ne dobijem sve sto je poruceno
- u sledecoj turi mi posalju, ako imaju, sve sto nije stiglo u prosloj, bez obzira sto mi to vise ne treba! (cesto se porucuju pokloni za rodjendane i sl. i to vise nikom ne treba posle mesec dana!)
- Vrlo cesto mi salju i stvari koje nisam porucila i onda ja moram da se mislim sta cu s njima i kome da ih "uvalim"
- Kada su na akciji setovi, stigne mi samo jedan proizvod! I onda treba da ponavljam porudzbinu da bih skompletirala ono sto su ljudi trazili, a cesto ni tada ne dobijem.
- I svaki put placam postanske i administrativne troskove, sto smatram da nije fer! posebno kad moram ponavljati porudzbinu, jer mi nisu poslali sve!
I uopste mislim da ti troskovi nisu u redu. Nije to neka cifra, ali nakupi se! I uostalom, sto bih ja njima placala jer za njih prodajem robu?!? Pa jos i godisnju clanarinu!!!
Jos jedna stvar - mrzim kad na torbama, peskirima, kapama, maramama i sl. pise ORIFLAME! Takve stvari se POKLANJAJU, a ne prodaju! Opet ista stvar - treba da im platim da ih reklamiram! E pa necu!
Tako da ja stvarno ODUSTAJEM od ovih budalastina!

Ljudi, MANITE SE ORIFLAME-a i slicnih gluposti! To je bas "mazanje ociju"! Kupis ovo, ono i ovo i dobijes ovo veoma povoljno! Em to nesto, kad se bolje razmisli, i nije nesto povoljno, em si kupila gomilu gluposti samo da bi ispunila taj glupi uslov, a te stvari ne bi inace porucila! Verujte, mnogo je jeftinije, a mozda i kvalitetnije, otici i kupiti ono sto vam stvarno treba, nego ovde uzeti gomilu gluposti! Uporedite cene (koje su dosta podigli) sa cenama po prodavnicama, pa skontajte sami!

Ja sama sebi naručujem preko interneta.Na početku treba da se otvore četvore oči i dobro da se prouči i sajt i porudžbenica,ima je u excel formatu na njhovom sajtu,može da je skine ili odštampa ko je član,Dvaput sam greškom naručila nešto što mi ne treba,ali,sigurna sam da sam ja pogrešila jer sam brzala,a i odmah odštapam da ne bih zaboravila.Treba dobro da se vodi računa kad se upisuje šifra proizvoda i količina,a kada nečeg trenutno nema,ne naplaćuje se nego samo ostaje na porudžbenici i ono što je ostalo iz predhodne narudžbenice stoji dokle god ga ne kupim,a ako se predomislim,taj predmet uvek mogu da izbrišem. ili da se ostavi i kupi po onoj ceni po kojoj je prvi put naručeno,a meni se to kod njih sviđa.Mislim da je najverovatnije tvoja "sponzorka" nesavesna.Ne šalju ništa što nije poručeno,bar meni se nije desilo.Poštanske troškove ne treba da plaćaš ako robu preuzimaš u sponzorskoj stanici.Administrativne troškove ne plaćaš ako imaš 100 poena.Ja te poene ne nikako mogu da skupim,pa mi zato umesto administrativnih troškova predlože neki proizvod,uvek piše u porudžbenici koji to je za taj period,tako da se nekako uklopim,a ako mi to ne treba,uvek imam kome da poklonim.
 
Iz Avona stalno naručujem:

dry-ends-serum.gif


Sjajan je :heart:
 
Stigao mi je iz Avona sprej za kosu sa mirisom trešnjinog cveta u četvrtak i već sam potrošila pola, sledeći put poručujem tri bočice jer, zaljubljena sam!!! :aha: :zaljubljena:

Svi me pitaju na koji to parfem tako dobro mirišem :lol:

Apsolutno preporučujem svima!!! :D

avon-hair-care-naturals-cherry-blossom-daily-hair-refresher.jpg
 
Megi, sprej za kosu, za šta? Za sjaj, volumen...?

Nego, dobila sam neki tester, isto je Avon u pitanju, 24K zlatna kolekcija, ultra colour rich ruž ... Inače ne koristim ruževe, i uzela iz zezanja da probam.. Ljudi, koja divna boja, kao malina, a samo sam ovlaš namazala. Doduše, malo me je i sunce uhvatilo, pa i to dodatno daje na utisku, ali je mnoooooogo dobra boja.
 
Poslednja izmena:
Avon, van konkurencije!
Dugo sam samo kupovala, onda sam se preračunala ;) i učlanila se, i evo, već godinu dana sam zadovoljna Avon dama :D
Moj neseser - trenutno:
podloga Calming Effects, nijansa Ivory (još malo dok ne pocrnim :D ), mada koristim i onu bezbojnu sa spf20
senka Onyx (nove trobojne senke, bež, braon i crna, sjaaajno!)
Supershock maskara, koja je pri kraju pa sad planiram da uzmem iz nove kolekcije dugotrajne šminke, Extralasting
rumenilo, nijansa Russet
ruž Perfect Wear, nijansa Totally Twig
ANEW sjaj spf 15, nijansa Plum Beautiful, plus trobojni Onyx sjaj Luminous Mauve

Od parfema - kunem se u LBD, Outspoken i Absynthe, kako za koju priliku

Kreme - upravo isprobavam nove Solutions za kombinovanu kožu, petnaestak dana, zasad sam vrlo zadovoljna, ne sijam se ;)
Plus, redovno petkom sa drugaricama imam PlanetSpa veče - piling sake i pirinač, a onda redom maske: blatna, beli čaj, sake

Za telo - to neću promeniti dok sam živa - Planet spa krema za telo sa maslinama
 
Obozavam Lush i koristim njihove "sapuncice" koji su zapravo losioni za telo, predivni su i sjajno neguju kozu, a tek sto mirisuuu... :D

I pilinzi za usne su im wow :D

E, jedino te kugle za kupanje jos nisam probala, koristim one Sephora kocke za kupanje :)
 
Koristi se tako sto nekoliko kapi utrljas u kosu,ja utrljavam na mokru. Ali samo na krajeve. I bude divna posle toga. Ja ga koristim ceo zivot. U aktuelnom katalogu ce biti set sa samponom za nekih 400 i nesto dinara, sto je povoljna ponuda jer je inace on sam 400 dinara.
 

Back
Top