Automobili: muškarci vs žene

За то сте сами криви. Рекли сте да сте удати и да имате мужа. Самим тим сте госпођа.

Вас су можда зезнули неки други. Ја нисам нити то желим.

Лада нива већ извесно време има серво управљач.

Говорим из личног искуства... за разлику од "зезача".
Ne vidim da se nekom drugom obraćaš sa "gospodine" a većina pomene da ima ženu...
Ovde postoje oni koji se slažu sa mnom i oni drugi, i to nije nikakav problem nego je takva vrsta komunikacije. Forsirati na forumu persiranje prema jednoj osobi je svakako loša stvar, koja ne pokazuje poštovanje nego prezir...nešto u fazonu Nušićeve "gospođe" na suđenju zbog uvrede.
 
A jel bi ste, pri kupovini kola, pročitali uputstvo od 519 strana...samo pitam...jer ja ne bi 😁
Не, то је превише.

Можда бих видео шта ме тачно занима, да се упутим која лампица шта значи, ако самостално не препознам.
Мада, сада су аутомобили све више точкови и волан прикачени на таблет... :roll:

Можда изненађујуће, али задовољан сам што имам мањи ауто (довољно кратак). Тешко је за паркирање по центру. Већ сам више пута успео да се паркирам само зато што сам био довољно кратак.

Иначе сматрам добрим аутом нешто што је пола метра дуже.
 
Ne vidim da se nekom drugom obraćaš sa "gospodine" a većina pomene da ima ženu...
Ovde postoje oni koji se slažu sa mnom i oni drugi, i to nije nikakav problem nego je takva vrsta komunikacije. Forsirati na forumu persiranje prema jednoj osobi je svakako loša stvar, koja ne pokazuje poštovanje nego prezir...nešto u fazonu Nušićeve "gospođe" na suđenju zbog uvrede.
Не.

Ја овде прво крећем са "ви". И мушкарцима сам се обраћао са "ви".

Покушавам да се односим према људима, како бих се иначе односио и уживо. Тако је најбоље, јер на тај начин избегавам сукобе и непримерен речник.

Не осећам никакав презир или мржњу.

Ја сам вам изнео неке чињенице из личног искуства, за разлику од других, који то искуство немају, а конкретно се односе на џип који је поменут.

Да осећам презир, не бих се обраћао, нити бих рекао нешто корисно.
 
Meni čim se neko u srbiji obraća sa vi ili nešto glumata odma dupe uza zid. Buljaš 140%

Bilo gde drugde može ali u srbiji to je razlog za uzbunu!
:mafijas:
Ствар је врло проста:

Овде људи дају себи за право да друге вређају и да им се обраћају на начин, на који не би смели лицем у лице.

Ја се теби обраћам са "ти", не зато што те не поштујем, него зато што мислим да размишљамо на исти начин око доста ствари и зато што си се ти према мени понашао нормално.

Други људи немају никаквог обзира и понашају се као да са друге стране не постоји жив човек.

Жена је рекла да је удата и да тражи како да реши проблем са аутом. Она може да буде старија од мене. Да ли ја њој треба да се обраћам као да је знам 20 година или да је ишла са мном у основну школу? Не. Зато што се тако не бих понашао ни на улици.

Трећа ствар: бежи од непознатих људи који те грле и који ти вичу "брате мој" и сличне ствари. То се најскупље плаћа.
 

Back
Top