AUTOPORTRETI

ijao :D pa nije to bilo ono trik pitanje u stilu - dragi jesam li se udebljala? pa da mi govorite da ne licim na decka
kazem jer mi se svidja ta crta kod sebe

@divlja- imas li link do njegove galerije? curica ima jako interesantne crte lica, kao ukrstena indijanka i japanka, posebno oci :)

editovana verzija slike, za original pogledati proslu stranu
14-02-08_2231copy.gif
 
hm, upravo me poredis sa jednim od mojih idola :D ijao *smajlikojicrveni*

inace, ova je slika propala, trbalo je da bude crvenkasta tako da se dobije umoran zombi izgled, ali ovako smedjkasto izgleda kao shminka :roll:
 
isti aparat, ali druga fotka..nije ona koju je Master kachio na portrete, slichna je, ali nije ista ta i naravno obrada je drugachija...on se tamo izlozio maximalno, ko zna sa chime :P
ja sam ovu samo malo surface blur-ovala :)
 
nije promenjen lichni opis.. ybga, ne lichim na tebe.. a takva sam - plastichna :mrgreen:
omekshano jeste - logichno.

btw. ali nema veze..ja sam se malo igrala, amaterski i te fore :P a takvi saveti su za ljude kao ti - profesionalce.. :P
 
ijao :D pa nije to bilo ono trik pitanje u stilu - dragi jesam li se udebljala? pa da mi govorite da ne licim na decka
kazem jer mi se svidja ta crta kod sebe

@divlja- imas li link do njegove galerije? curica ima jako interesantne crte lica, kao ukrstena indijanka i japanka, posebno oci :)

editovana verzija slike, za original pogledati proslu stranu
14-02-08_2231copy.gif

@Unsaie-jako lepo fotka a i lice jaaako lepo, izuzetno markantno!fotka ima neku "meku: atmosferu,svidja mi se...jedino bih sklonio ono u donjem desnom uglu-iz moje perspektive-ono belo,sta je to,prst ili...?upada u kadar ne smeta nicemu a tu je...
 
vidi mi se dio ruke :D nemam tolike prste

meka atmosfera je rezultat blur-ovanja svega oko mene

ne znam kako niko nije primjetio, imam bijelu liniju preko lica za koju nemam pojma kako se tu stvorila
na istom dijelu na originalu slike (prosla strana) je nema...
 

Back
Top